"Bon Jovi 2020" (nowy album)

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Łał, fajny mocny wokal Jona. W teorii to mial byc najslabszy element, a w praktyce to głos tutaj robi nastrój, a instrumenty są beznadziejne... Naprawdę beznadziejne... :/ Za to produkcja śpiewu jak najbardziej na plus:)
W ogóle widać (słychać), że Glam pop rap to dobry kierunek dla strun glosowych Johnnego ;D
Jak przeskoczy kłopoty z refrenem, to dostaniemy niezłą energetyczną dawkę energii. Super, że premiera bedzie rano, czuję, że to bedzie dobry pozytywny kop na rozpoczęcie dnia :) CZEKAM! :)
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: Dand »

Płyta wychodzi 15 maja, będzie 10 utworów.
Okładka płyty ? bez komentarza...
https://music.apple.com/ca/album/bon-jo ... 1499567111
Obrazek
Awatar użytkownika
JoviGirl<3
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 35
Rejestracja: 9 lipca 2019, o 21:03
Ulubiona płyta: Slippery When Wet

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: JoviGirl<3 »

Limitless. Jeju, jest super! Podoba mi się o wiele bardziej niż część piosenek z THINFS'a :D jeśli reszta płyty będzie podobna, to ja jestem dobrej myśli jak chodzi o "nowe Bon Jovi " :P
When the world keeps trying to drag me down, i've gotta raise my hands, gonna stand my ground!
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: JonetteBJ »

Ta okładka jest masakryczna! Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że najgorsza z całej dyskografii.
Czy Jon jest taki uparty, czy naprawdę nikt nie mógł mu powiedzieć, że to zły pomysł?! :zly:

Co do Limitless. ######## Zwrotki spodobały mi się już po snippecie, ale refren też jest przyzwoity. Szkoda, że nie ma solówki, chociaż nie wiem, gdzie mogliby ją wcisnąć.
Na plus zdecydowanie wokal ( :o ) - widać, że się do niego przyłożyli :D
Ostatnio zmieniony 20 lutego 2020, o 17:50 przez JonetteBJ, łącznie zmieniany 1 raz.
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: Dand »

JonetteBJ pisze: Na plus zdecydowanie wokal ( :o ) - widać, że się do niego przyłożyli :D
Jak pojawił się bridge to tak wył, że musiałem ściszyć. Na żywo będzie masakra.
Po pierwszym przesłuchaniu mi się nie podoba, refren jest tragiczny.
Obrazek
Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: pathfinder »

Nie sądzę aby, to była prawdziwa okładka. Nazwałbym ją tymczasową, po to aby coś tam było wklejone na stronie itunes. Co do piosenki - taka se. Bywały gorsze. Raz wysłuchałem i na razie mi wystarczy.
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: JonetteBJ »

Oby to rzeczywiście była tylko tymczasowa okładka.

Ale chyba coś jest nie tak z tym utworem, skoro zwrotki są jego najmocniejszymi punktami ;/
I z pewnością nie należy do takich, od których się nie można odkleić - jak leci jest ok, ale jak się skończy... to w sumie też ok :P
Hmm, może zamiast całości będę sobie snippeta puszczać.

Ciekawi mnie tylko jedna rzecz, której pewnie nigdy się nie dowiemy - jak to brzmiało przed produkcją?
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 629
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: Bon Jovi »

No w końcu jest :-) Nie muszę pisać że czekałem na ten utwór :-) Mi się podoba, wersja instrumentalna jest fajna i taka zakapiorska gitara. Ale z wokalem Jon'a mi się jeszcze bardziej podoba. Odliczam dni do wydania albumu. Jestem pozytywnie zaskoczony. Brak gitary solowej mi nie przeszkadza. Utwór ma swój klimat. Przepraszam, ale Jon zawsze trafia w mój gust od kiedy słucham Bon Jovi. Ale nie jestem chyba psycho-fanem :-).

P.S. Na nowym albumie ma być utwór "Let It Rain", czy to będzie zupełnie nowy utwór, czy nowa wersja tego zagranego i zaśpiewanego z Luciano Pavarotti?
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: Adrian »

Utwór od rana przesłuchany kilka razy. Kawałek jest ok, ale Unbroken bardziej do mnie trafił. Najbardziej podoba mi się gitarowy riff. Ma coś w sobie z klasycznego rocka w stylu "House Of Rising Sun". Bridge też bardzo fajny. Reszta ok. Nie porywa mnie jak "Born Again tommoror" czy "Dirty Little Secret". Na ten moment takie 6.5/10

Co do okładki to faktycznie może byc tymczasowa. Jeśli taka będzie oficjalni to mamy powrót do korzeni i pierwszych dwóch płyt :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: Ricky Skywalker »

Dand pisze:Jak pojawił się bridge to tak wył, że musiałem ściszyć. Na żywo będzie masakra.
Bridge rzeczywiście straszny. Reszta jest ok (szczególnie zwrotki), ale i tak się zastanawiam nad paroma kwestiami.

Po pierwsze - serio, mamy 2020 rok, a produkcja jest słabsza niż 3 dekady wstecz. Jak słuchałem przed chwilą w Spotify to zaraz po "Limitless" wskoczyło mi "Raise Your Hands". Różnica kolosalna - na korzyść piosenki sprzed 34 lat. Mix o wiele lepszy, mimo że sprzęt poszedł ostro do przodu.

Po drugie - co wynika bezpośrednio z pierwszego: czy Jon serio nie widzi, że trzymanie się Shanksa tylko pogarsza jego postrzeganie jako wokalisty? Zdolny producent potrafiłby wycisnąć z takiej piosenki coś zajebistego, nawet przy problemach wokalnych Jona (kur**, przecież są producenci, którzy potrafią sprawić, żeby nawet Britney na studyjnych nagraniach brzmiała świetnie). Tymczasem rada Shanksa na to jest jedna - ściana dźwięku.

Po trzecie - po co oni tego Phila trzymają w zespole, jak mu nawet solówki nagrać nie dali? :/
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: Bon Jovi - 20/20 (Nowy Album)

Post autor: JonetteBJ »

Naszła mnie pewna myśl, dosyć dziwna, ale zadziwia mnie jak bardzo jest to bliskie rzeczywistości.
Otóż BJ do złudzenia przypomina mi... Simsy :o

Seria The Sims od początku swojego istnienia miała tak samo wielu fanów jak i krytyków. Mimo to świetnie się rozwijała... do czasu przejęcia Maxisa przez EA (Shanks?). Wtedy zaczęli rozmieniać się na drobne, tworzyć coraz więcej coraz uboższych w zawartość dodatków, co nie uszło uwadze większości wiernych fanów serii. Są też jednak tacy, którzy zaczęli swoją przygodę z serią dopiero od TS4 i oni każde kolejne DLC przyjmują z równie wielkim entuzjazmem, niezależnie od zawartości. Owszem, TS4 ma swoje zalety, ale czy naprawdę jest takie wspaniałe w porównaniu z poprzednimi częściami? Konkurencji EA nie ma, bo żadna z dużych firm nie widzi sensu w podejmowaniu jakiegokolwiek wysiłku, żeby przejąć fanów The Sims, a producenci niezależni nie mają za bardzo jak im zagrozić, więc EA podejmuje tylko minimalny wysiłek niezbędny do "utrzymania" serii. I tu błędne koło się zamyka.

Ja co prawda w Simsy już nie gram, ale i tak nie podoba mi się kierunek, w którym ta seria podąża. I tak samo nie jestem zachwycona tym, co robi Jon - nie wszystko jest w tym złe, ale to nie jest w stanie ukryć faktu, że nie wszystko jest ok.

-----------------------
Adrian pisze:Kawałek jest ok, ale Unbroken bardziej do mnie trafił.
Z tym akurat się zgodzę. Z tego co pamiętam, Unbroken mi pierwszego dnia bardziej utkwiło w pamięci niż Limitless dzisiaj.
Ricky Skywalker pisze:czy Jon serio nie widzi, że trzymanie się Shanksa tylko pogarsza jego postrzeganie jako wokalisty? Zdolny producent potrafiłby wycisnąć z takiej piosenki coś zajebistego, nawet przy problemach wokalnych Jona [...] Tymczasem rada Shanksa na to jest jedna - ściana dźwięku.
Bardziej w punkt się po prostu nie dało. To można było już zauważyć przy THINFS, który wcale nie jest złym albumem - jest za to albumem fatalnie wyprodukowanym. Skoro już wspomniałeś o Raise Your Hands, zdarzyło mi się parę razy przesłuchać Slippery przez cały album słuchając tylko basu. Tymczasem słuchając ostatniej twórczości nasuwa się tylko jedno pytanie: "To tam są jakieś instrumenty?!"

Zwrotki w Limitless to zdecydowanie najlepsze, co ten utwór ma. (Hmm, czy przypadkiem w piosenkach najlepszy nie powinien być refren? :co: )
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: EVENo »

A to nie było tak, że Simsy zostały wydane dopiero po przejęciu Maxisa przez EA?

Singla posłucham jak wrócę z pracy, ale Wasze komentarze nie są zbyt optymistyczne. Okładka z tamtej strony byłaby nawet OK, pasuje do obecnego stylu zespołu.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
JonetteBJ
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 375
Rejestracja: 2 października 2017, o 12:07
Ulubiona płyta: These Days

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: JonetteBJ »

EVENo pisze:A to nie było tak, że Simsy zostały wydane dopiero po przejęciu Maxisa przez EA?
No tak, miałam na myśli to całkowite wchłonięcie Maxisa przez EA w 2015, kiedy Maxis praktycznie przestał istnieć jako niezależne studio.
...And I guess I'd rather die than fade away!
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: monjovi »

Cześć :D

Utwór mógłby się znaleźć na ostatniej jak i poprzedniej płycie, nic nowego, ciągle to samooo. Dlatego też nawet nie ma do czego się przyczepić, szkoda, że nie wpadli na pomysł dodając bardziej np. retro/klasyczne brzemienie co jest teraz bardziej nas topie niż ich super nowoczesny Shanks-rock. Jak na obecne standardy jest okej, ale nie dodam do swojej playlisty. Na płycie zapewne znajdę coś dla siebie, więc czekam. A okładka, koszmarek, mam nadzieję, że to faktycznie prototyp ^_^
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: "Bon Jovi 2020" (nowy album)

Post autor: prezes1 »

Miałem coś napisać ale nie dam rady... ;)
Niech Steven Tyler zaśpiewa za mnie: https://www.youtube.com/watch?v=gzdWPwVTWsI
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”