Oceny - This House Is Not For Sale

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: TheRock »

1. This House Is Not for Sale 7/10 dobry rocker, stylowo hand

2. Living With The Ghost 6/10 nawiązanie do czegoś najlepszego z wana czyli water oraz cyrclowego love's rule. Ten fałszywy fałsz w zwrotce (Jona) przywodzi mi na myśl Only Lonly!

3. Knockout 5/10 niezły, momentami disco-rock

4. Labor Of Love 5/10 fajna ballada choć czegoś jej brak, chociażby tego co ma i'm with you

5. Born Again Tomorrow 5/10 bardzo fajny pomysł na piosenkę, ale momentami disco-rock

6. Rollercoaster 5/10 nietypowy, kusi do słuchania tak samo jak born, ale troszkę refren przeprodukowany

7. New Year’s Day 5/10 solidny utwór, coś ma w sobie.

8. Devils In The Temple 9/10 na wagę złota, jakość mother, god, czy hook me up  

9. Scars On This Guitar 5/10 fajna ballada choć czegoś jej brak, klimat these days

10. God Bless This Mess 6/10 więcej niż solidny. Prawidłowy rock

11. Reunion 4/10 nie lubię tego typu klimatów od bon jovi, ale jakościowo niezły

12. Come On Up To Our House 4/10 nie lubie takich klimatów tak samo jak saturday czy who says, ale jakościowo niezły

13. Real Love 3/10 poprawiony blind love, ale jak na bon jovi to trochę za słabe, da się słuchać

14. All Hail the King 7/10 zalatuje rockiem! ma coś świeżego co działa jak magnes

15. We Don't Run 6/10 solidny modern rock z elementami disco

16. I Will Drive You Home 6/10 bardzo świeży, świetny pop-rock, magnes, idealny partner dla hail jeden po drugim

17. Goodnight New York 4/10 nie powala, ale da się słuchać, istnieją w nim jakieś drobne nowoczesne elementy

18. Touch Of Grey nie mam nie słucham.


Reasumując, This House Is Not For Sale to album POP-ROCK z elementami disco i hard-rock. Ogólnie jakościowo dorównuje The Circle, lepszy od Wana, LH i BB. Występują softowe elementy lat 80-tych.
...and just only rock...
Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Kacper Bon Jovi »

This House Is Not For Sale 8/10, fajny, melodyjny kawałek z riffem w stylu HAND.
Living With The Ghost 9/10, genialne, takiego dobrego utworu na WAN nie było.
Knockout 9/10, gdyby nie to intro to byłoby 10/10.
Labor Of Love 7/10 pożądna ballada, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z The Beach Boys.
Born Again Tomorrow 10/10, najlepszy na płycie.
Roller Coaster 9/10, skojarzenia z SNGMSM jak najbardziej na miejscu, ale i tak jest świetnie.
New Year s Day 7/10, całkiem fajny i niezbyt ostry rocker.
The Devil' s In The Temple 10/10, czegoś takiego nie było od lat.
Scars On This Guitar 7/10, całkiem fajna ballada.
God Bless This Mess 7/10, pożądny rocker.
Reunion 8/10, ma to swój urok.
Come On Up To Our House 7/10, melodyjny pop-rockowy kawałek, bardzo fajny.
Real Love 8/10 udoskonalona kopia Blind Love.
All Hail The King 8/10 fajny, hair metalowy kawałek w stylu Def Leppard.
We Don' t Run 10/10, w tej wersji brzmi jeszcze lepiej niż na BB.
I WIll Drive You Home 8/10, po porstu bardzo dobra ballada.
Goodnight New York 8/ 10 fajny, dynamiczny utwór
Touch Of Grey, nie wiem nie słyszałem.

Ogólna ocena: 8,2

Moim zdaniem THINFS jest najlepszą płytą od czasów Bounce.
Lodynapatyku

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Lodynapatyku »

Kacper Bon Jovi pisze:This House Is Not For Sale 8/10, fajny, melodyjny kawałek z riffem w stylu HAND.
Living With The Ghost 9/10, genialne, takiego dobrego utworu na WAN nie było.
Knockout 9/10, gdyby nie to intro to byłoby 10/10.
Labor Of Love 7/10 pożądna ballada, nie wiem dlaczego kojarzy mi się z The Beach Boys.
Born Again Tomorrow 10/10, najlepszy na płycie.
Roller Coaster 9/10, skojarzenia z SNGMSM jak najbardziej na miejscu, ale i tak jest świetnie.
New Year s Day 7/10, całkiem fajny i niezbyt ostry rocker.
The Devil' s In The Temple 10/10, czegoś takiego nie było od lat.
Scars On This Guitar 7/10, całkiem fajna ballada.
God Bless This Mess 7/10, pożądny rocker.
Reunion 8/10, ma to swój urok.
Come On Up To Our House 7/10, melodyjny pop-rockowy kawałek, bardzo fajny.
Real Love 8/10 udoskonalona kopia Blind Love.
All Hail The King 8/10 fajny, hair metalowy kawałek w stylu Def Leppard.
We Don' t Run 10/10, w tej wersji brzmi jeszcze lepiej niż na BB.
I WIll Drive You Home 8/10, po porstu bardzo dobra ballada.
Goodnight New York 8/ 10 fajny, dynamiczny utwór
Touch Of Grey, nie wiem nie słyszałem.

Ogólna ocena: 8,2

Moim zdaniem THINFS jest najlepszą płytą od czasów Bounce.
Fajny... Fajnie... Fajny... Genialny... Czyli jaki?

A z tym hair metalowy w stylu Def Leppard to juz nieźle Cie poniosło... Najpierw radziłbym uważnie posłuchać Def Leppard.. Potem zastanowic sie ile tego hair metalu(!) w tym Hail jest...
Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Kacper Bon Jovi »

Ail Hail The KIng jest bardzo podobne do All Time High Def Leppard.
kikusia28
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1310
Rejestracja: 26 maja 2008, o 20:49
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Sosnowiec

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: kikusia28 »

I tym sposobem nowi forumowicze przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą...

Na głupotę jednak nie ma mocnych ;/

P.S Lody, a Ty jak już tak cwaniakujesz na tym forum to powiedz mi lepiej ile BJ wydali płyt? Bo ostatnio chyba coś Ci się popieprzyło ;]
Lodynapatyku

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Lodynapatyku »

kikusia28 pisze:I tym sposobem nowi forumowicze przychodzą i jeszcze szybciej odchodzą...

Na głupotę jednak nie ma mocnych ;/

P.S Lody, a Ty jak już tak cwaniakujesz na tym forum to powiedz mi lepiej ile BJ wydali płyt? Bo ostatnio chyba coś Ci się popieprzyło ;]
Jakie są warianty? :lol:
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: monjovi »

Kikusia spokojnie, mówiłam nie karmic trolla :D :lol:


Kacpra witam i się nie zniechęcaj się proszę ;)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: monjovi »

Lodynapatyku pisze:
monjovi pisze:Kikusia spokojnie, mówiłam nie karmic trolla :D :lol:
I po co takie coś? ;/ Myślałem, że na więcej Cię stać...
Też myślałam, że stać Cie na coś więcej niż docinki bo ktoś słyszy coś czego ty nie słyszysz. Chłopak sobie wystawił ocenę płyty i beka na 10 postów, w ogóle nie ogarniam co tu się dzieje.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: monjovi »

Bardzo mi przykro jeśli Cię zawiodłam. Jednak jak widać nie o wiek tu chodzi, po prostu musiałam zejść do poziomu prezentowanego wyżej, bo wybacz nie lubię nabijania się z ludzi od tak, po prostu, nie będę siedziała i na to patrzyła.

Zaraz przyjdzie Fromasz i zrobi porządek ;) :D

ale jak to mówi Sambora, peace&love etc.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

widzę, że jest fajnie :D :cfaniak:

jedno czego nie rozumiem to nazwanie trolem kogoś, kto wnosił wiele na tym forum, był na tym forum wielokrotnie chwalony, gdy pisał co mu się podoba w płytach BJ. Teraz pisze co mu się nie podoba i już jest "trolem"\"komicznym malkontentem". WTF? Czy wy to w ogóle widzicie? :D Ja mam mnóstwo sprzecznych poglądów z Lodynapatyku, ale sporo jego postów było ciekawszych niż kolejna laurka dla BJ.
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Damned »

Monika nazwała rzeczy po imieniu. Zachował się w TEJ sytuacji jak troll i tyle.
Nikt nie odbiera mu zasług z tego czy kilku poprzednich kont. Ale dla zwykłych forumowiczów czy czytelników tego forum, Lodynapatyku to gość który zarejestrował się niecały rok temu, więc styl w jakim wita innych nowych, wygląda jak wygląda. Ktoś chce tego bronić?

Urażonemu polecam więcej dystansu na następny raz...
Zwłaszcza w sytuacji, gdy ktoś łapie mnie za rękę na gorącym uczynku :whoeva:
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Adrian »

Tomker pisze:widzę, że jest fajnie :D :cfaniak:

jedno czego nie rozumiem to nazwanie trolem kogoś, kto wnosił wiele na tym forum, był na tym forum wielokrotnie chwalony, gdy pisał co mu się podoba w płytach BJ. Teraz pisze co mu się podoba i już jest "trolem"\"komicznym malkontentem". WTF? Czy wy to w ogóle widzicie? :D Ja mam mnóstwo sprzecznych poglądów z Lodynapatyku, ale sporo jego postów było ciekawszych niż kolejna laurka dla BJ.
Posty lody.. początkowo traktowałem jako merytoryczne bo i takie były. Potem zrobiły się dziwne. Na siłe zmienia fakty i w jakiś taki infantylny sposób jedzie po BJ. A ostatnio próbuje masową ilością tej samej treści postow obrzydzić forum tym którym nowy album sie podoba.

Ja powiem tak. Posty prezesa odnośnie płyty te negatywne są bardzo fajne bo pokazują jego punkt widzenia itp. Bronienie Ryśka też nie przekracza pewnego poziomu. Podaje prezesa by pokazać że można pisać z klasą i kulturą o negatywach.

Natomiast to co wyprawia lody? Aż mi się nie chce zaglądać na forum i czytać co tu się wyprawia. Dla mnie momentami trolling zasługujący na bana.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
usunięty użytkownik 4858

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

a ja myślę, że nie ma potrzeby bronić ani Lodynapatyku, ani Kacpra Bon Jovi. Niech mają swoje poglądy i je wymieniają. Wątpię, by Kacper Bon Jovi przestraszył się dyskusji. Dobrze wszyscy wiemy, że nie w tym rzecz ;)
Kacper Bon Jovi
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 13
Rejestracja: 27 października 2016, o 16:36
Ulubiona płyta: Wszystkie

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: Kacper Bon Jovi »

Tak sobie czytam tą całą gównoburzę i myślę, że nie napisałem nic złego porównując Bon Jovi do Def Leppard, fakt DL jest mocniejsze do Bon Jovi, ale takie kawałki jak Ail Hail The King, This House Is Not For Sale czy Born Again Tomorrow nie odbiegają zbytnio do tego co znajduje się na wydawnictwach Def Leppard. Nadal uważam, że Bon Jovi są zespołem hair metalowym (Ail Hail The KIng, You Give Love A Bad Name). Oczywiście na ich wydawnictwach pojawia się sporo utworów country (Lost Highway), soft rock (Blind Love), pop-rock (Come On Up To Our House) i czasami alternative rock (A Teardrop To The Sea). Tak więc, ten typ, który napisał, żebym dokładnie posłuchał Def Leppard chyba nawet jednej płyty nie słyszał.
Awatar użytkownika
michael
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 624
Rejestracja: 28 listopada 2009, o 11:40
Ulubiona płyta: NJ Bounce SWW
Lokalizacja: Głogów/Legnica

Re: Oceny - This House Is Not For Sale

Post autor: michael »

Kacper Bon Jovi pisze:Tak sobie czytam tą całą gównoburzę i myślę, że nie napisałem nic złego porównując Bon Jovi do Def Leppard, fakt DL jest mocniejsze do Bon Jovi, ale takie kawałki jak Ail Hail The King, This House Is Not For Sale czy Born Again Tomorrow nie odbiegają zbytnio do tego co znajduje się na wydawnictwach Def Leppard. Nadal uważam, że Bon Jovi są zespołem hair metalowym (Ail Hail The KIng, You Give Love A Bad Name). Oczywiście na ich wydawnictwach pojawia się sporo utworów country (Lost Highway), soft rock (Blind Love), pop-rock (Come On Up To Our House) i czasami alternative rock (A Teardrop To The Sea). Tak więc, ten typ, który napisał, żebym dokładnie posłuchał Def Leppard chyba nawet jednej płyty nie słyszał.
Porównywanie obecnej muzyki JBJ do Def Leppard to tylko i wyłącznie komplement dla tego pierwszego:) Natomiast ja tego nie słyszę... co nie zmienia faktu że ok. Może i jakieś naleciałości są.
P.S
I Will Drive You Home. Pomimo czysto popowej aranżacji prawdziwa perła. Melodycznie mistrzostwo. Kładzie na łopatki takie pseudo rockery bez melodii bez polotu jak Rollercoaster, New Year’s Day, Knockout itd...
Tak poważnie to rozumiem istotę bonusów tej płyty. Po takim I Will Drive You Home mam ochotę kupić płytę, ale żeby było jasne to melodia!!! i aranżacja!!! są kluczem do siły danego utworu. w tym numerze to jest.
Let's get rocked!
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”