Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: yanni »

Co to za historia z tym nie udanym wywiadem ? Lubie tekie ciekawostki.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

yanni pisze:Co to za historia z tym nie udanym wywiadem ? Lubie tekie ciekawostki.
Niedźwiecki:
"Dwa moje najgorsze wywiady, z Johnem Bon Jovim i Katie Meluą, miałem właśnie przez telefon.
Bon Jovi prowadził samochód i odpowiadał na pytania zdawkowymi "yes", "no" i "thank you". A to był wywiad do radia. Nie dość, że jakość była fatalna, bo w samochodzie, to nie było co z tego wyciąć. Potem napisał do Universalu, że dziennikarze byli nieprzygotowani. Zrobiłem kopię i wysłałem wytwórni, żeby zobaczyli, jak ja się do niego dobijałem. Zadałem mu chyba z 70 pytań."
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: Jest szansa, że utwór zagra Piotr Baron. Kilka razy zaprezentował w Trójce "This House is Not for Sale", zachęcając przy tym do głosowania na ten utwór. Mówił, że czeka na album i że nie martwi go że BJ brzmią od lat tak samo.
Bardzo możliwe. 2 lata temu podczas festiwalu bluesowego przypadkowo zeszliśmy z panem Piotrem na temat Bon Jovi i był dość pozytywnie nastawiony do zespołu :ok:
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

Tomker pisze:
yanni pisze:Co to za historia z tym nie udanym wywiadem ? Lubie tekie ciekawostki.
Niedźwiecki:
"Dwa moje najgorsze wywiady, z Johnem Bon Jovim i Katie Meluą, miałem właśnie przez telefon.
Bon Jovi prowadził samochód i odpowiadał na pytania zdawkowymi "yes", "no" i "thank you". A to był wywiad do radia. Nie dość, że jakość była fatalna, bo w samochodzie, to nie było co z tego wyciąć. Potem napisał do Universalu, że dziennikarze byli nieprzygotowani. Zrobiłem kopię i wysłałem wytwórni, żeby zobaczyli, jak ja się do niego dobijałem. Zadałem mu chyba z 70 pytań."
Dzięki Tomker, gdzieś to już chyba kiedyś czytałem, ale warto było o tym przypomnieć.

A co do Barona, to tak, on lubi Bon Jovi, sam nie ukrywa też swojej wielkiej sympatii do chociażby Def Leppard i choć prowadząc Listę powinien tego unikać, to raz zdarzyło mu się całkiem jawnie zachęcić do głosowania na nich :D Ale Baron to Baron, dwukrotnie słyszałem jak zdradził, oczywiście nie bezpośrednio, a w swoim stylu, co będzie na pierwszym miejscu jeszcze na początku audycji :D Ostatnio na przykład czytając wiadomość od słuchacza "Chyba muszę trochę poskromić swoje emocje po [Ktośtam] pisze, że jestem w tak dobrym humorze, że chyba wie, co dzisiaj na pierwszym". No i było jasne, że Deep Purple :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

"Roller Coaster" na 12. miejscu listy Billboard Adult Contemporary!
http://www.billboard.com/charts/adult-contemporary

Takiego wyniku nie były w stanie osiągnąć m.in.: "Misunderstood", "Thank You for Loving Me", "Superman Tonight", "Because We Can" i "Lost Highway". Trzymajmy kciuki za dalsze postępy nowego singla.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

Niestety, w dzisiejszym notowaniu LP3 nie usłyszymy Roller Coastera. I to nie są domysły, po prostu mam info, że nie :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Na Tidalu pojawiło się 6 klipów z koncertu na Broadwayu:
https://listen.tidal.com/playlist/59b33 ... b7ddea88ad

"Roller Coaster" awansował o 1 pozycję na liście Billboard Hot AC. Jest już na 11. miejscu.
http://www.billboard.com/charts/adult-contemporary

Legendarny występ na MTV Video Music Awards w 1989 roku zajął 20. miejsce w rankingu Billboardu na najlepsze występy na rozdaniach nagród w historii.
http://www.billboard.com/articles/news/ ... f-all-time
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: prezes1 »

Cały czas z największą przyjemnością słucham nowej płyty. Tak więc musi być dobra! :)
Zazdroszczę Filipowi że słyszał całą płytę na żywo, bo pewnie z czasem coraz więcej piosenek będzie wypadać z sety i na koncertach w Europie się ostaną 3. ;)
Noty na dziś:

1.This House Is Not for Sale - 9/10
2.Living With The Ghost - 7/10
3.Knockout - 2/10
4.Labor Of Love - 8/10
5.Born Again Tomorrow - 3/10
6.Rollercoaster - 5/10
7.New Year's Day - 7/10
8.Devils In The Temple - 9/10
9.Scars On This Guitar - 9/10
10.God Bless This Mess - 8/10
11.Reunion - 7/10
12.Come On Up To Our House- 7/10

13.Real Love - 4/10
14.All Hail The King - 7/10
15.We Don't Run - 8/10
16.Drive You Home - 7/10
17.Goodnight New York - 4/10
18.Touch of Grey - 7/10

Nie mam żadnych wątpliwości że to wszystko zawdzięczamy odejściu Rycha. Jonny potrzebował wstrząsu, prysznica i go otrzymał z nawiązką! To najlepsza motywacja! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Nowy album i jego promocja zaczyna przypominać mi pod pewnym względem końcówkę lat '80. Mam na myśli promocję albumu "New Jersey" rozłożoną w czasie na 2 lata.

NJ (1988-1990)
THINFS (2016-2018)

Album New Jersey promowało 5 singli wydanych na przestrzeni ok. półtora roku. Myślę, że teraz może być podobnie. Bo aż trudno sobie wyobrazić, aby europejskiej trasy w 2018 roku nie napędzały wcześniej w radiu jakieś nowe utwory.

Obserwując obecne setlisty można zakładać, że singlami będą "Scars", "God Bless" lub "the Devil", ale... tak naprawdę każdy utwór z podstawowej 12-stki ma potencjał, by zostać singlem, więc myślę, że nie jest jeszcze przesądzone, co trafi w następnej kolejności do radia...
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

Lubię tą nową płytę, wydaje się być naprawdę dobra. Niestety jednak z mojego punktu widzenia nie ma co się podniecać singlami, bo ja np żadnego nie słyszałem never ever tu w radiu w Irlandii Północnej, nawet w radiu UK. Ani razu ! nawet Housa ! Pamiętam w Walii przy okazji wydania HANDA, utwór tytułowy był bardzo często puszczany w rozgłośniach.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

TheRock pisze:z mojego punktu widzenia nie ma co się podniecać singlami, bo ja np żadnego nie słyszałem never ever tu w radiu w Irlandii Północnej, nawet w radiu UK. Ani razu ! nawet Housa ! Pamiętam w Walii przy okazji wydania HANDA, utwór tytułowy był bardzo często puszczany w rozgłośniach.
Nikt się nie podnieca i chyba nikt się specjalnie nie dziwi, że nie słyszałeś ostatnio BJ w irlandzkim radiu.

W Europie nie ma teraz praktycznie żadnej promocji, bo byłaby daremna, skoro koncerty (zwrot pieniędzy zainwestowanych w promocje) odbędą się dopiero w 2018 roku. W naszej części świata wszystko zacznie się rozkręcać za nieco mniej niż rok... ciekawe jakie utwory będą wtedy motorem napędowym :)
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Fromasz1899 »

Damned pisze:
TheRock pisze:z mojego punktu widzenia nie ma co się podniecać singlami, bo ja np żadnego nie słyszałem never ever tu w radiu w Irlandii Północnej, nawet w radiu UK. Ani razu ! nawet Housa ! Pamiętam w Walii przy okazji wydania HANDA, utwór tytułowy był bardzo często puszczany w rozgłośniach.
Nikt się nie podnieca i chyba nikt się specjalnie nie dziwi, że nie słyszałeś ostatnio BJ w irlandzkim radiu.

W Europie nie ma teraz praktycznie żadnej promocji, bo byłaby daremna, skoro koncerty (zwrot pieniędzy zainwestowanych w promocje) odbędą się dopiero w 2018 roku. W naszej części świata wszystko zacznie się rozkręcać za nieco mniej niż rok... ciekawe jakie utwory będą wtedy motorem napędowym :)

na pewno utwór tytułowy xD

ja się pochwalę że w końcu zakupiłem nową płytę xd
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

yes :brawo: Wchodzę dziś do domu kolegi. W kuchni leci radio U105, nagle moje lewe ucho się powiększa, idę tam. A tam co? Piosenka... od dechy do dechy. Po utworze, prowadzący raczej z zadowoleniem - "Bon Jovi - Born Again Tomorrow. https://www.u105.com/home/
...and just only rock...
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

Kilka wieści z forum LP3:

Ciekawa sytuacja w wewnątrz-forumowym głosowaniu, gdzie w tygodniu promocji Roller Coaster awansował z czwartej dziesiątki na 14. miejsce, a w tym tygodniu, dosyć niespodziewanie, obronił tę lokatę.

Ważniejsza informacja jest jednak taka, że najprawdopodobniej w najbliższych miesiącach odbędzie się na forum Top Bon Jovi, który również najprawdopodobniej poprowadzę. Już w tej chwili zajmuję się Topem Oasis, w tym momencie odbywa się głosowanie na to, którzy artyści będą mieli swoje Topy w następnej kolejności i Bon Jovi wraz z Aerosmith zdają się mieć największe szanse. Jeżeli Top się rozpocznie dam Wam znać, mnie na przykład bardzo ciekawi który album i którą piosenkę słuchacze Trójki cenią sobie najbardziej :)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: monjovi »

Oglądałam fragment nowej edycji Idola, a tam w pewnym momencie jako background usłyszałam ''New Years Day'', oczywiście nie mogłam najpierw zaskoczyć co to za utwór bo było samo intro, ale mimo wszystko szok.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”