Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: monjovi »

Wywiad dla SundayNight i specjalne nagranie This House, a to wszystko w Avatar Studio

https://au.news.yahoo.com/sunday-night/ ... -up/#page1
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

Chciałem zapytać czy zczytuje Wam dane dysku muzycznego (z gracerade czy jakoś tak z neta - artysta, tytuł, album itp., ) jak odtwarzacie płytę np. na kompie? Mnie nie, lipa straszna. Poza tym hałasuje jak traktor jak odtwarzam na x-boxie (inne płyty chodzą bez zarzutu). Odtwarzam czasem albumy na konsoli, bo w tv fajnie głośniki działają, poza tym zczytuje mi track listy. Nie wiem czy wysłali mi jakąś podrubę z Chin?
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

monjovi pisze:Wywiad dla SundayNight i specjalne nagranie This House, a to wszystko w Avatar Studio

https://au.news.yahoo.com/sunday-night/ ... -up/#page1
Świetnie zrealizowany wywiad. No i ten materiał z próby w studio... bezcenny. To musiało być nagrywane w pierwszej połowie września, bo jest mowa o pierwszym wspólnym wykonaniu "This House". Pod koniec wywiadu (od 9:09) widać moment wyjścia zespołu na scenę w Palladium.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1587
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: EVENo »

TheRock pisze:Chciałem zapytać czy zczytuje Wam dane dysku muzycznego (z gracerade czy jakoś tak z neta - artysta, tytuł, album itp., ) jak odtwarzacie płytę np. na kompie? Mnie nie, lipa straszna. Poza tym hałasuje jak traktor jak odtwarzam na x-boxie (inne płyty chodzą bez zarzutu). Odtwarzam czasem albumy na konsoli, bo w tv fajnie głośniki działają, poza tym zczytuje mi track listy. Nie wiem czy wysłali mi jakąś podrubę z Chin?
Co do danych, to coraz rzadziej się spotykam z tym, aby na płycie było to oryginalnie zapisane. Nie dalej jak dwa dni temu musiałem wszystko ręcznie wpisywać na nowej płycie T.Love, bo było tylko "Ścieżka 1", "Ścieżka 2" itd. A co do jakości to Ci nie powiem :P
PS. Podróba przez Ó zamknięte. Nie, nie czepiam się, tylko poprawiam i daję pewną naukę :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: yanni »

TheRock pisze:Chciałem zapytać czy zczytuje Wam dane dysku muzycznego (z gracerade czy jakoś tak z neta - artysta, tytuł, album itp., ) jak odtwarzacie płytę np. na kompie? Mnie nie, lipa straszna. Poza tym hałasuje jak traktor jak odtwarzam na x-boxie (inne płyty chodzą bez zarzutu). Odtwarzam czasem albumy na konsoli, bo w tv fajnie głośniki działają, poza tym zczytuje mi track listy. Nie wiem czy wysłali mi jakąś podrubę z Chin?

U mnie płyta tez hałasuje w jednym odtwarzaczu... raczej wina płyty bo inne płyty OK.
Może jest minimalnie źle wyważona i odtwarzacz jest bardziej wrażliwy na to niż inne.
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Damned »

Nowy album na 31. miejscu w Empiku. Jak do cholery ma być lepiej, skoro płyty nie ma już prawie w żadnym salonie :D
Fromasz1899
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 945
Rejestracja: 24 lutego 2013, o 14:11
Ulubiona płyta: The Circle
Lokalizacja: Nowy Dwór Mazowiecki
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Fromasz1899 »

Damned pisze:Nowy album na 31. miejscu w Empiku. Jak do cholery ma być lepiej, skoro płyty nie ma już prawie w żadnym salonie :D
płyt nie ma a tylko 31 miejsce? to ile oni ich zamówili po 10 sztuk na salon? ;o
I'm still living, yeah, semper fi!

When you want to give up and your heart's about to break
Remember that you're perfect
God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Dand »

Ale problem chyba jest tylko z wersją deluxe. U mnie polska wersja i normalna spokojnie dostępne. Deluxe zresztą niby też w małej ilości.
Obrazek
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

EVENo pisze:
TheRock pisze:Chciałem zapytać czy zczytuje Wam dane dysku muzycznego (z gracerade czy jakoś tak z neta - artysta, tytuł, album itp., ) jak odtwarzacie płytę np. na kompie? Mnie nie, lipa straszna. Poza tym hałasuje jak traktor jak odtwarzam na x-boxie (inne płyty chodzą bez zarzutu). Odtwarzam czasem albumy na konsoli, bo w tv fajnie głośniki działają, poza tym zczytuje mi track listy. Nie wiem czy wysłali mi jakąś podrubę z Chin?
Co do danych, to coraz rzadziej się spotykam z tym, aby na płycie było to oryginalnie zapisane. Nie dalej jak dwa dni temu musiałem wszystko ręcznie wpisywać na nowej płycie T.Love, bo było tylko "Ścieżka 1", "Ścieżka 2" itd. A co do jakości to Ci nie powiem :P
PS. Podróba przez Ó zamknięte. Nie, nie czepiam się, tylko poprawiam i daję pewną naukę :P
Dzięki za podróbę, - zamienia się przecież na podrobić! Nie wiem, z reguły te dane dyskowe były na płytach, które odtwarzałem. Nie chcę mi się wszystkich płyt sprawdzać, ale jeżeli tego rodzaju info nie ma, to pachnie mi amatorszczyzną. Wydaje mi się, że jest to mały pliczek info. z numerem mający swój rejestr gdzieś w bibliotece na internecie (coś takiego jak gracerade?), zczytywane to jest tylko jak jest dostęp do internetu. Warto byłoby na to komuś zwrócić uwagę. Strasznie dziwne to bo jak były wypuszczane mp3 to wszystkie były podpisane i telefon natychmiast się łapał.
...and just only rock...
yanni
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 408
Rejestracja: 3 czerwca 2007, o 13:35
Lokalizacja: Sosnowiec
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: yanni »

Dystrybucja płyty w Polsce jest tragiczna.
W empikach właściwie tylko wersja PL i to po kilka sztuk na sklep. Płyta w ogóle nie została wyeksponowana.
Wersja Delux oraz normalna dostępna w nielicznych empikach.
MediaMarkt i Saturn podobnie... wersji Delux chyba w ogóle nie ma dostępnej.
W Empiku nie ma normalnej wersji w magazynie bo przesuwają wysyłkę płyty z zamówień internetowych.
Tragedia !!!

Myślę że o koncercie w Polsce w tych okolicznościach możemy zapomnieć. ;[
http://kolekcjamuzyczna.blogspot.com/

22-06-2014 - Berlin, D - RS
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, D - RS
10-06-2011 - Dresden, D - BJ
04-06-2008 - Vienna, A - BJ
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: tribe94 »

yanni pisze:Dystrybucja płyty w Polsce jest tragiczna.
W empikach właściwie tylko wersja PL i to po kilka sztuk na sklep. Płyta w ogóle nie została wyeksponowana.
Wersja Delux oraz normalna dostępna w nielicznych empikach.
MediaMarkt i Saturn podobnie... wersji Delux chyba w ogóle nie ma dostępnej.
W Empiku nie ma normalnej wersji w magazynie bo przesuwają wysyłkę płyty z zamówień internetowych.
Tragedia !!!

Myślę że o koncercie w Polsce w tych okolicznościach możemy zapomnieć. ;[
Szkoda. Takie AC/DC to dostaje specjalną wielką kartonową półkę, tak, że nikt tego nie ominie, a tutaj nawet na półce z wszystkimi płytami nie ma :/
"Everybody's got their cross to bear these days..."
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Frankie »

Jestem już szczęśliwym posiadaczem deluxe'a i po kilku odsłuchaniach i muszę stwierdzić, że materiał jak na Bon Jovi 2016 jest dokładnie taki jakiego oczekiwałem. "Zakochałem" się w Scars On This Guitar. To jedna z ich najlepszych ballad ery pocrushowej. Zaśpiewana na dwugłos z Samborą byłaby idealna. Przejście od melancholijnego Scars, do pobudzacza w postaci "God Bless This Mess" i refrenu, który nie może mi wyjść z głowy, moim zdaniem jest jednym z mocniejszych momentów na płycie. Ciszę się, że wciąż nagrywają i czerpią radość z tworzenia muzyki. Nic nikomu już nie muszą udowadniać.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: TheRock »

tribe94 pisze:
yanni pisze:Dystrybucja płyty w Polsce jest tragiczna.
W empikach właściwie tylko wersja PL i to po kilka sztuk na sklep. Płyta w ogóle nie została wyeksponowana.
Wersja Delux oraz normalna dostępna w nielicznych empikach.
MediaMarkt i Saturn podobnie... wersji Delux chyba w ogóle nie ma dostępnej.
W Empiku nie ma normalnej wersji w magazynie bo przesuwają wysyłkę płyty z zamówień internetowych.
Tragedia !!!

Myślę że o koncercie w Polsce w tych okolicznościach możemy zapomnieć. ;[
Szkoda. Takie AC/DC to dostaje specjalną wielką kartonową półkę, tak, że nikt tego nie ominie, a tutaj nawet na półce z wszystkimi płytami nie ma :/
No i wracamy do tego samego... Od dziecka czyli od przełomu 80/90 czyli w zasadzie od początku Bon Jovi w Polsce byli pier....ni, wszyscy mieli ich w z(d)upie, jakimś cufem przyjechali do Gdańska, bo napisaliście petycję, teraz to chyba trzebaby zadzwonić do Kaczyńskiego! W Belfaście w HMV Bon Jovi na szybie wejściowej, razem z Robbie Wiliamsem, a płyt mnóstwo, i na górze i na dole na dzień dobry przy wejściu.
Nie wiem, ja cały czas sobie wyobrażam, jak Wojewódzki, co był wtedy guru całej Polski i 30mln Polaków go słuchało i jak niezbyt dobrze się wypowiedział, to chyba wtedy tak na dobre już pogrzebał polską myśl o Bon Jovi.
Ostatnio zmieniony 7 listopada 2016, o 19:56 przez TheRock, łącznie zmieniany 1 raz.
...and just only rock...
Awatar użytkownika
madm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 947
Rejestracja: 28 listopada 2012, o 14:20
Ulubiona płyta: NJ
Lokalizacja: Rzeszów/Kraków

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: madm »

Ja jestem Bon Joviastym patriotą, i zawsze jak jestem w sklepie z płytami i widzę płytę Bon Jovi, to wstawiam w ją w najbardziej wyeksponowane miejsce :D
It's my life!
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

TheRock pisze:od przełomu 80/90 czyli w zasadzie od początku Bon Jovi w Polsce byli pier....ni, wszyscy mieli ich w z(d)upie
akurat w tzw. "dobrych sklepach muzycznych" (ale nie tylko) za czasów SWW, NJ, KTF i TD mieli dobrą prasę
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”