Oceny - Bounce

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Sebastian P.
It's My Life
It's My Life
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Sebastian P. »

Pippo pisze:Skoro chodzi Ci o to, to dlaczego nie napisales nic od siebie na poczatku tematu oprócz tych cyfr? ;)
Ponieważ wyraźnie zaznaczyłem, że można a nie trzeba....A ja nie potrafie określić ponieważ moje słowa nie oddają tego co czuję podczas ich słuchania. Koniec rozważń,skupmy się na ocenach i EWENTUALNYCH komentarzach. Pozdro Pippo... :D
What is the distance between a bullet and a gun?
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

temat - rownie dobrze moge napisac smieszne :) zapewne tego posta tez wytniecie bo uznacie ze nie wnosi nic do tematu ale rownie dobrze mozecie wyciac te tematy bo nie wnosza nic do forum :)
Awatar użytkownika
Sebastian P.
It's My Life
It's My Life
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Sebastian P. »

Może i nie jest to fajny temat, ale na foru jest taki zastój, nie powstają nowe tematy itd. Chciałem dobrze no ale widze, że zrobiłem źle - jak zawsze.... :(
What is the distance between a bullet and a gun?
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Sebastian P. pisze:Może i nie jest to fajny temat, ale na foru jest taki zastój, nie powstają nowe tematy itd. Chciałem dobrze no ale widze, że zrobiłem źle - jak zawsze.... :(
A mnie się te tematy z recenzjami podobają :) . Wreszcie dyskutujemy tu o tym, do czego to forum zostało stworzone, czyli o muzyce, a nie o czyichś rączkach/nóżkach/włoskach/oczkach :mrgreen: . I to jest jak najbardziej pozytywne. Ja te tematy osobiście popieram. A do jednego musisz się, Sebastian, przyzwyczaić-niektórym użytkownikom tego forum nijak nie dogodzisz. I proszę Cię, jovi, nie bierz tego za jakiś osobisty atak-po prostu nie wiem, dlaczego się czepiasz tych tematów. Może i do forum nic nie wnoszą, ale jeśli masz do nich obiekcje-dlaczego sam nie zakładasz nowych i ciekawszych?... Faktycznie na forum zrobił się zastój, a niektórzy użytkownicy robią wszystko żeby ten zastój rozładować. Szkoda, że nie wszyscy.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

przepraszam - jesli kogos urazilem ale skoro mowa o dyskusji to zaczeli ją juz inni bo jak dla mnie dyskusja to nie jest wklejenie cyferek 9/10 11/18 czy 187/2 mimo iz niektore sie nie pojawily to uwazam ze takowe tematy to nie naleza do forum bo brak w nich poparcia co z tego ze undivided ma 9/10 skoro te 9 to niewiadomo za co? ja undivided daje 13/10 i jesli zostawie to 13/10 to ludzie zapytaja mnie - "a czemu tak" a niektorzy uwazaja wszystko za ciekawe i znaczace tematy, a dlaczego nie zakladam nowych i ciekawych tematow? hmm moze dlatego ze wypowiada sie w nich tylko Cr@sh i inni ludzie ktorych naprawde interesuje muzyka - moge np porozmawiac na temat COMSAT :) - no ale o czym mam porozmawiac i z kim ? skoro to dvd dopiero poleci do Cr@sha - po prostu ja juz poszedlem KROK DO PRZODU i tematy w takim stylu to cofanie sie wstecz dla kazdego fana :) a jesli sie nie wypowiedzialem jasno to po prostu przejrzyjcie kod 16stkowy i tam zobaczycie wiecej cyferek ;)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Wiesz, nie wiem czy zauważyłeś, ale oprócz tych cyferek piszemy tam jeszcze własne kilkuzdaniowe opinie na temat danego krążka i w zasadzie tam można uzasadniać dlaczego taki to a taki utwór otrzymał tyle to a tyle punktów.
Cóż, nie wszystkich stać na drogie zapewne dvd, o którym wspominałeś, nie wszyscy też wiedzą, jak je zdobyć, gdzie zakupić. Nie udostępniasz wszystkim ściąganych przez siebie koncertów z HAND Tour, o których dyskutujecie praktycznie wyłącznie z Cr@shem. Trzeba nam też na tym forum tematów uniwersalnych, w których może się wypowiedzieć każdy fan.
Bo na przykład mnie interesuje przede wszystkim muzyka BJ, a mimo to tematów w których mogę się wypowiedzieć jest niewiele.... A w tematach które zakładasz, wypowiadasz się tylko Ty i jeszcze grupka osób, bo są one o np. jakichś wydawnictwach czy koncertach (których większość nie posiada).
Na czym myślę, że skończyłam, gdyż atakować Cię nie będę-chodziło mi o niepognębianie Sebastiana, bo bezstronnie trzeba przyznać, że stara się jak może, by założyć nowe tematy do dyskusji.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Myślę, że dobrze się stało, iż Sebastian założył ten temat i nie widzę w tym nic złego. Takie tematy są dobre, bo dotyczą muzyki. Nic więcej w tej sprawie nie mam do powiedzenia. :mrgreen:

A wracając do tego co wcześniej napisał Pippo rozwinę w swojej własnej recenzji dlaczego dałam tyle punktów a nie więcej :D jeśli chodzi o płytę Bounce
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Coś nieprzyjemnie się tutaj zamieszało...

Niema się co czarować, że każdego można się przyczepić i wygarnąć mu co tylko komuś w nim nie pasuje, bywa że takie coś przynosi efekty, ale czy to jest potrzebne? Ja myślę, że każdy powinien robić to co uważa za stosowne, tylko podwójnie się nad tym zastanowić i wszystko będzie ok bez żadnych kłótni i niedomówień.

Co do tematów Sebastana to jestem jak najbardziej za, bo wreszcie jak stwierdziła Twisted rozmawiamy o muzyce, jednak można było zakładać te tematy stopniowo, bo ostatnio sporo z tym zamieszania niestety...
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

1 ) Undivided 10/10
2 ) Everyday 9/10
3 ) The Distance 7/10
4 ) Joey 7/10
5 ) Misunderstood 5/10
6 ) All About Lovin' You 8/10
7 ) Hook Me Up 10/10
8 ) Right Side Of Wrong 8/10
9 ) Love Me Back To Life 8/10
10 ) You Had Me From Hello 8,5/10
11 ) Bounce 10/10
12 ) Open All Night 9/10

Ocena : 8/10

Znowu przewaga ballad.Nie powiem niektóre nawet mi się podobają np. Open All Night ( jest niczego sobie), ale za to jest kilka naprawde ostrych kawałków :) wartych uwagi
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Sebastian P.
It's My Life
It's My Life
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Sebastian P. »

Twisted Sister
klaudula
culles

Dzięki za poparcie!!
What is the distance between a bullet and a gun?
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Nie ma sprawy!!! :D
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Sebastian-primo: sprawa tego wymagała, bo chodziło tutaj o zwyczajną sprawiedliwość (czepiano się Ciebie bezpodstawnie), secundo: ja jestem za Twoim pomysłem bo przynajmniej traktuje o muzyce, tertio: cytując klaudulę, również nie ma sprawy :D :D .


A, i jeszcze coś mi się przypomniało, co mogłabym dopisać do swojej recenzji Bounce'a-poważnym minuesem płyty jest niezamieszczenie nań 'Standing' bądź też No Regrets-świetne dema, ostre, rockowe kawałki i przynajmniej jeden z nich mógłby zamiast takiego 'Missunderstood' zagrzać miejsce na albumie :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
espena
It's My Life
It's My Life
Posty: 208
Rejestracja: 17 września 2005, o 15:41
Lokalizacja: Rachowice pod Gliwicami
Kontakt:

Post autor: espena »

1 ) Undivided 10/10 !!
2 ) Everyday 10/10 !!
3 ) The Distance 7/10
4 ) Joey 6/10
5 ) Misunderstood 4/10
6 ) All About Lovin' You 8/10
7 ) Hook Me Up 10/10
8 ) Right Side Of Wrong 7/10
9 ) Love Me Back To Life 8/10
10 ) You Had Me From Hello 7/10
11 ) Bounce 10/10 !!
12 ) Open All Night 8/10


Generalnie, to moim zdaniem płytka pełna kontrastów.
kilka piosenek nieźle kopie :mrgreen: i tym daję 10/10.
reszta jest średniawa, by nie powiedzieć słaba.

ogólnie 8/10 --- za te kopnięcia :P
www.korowiow.mp3.wp.pl

Za doświadczenia trzeba w życiu płacić. Jeżeli mamy szczęście, otrzymujemy rabat - Oskar Kokoschka
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Cóż, nie wszystkich stać na drogie zapewne dvd, o którym wspominałeś, nie wszyscy też wiedzą, jak je zdobyć, gdzie zakupić. Nie udostępniasz wszystkim ściąganych przez siebie koncertów z HAND Tour, o których dyskutujecie praktycznie wyłącznie z Cr@shem. Trzeba nam też na tym forum tematów uniwersalnych, w których może się wypowiedzieć każdy fan
Kurde jak moglam pominac ten temat :P
Wlasnie jovi :P ale z Ciebie okrutnik :D nawet ja tego nei mam :P
poza tym to wszystko nie jest do kupienia,tylko wybrancy losu maja do tego dostep ;] nawet nie ja :beksa:
chodziło mi o niepognębianie Sebastiana, bo bezstronnie trzeba przyznać, że stara się jak może, by założyć nowe tematy do dyskusji.
o tak przydałoby sie z kilkadziesiat nowych tematow bo straszna nudą zawiewa! nic sie normalnie nie dzieje.


1 ) Undivided 8/10
2 ) Everyday 8/10
3 ) The Distance 9/10
4 ) Joey 7/10
5 ) Misunderstood 5/10
6 ) All About Lovin' You 9/10
7 ) Hook Me Up 9/10
8 ) Right Side Of Wrong 6/10
9 ) Love Me Back To Life 8/10
10 ) You Had Me From Hello 8/10
11 ) Bounce 7/10
12 ) Open All Night 6/10
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
LastOneStanding
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 18 września 2005, o 19:51
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: LastOneStanding »

1 ) Undivided 10/10
2 ) Everyday 10/10
3 ) The Distance 7/10
4 ) Joey 10/10
5 ) Misunderstood 6/10
6 ) All About Lovin' You 2/10
7 ) Hook Me Up 6/10
8 ) Right Side Of Wrong 6/10
9 ) Love Me Back To Life 6/10
10 ) You Had Me From Hello 3/10
11 ) Bounce 10/10
12 ) Open All Night 3/10

Ogólnie: 6,6/10

Jedna z najmniej przeze mnie lubianych. Choć bardziej rockowa od Crush, nie ma klimatu i nie "uzależnia" :) Ballady nudnawe, wśród nich zdecydowanie najjaśniej świeci "Joey" (10/10 za wszystkie wersje live, bo w studyjnej wokalista coś za bardzo jęczy...)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”