Oceny - Keep The Faith

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
pathfinder
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:36
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Re: Oceny - Keep The Faith

Post autor: pathfinder »

Okazało się że w 1992 na potrzeby Sound-pol Niemcy tłoczyli budżetową wersje wyłącznie na rynek polski. Jednym z minusów była dwustronicowa wkładka "a'la wersja polska List Highway. Tyle w kwestii ciekawostek.

Od jakiegoś czasu pręży się na półce obok pozostałych wersji.

Ma może ktoś na CD promocyjnego składaka "Most requested" z 1992?[/quote]

Ja mam! Most Requested kupiłem parę lat temu na Ebayu za jakieś 40 eur. Keep The Faith wersję Sound Pol też mam od ponad 20 lat.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Oceny - Keep The Faith

Post autor: EVENo »

REHABILEJKO pisze: Okazało się że w 1992 na potrzeby Sound-pol Niemcy tłoczyli budżetową wersje wyłącznie na rynek polski. Jednym z minusów była dwustronicowa wkładka "a'la wersja polska List Highway. Tyle w kwestii ciekawostek.
Dużo było takich (zazwyczaj nieoficjalnych) wydań na polski rynek po upadku komuny, ale częściej dotyczyło to kaset. Myślę jednak, że takich budżetowych CD z tamtego okresu też znalazłoby się co nie miara :) Ciekawe jaka była różnica w cenie, zarówno produkcji takiego egzemplarza, jak i zakupu.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
REHABILEJKO

Re: Oceny - Keep The Faith

Post autor: REHABILEJKO »

EVENo pisze:
REHABILEJKO pisze: Okazało się że w 1992 na potrzeby Sound-pol Niemcy tłoczyli budżetową wersje wyłącznie na rynek polski. Jednym z minusów była dwustronicowa wkładka "a'la wersja polska List Highway. Tyle w kwestii ciekawostek.
Dużo było takich (zazwyczaj nieoficjalnych) wydań na polski rynek po upadku komuny, ale częściej dotyczyło to kaset. Myślę jednak, że takich budżetowych CD z tamtego okresu też znalazłoby się co nie miara :) Ciekawe jaka była różnica w cenie, zarówno produkcji takiego egzemplarza, jak i zakupu.
Proszę bardzo
https://www.discogs.com/label/76644-Sound-Pol

Moim zdaniem to taki "legalny pirat"
REHABILEJKO

Re: Oceny - Keep The Faith

Post autor: REHABILEJKO »

pathfinder pisze:Ja mam! Most Requested kupiłem parę lat temu na Ebayu za jakieś 40 eur. Keep The Faith wersję Sound Pol też mam od ponad 20 lat.
Most Requested w wersji USA kupiłem za grosze jakiś czas temu. Chyba 12zł. Bardzo przyjemny składak. Co ciekawe mam to również w wersji kasetowej, ale to taki "szemrany oryginał" trochę.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Oceny - Keep The Faith

Post autor: EVENo »

REHABILEJKO pisze: Proszę bardzo
https://www.discogs.com/label/76644-Sound-Pol
Hahaha, nie wpadłem na to, że na discogsie można po prostu kliknąć na nazwę wytwórni i dostać te informacje :D Ta strona to złoto!
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”