Superman Tonight clip

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
mysweettime
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 8 listopada 2008, o 21:09
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: mysweettime »

A ja nie mogę nigdzie obejrzeć tego teledysku ;/ Na youtube już jest niedostępny, rostu jestem ciemna, ale na innych stronach też szukałam i nic...
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Mysweettime, polecam wejść na www.bonjovi.de Tam teledysk jest ciągle, w prawej kolumnie na stronie głównej.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

EVENo pisze:
Adrian pisze:Nic nie poradzisz. Ludzie wszędzie znajdą pretekst, aby komuś dokopać czy aby wylądować na kimś swoją frustracje i życiowe niepowodzenia.
Idealnym przykładem jest afera hazardowa. PiSiory :killer: wyrwali jakiś fragment rozmowy Chlebowskiego i już mają powód żeby zgnoić PO.
No tak, bo człowiek, który w nocy spotyka się z biznesmenami na cmentarzu jest czysty jak łza.

Ja klip oceniam na 7.5/10.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

Obejrzałam właśnie teledysk i mam takie mieszane uczucia.

Z jednej strony bardzo fajnie wyszło pod względem technicznym, ciekawe te wszystkie efekty, cała scenografia w porządku i zachowanie zespołu, w tym Jona, też mi się podoba. Tylko ta moralizatorska wymowa… Bardzo dobrze, że poruszają takie tematy, ale w ostatnim czasie było już „Stand by me” dla Iranu, teledysk do WWBTF, teraz „Everybody hurts” dla Haiti. I dla mnie już wystarczy. Bądź co bądź, Bon Jovi to zespół rozrywkowy i tym razem mogli pójść w trochę luźniejszą tematykę, może nie aż tak banalną jak w AALY, ale dałoby się coś wymyślić. Ogólnie no może być, ale na razie niech już takich nie robią.

Jeszcze jedna rzecz- większość z tych tabliczek jest, delikatnie mówiąc, dziwna, ale napis „I cut off my hair for a cancer sufferer” to już najgłupsza rzecz na świecie. Po pierwsze- ktoś, kto to wymyślił chyba nigdy nie widział osoby po chemioterapii (że niby te zwykłe krótko ścięte włosy mają być porównywalne z całkowitą utratą włosów przez ludzi poddanych leczeniu). Po drugie- tego typu poświęcenie (a czy to w ogóle poświęcenie to też można by się było zastanawiać) jest z pozoru pięknym gestem, tylko tak naprawdę nie wiadomo czemu/komu ma służyć. Na pewno nie przynosi to żadnych korzyści chorym, bo ani nie zwróci zdrowia, ani nie zmniejszy skutków ubocznych stosowanych leków, ale to akurat oczywiste. Natomiast ważniejsze jest, że ludzie zdrowi uważają, iż w ten sposób można okazać współczucie osobom chorym, pokazać zainteresowanie i takie tam. Tylko, że chorzy wcale tego nie oczekują- nie chcą, żeby się nad nimi litowano czy coś dla nich poświęcano. Chcą po prostu, aby traktowano ich normalnie, tak jak każdego innego człowieka. A jeśli ktoś chce rzeczywiście pomóc, to naprawdę jest milion innych sposobów. W czasie studiów chodzę trochę po tych szpitalach i tego typu teksty po prostu mnie rażą.

Ale na szczęście niedługo trasa i chciałabym, żeby nagrali zwykły koncertowy teledysk do „Brokenpromiseland”, taki w stylu teledysków z lat 80’. Może mają jakieś video z sesji nagraniowej, dołożyliby zdjęcia z trasy, złączyli w całość i byłoby ok. Bo i zespół czułby się swobodniej na scenie, i nie trzeba by wymyślać żadnej dziwnej historyjki, i można by zobaczyć jakieś obrazki zza kulis, więc ja byłabym zadowolona :))
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dorota pisze:Jeszcze jedna rzecz- większość z tych tabliczek jest, delikatnie mówiąc, dziwna, ale napis „I cut off my hair for a cancer sufferer” to już najgłupsza rzecz na świecie. Po pierwsze- ktoś, kto to wymyślił chyba nigdy nie widział osoby po chemioterapii (że niby te zwykłe krótko ścięte włosy mają być porównywalne z całkowitą utratą włosów przez ludzi poddanych leczeniu).
Nie jestem pewna, czy odpowiednio odebrałaś tę scenę teledysku. Wydaje mi się, że chodziło o ścięcie włosów na perukę dla osoby chorej, a nie w celu okazania jej współczucia. To przynajmniej ma jakiś sens i wyjaśnia dlaczego dziewczyna ma włosy krótkie, a nie całkowicie ogolone. Ja przynajmniej tak to rozumiem.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

A, no chyba że tak. Bo wyglądało to jak coś w stylu „gest solidarności z chorymi na nowotwory”, ale w takim razie odwołuję to, co napisałam wyżej :))
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

a co do samej piosenki to słychać ją czasami w RMF FM np.??
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Z tego co wiem tak , sama natknęłam się na nią tam 2 razy.
rafal_ka
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 9 listopada 2007, o 19:49
Lokalizacja: Zgierz/Łódź

Post autor: rafal_ka »

wcozrja trafilem na klip do YWTMAM i stwierdzam ze bije na glowe supermana ;p chociaz wole jako piosenke suoermana to memory ma duzo lepszy klip, najlepszy w ich wykonaniu w ost czasie
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Alicia 478 pisze:Z tego co wiem tak , sama natknęłam się na nią tam 2 razy.
Czyli jest nadzieja że i ja pewnego dnia ją usłysze... :P

Ale teraz chciałam sie wypowiedzieć na temat teledysku, większość z Was już to zrobiła i z tego co widziałam to zdania są podzielone. Moja opinia na temat teledysku jest ogólnie na duży plus :) ale są też oczywiście minusy :)

A więc najpierw plusy:
- wszystkie momenty w tunelu z udziałem Ryśka i Jona są bardzo dobre
- super efekty kiedy Richi wychodzi z Jona albo i na odwrót :P
- pojawiające sie cienie przeobrażające sie później w postacie chłopaków
- podobają mi sie też te momenty w tunelu kiedy zaczynają pojawiać sie ludzie(jeszcze bez tabliczek :))
- ogólnie, według mnie, bardzo fajna stonowana kolorystyka całego teledysku

No a teraz minusy :
- wydaje mi się że za mało jest tej energii, która pojawia sie w innych teledyskach np. do It's my life tam było wymachiwanie mikrofonami, teledysk miał to coś :D
-brak ''kocich'' ruchów Jona, których nie widać w tym teledysku, te uginanie kolan i przymykanie oczu to nie jest to!! :P
- miejscami za dużo tych ludzi z tabliczkami
- za mało ujęć całego zespołu :)

No to nie wiem jak Wy ale ja z chęciom zobaczyłabym teledysk do ''Brokenpromiseland'' :D
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

rafal_ka pisze:wcozrja trafilem na klip do YWTMAM
Fuck, ludzie podawajcie całe całe tytuły, ja po 8 browarach za cholerę tego nie odszyfruję... Jaki problem jest napisać cały tytuł>?
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

sobol_77 pisze:
rafal_ka pisze:wcozrja trafilem na klip do YWTMAM
Fuck, ludzie podawajcie całe całe tytuły, ja po 8 browarach za cholerę tego nie odszyfruję... Jaki problem jest napisać cały tytuł>?
Chodzi pewnie o You Want To Make a Memory, ale AALY z posta Doroty to ja na trzeźwo nie mogę rozszyfrować :P
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

AALY - all about loving you.

Jeśli jesteśmy już w temacie, nie lubię żadnej z tych piosenek ale wg mnie teledysk do Superman tonight bije na głowę klip YWTMAM , który jest powtórką all about loving you , nawiasem mówiąć dobrze ,że chłopacy odpuścili sobie wreszcie love story
unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

Alicia 478 pisze:nawiasem mówiąć dobrze ,że chłopacy odpuścili sobie wreszcie love story
a tu następny klip z miłosną opowiastką :D
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Znając romantyczny potencjał naszego kochanego zespołu pewnie tak :) jednak keep the faith :) może im się odechciało na dobre < 3 miesiące>
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”