Superman Tonight clip

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Dand pisze:Nie ważne czy kogoś stać było na taki teledysk czy nie.
No to akurat ma dosyć duże znaczenie jeśli mówimy o wpływie BJ na innych artystów (szczególnie tych mniej znanych, którzy próbują się przebić)
Dand pisze:No chyba ,że Adrian ma jakiś inny argument...
Jak już wspomniałam kilka postów wcześniej: też mnie ciekawią argumenty Adriana w tej sprawie
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Scrooge

Post autor: Scrooge »

JoFree pisze:Przecież nie chodzi o to, żeby cały świat zmieniać ale zgodzicie się chyba że twórczość Bon Jovi (nie tylko pod względem muzyki) dzieli się na PRZED i PO IMLife. Jest wielu artystów, którzy wykorzystują efekty komputerowe i korzystają z innych zdobyczy techniki ale są też tacy, którzy twierdzą, że szkoda zachodu albo po prostu ich nie stać na to żeby zapłacić 6-cyfrową sumę za zrobienie takiego teledysku.
No fajnie tylko, że dyskusja toczy się w kontekście tego czy IML był teledyskiem rewolucyjnym...

Był, ale co najwyżej nowoczesny i może w niektórych kwestiach innowacyjny... ale nie rewolucyjny. Litości, uwielbienie i zaślepienie zespołem u co niektórych jest chwilami wręcz przykre...
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Scrooge pisze:Litości, uwielbienie i zaślepienie zespołem u co niektórych jest chwilami wręcz przykre...
Uwielbienie jak najbardziej

Zaślepienie w żadnym wypadku :)

Zresztą zaczęliśmy rozmowę od słowa rewolucyjny a teraz okazuje się że jest nowoczesny, innowacyjny i pewnie jeszcze parę innych przymiotników też znajdziesz więc konkluzja jest jedna: teledysk do IMLife to nie byle co

...i tym sposobem dochodzimy do porozumienia :)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Scrooge

Post autor: Scrooge »

nowoczesny jak wszystkie inne teledyski z tamtego okresu, w których stosowano sztuczki komputerowe itp. znacznie bardziej efektowne moim zdaniem były teledyski (żeby daleko nie szukać) Linkin Park, czy nawet Limp Bizkit... także IML niczym się nie wyróżniał...

Ponadto proponuję zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie słowa rewolucja... bo przypisywanie tego terminu pod IML oznacza brak znajomości znaczenia powyższego terminu lub wspomniane zaślepienie ;)
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

No to sobie urządziliśmy offtop jak ta lala :P
Scrooge pisze:znacznie bardziej efektowne moim zdaniem były teledyski (żeby daleko nie szukać) Linkin Park, czy nawet Limp Bizkit
Prawda
Scrooge pisze:IML niczym się nie wyróżniał...
Nieprawda. BJ wyróżniali się tym, że stosowali w/w efekty. Inne niż Linkin Park czy Limp Bizkit co nie znaczy, że gorsze. Dużo trudniej sfilmować chłopaka skaczącego z mostu niż wstawić gościa na tle grafiki.
Scrooge pisze:Ponadto proponuję zajrzeć do słownika i sprawdzić znaczenie słowa rewolucja... bo przypisywanie tego terminu pod IML oznacza brak znajomości znaczenia powyższego terminu
Melduje że zajrzałam i przypominam, że to nie ja po raz pierwszy użyłam tego terminu :P
Scrooge pisze:lub wspomniane zaślepienie ;)
Do zaślepienia w dalszym ciągu się nie przyznaję :P
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Scrooge

Post autor: Scrooge »

No i wszystko jasne ;)
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Przed chwilą w rmf fm usłyszałam, że będzie 'premierowe Bon Jovi' :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Widzę, po raz kolejny że na rzeczową dyskusje nie ma co liczyć tutaj na forum.

Chciałem podkreślić, tylko jako ten zaślepiony, wręcz niewidomy fan, że jeśli ktoś powinien zebrać laury za teledysk, to nie jest to zespół, który tylko tam występuje a odpowiedzialny jest za to reżyser, kamerzysta, ekipa obrabiająca,montująca klip i scenarzysta +aktorzy w tym zespół.
O ile Jackson sam współtworzył teledyski to Bon Jovi tam tylko występują, a Jon osobiście nie lubi grywać w klipach.
uwielbienie i zaślepienie zespołem u co niektórych jest chwilami wręcz przykre...
Jeśli chciałbyś naprawdę dowiedzieć sie rzeczowej i konkretnej odpowiedzi, to nie atakowałbyś tak banalnymi, żałosnymi i płytkimi tekstami. Nie obchodzi mnie z czym masz problem, z kim i czy powinieneś się udać do specjalisty, abyś potraf zrozumieć, że ktoś może mieć inne zdanie i że Ty nie jesteś wyrocznia ;]

Chłopie zrozum, ze nie jestem tutaj aby słuchać Twoich żalów. Jeśli chcesz prowadzić dyskusje na poziomie to wchodzę w to jeśli nie to zostawiam Cię samego ze swoimi problemami.

ps.
zaraz superman w rmf
Ostatnio zmieniony 26 stycznia 2010, o 19:12 przez Adrian, łącznie zmieniany 1 raz.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

OK fajnie szkoda, że jak zwykle nie na temat...

No to gdzie ta rewolucja? :D
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

http://photos.nasza-klasa.pl/1791582/32 ... 04faa.jpeg

To ja troche na temat :p Moja wizja okladki :) (co prawda nie moje zdjecie :P)
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

" mmm premiera (...)
The Circle płyta Bon Jovi 11 w ich karierze
Jak mówił Richie Sambora 'powracamy do korzeni rock 'n' rolla' , czyli na krążku wszystko to co jest najlepsze spod znaku Bon Jovi
Kolejny singiel superman tonight
....i delikatnie i gitarowo a później przyłożą chłopaki "

Jakby ktoś nie słyszał :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

Dla mnie teledysk do "Superman" jest taki sobie już bardziej podobał mi się WWBTF.
I nikt nie ocaleje poza nami
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

A widziales caly? :D
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Pomysł z nawiązaniem do okładki jest fajny :) jednak ogólnie jest tak jakoś sztywno ( jak zresztą w większości klipów powyżej 2000 r) . Miejmy nadzieję że będzie lepszy od We weren't born to follow
piniool
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 49
Rejestracja: 11 listopada 2007, o 19:46
Lokalizacja: Ruda Śląska

Post autor: piniool »

PePe pisze:A widziales caly? :D
Nie, nie widziałem :D
Ale początek wiele mi mówi.http://bonjovi.pl/forum/images/smiles/icon_zeby.GIF
I nikt nie ocaleje poza nami
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”