Singiel Welcome = dno :(

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

A co, jak nie ballada *-*? Speed Metal *-*?
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Spotkałam się z opiniami, że balladą może być tylko utwór mówiący o miłości - dla mnie to trochę niezrozumiałe, bo czym w takim razie będzie "Stairway to Heaven"? 0_o Ale wiem, że takie zdanie krąży, więc może o to właśnie koleżance chodziło.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

:) wiec Olcat jako moderator powinnas zapewne wiedziec czym jest offtop i ich unikac na forum ktore jest pod Twoja pieczą :P temat jest welcome ..dno a Ty piszesz czym to jest ballada ??!?!?! mądre to to ??
C'mon
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

jovi pisze::) wiec Olcat jako moderator powinnas zapewne wiedziec czym jest offtop i ich unikac na forum ktore jest pod Twoja pieczą :P temat jest welcome ..dno a Ty piszesz czym to jest ballada ??!?!?! mądre to to ??
Jovi, zauważ, że dyskusja o Welcome jako singlu w pewnym momencie zeszła na temat rozważań, czy Welcome.... jest balladą, czy nie, a Olcat zapewne chciała podać zasłyszaną definicję takowego gatunku muzycznego :mrgreen: , żebyśmy wiedzieli, czy Welcome to ballada, czy nie ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

aj tylko zauważylem ze bezpodstawnie usunieto posta :) ktory byl o CMA :-) a tak btw :) to juz jest kolejny offtop tutaj i ten tego moderator bedzie mial pracy skoro jest taką skrupultną osobą - gdyby jeszcze napisala coś to bym to przebolał a tak dostalem tylko PW ze zostal usuniety i jesli chce moge sobie przeniesc :) rozumiem ze po ciężkim gimniazjalnym dniu ma Olca ochote sie pokazac na forum :P ale niech nie robi tego na mnie bo po co robić sobie problemow?:>
C'mon
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Jovi - nie bądź złośliwą i czepliwą bestyjką, no ;) Raz to i księdzu wolno. :mrgreen: I tym optymistycznym akcentem proszę o zakończenie offtopowania, a od siebie dorzucam, że singielek indeed nie powala, bo w dobie internetu koncerty można mieć na twardym dysku już następnego dnia ;]
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Singli i tak nie kupuję, więc kiepska zawartość "Welcome..." nie robi na mnie większego wrażenia - jednak faktycznie byłoby miło, gdyby ktoś kto nad tym myśli wsadził jakieś smakowite kąski dla ludzisk, które jednak są zdolne wysupłać te kilka nędznych groszy - przynajmniej singiel nabrałby wartości nieco większej niż li i jedynie kolekcjonerska :mrgreen:

A złośliwa prowokacja joviego jest tak oczywista, że nie mam zamiaru powiedzieć nic ponad to, że myślałam, że stać cię na coś więcej :) Jeżeli masz coś do mnie, pisz to na privie - ludzie niekoniecznie muszą chcieć patrzeć na to, jak bardzo i nieudolnie starasz mi się dokopać. Każdy kolejny post w tym duchu będzie kasowany - i mów co chcesz o moim wieku, "dniach kasowania" czy poczuciu władzy.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

ot kopytko mi sie trafilo
Obrazek
C'mon
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Ot i piekne kopytko ci sie trafiło :)

A welcome to nie ballada tylko normalny rock'n'rollowy kawałek... :mrgreen:
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

O_o. Rock'n'rollowym kawałkiem to można nazwać już prędzej HAND, ale co do przynaleśności do tej kategorii Welcome... zgodzić się nie mogę :P
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Zawsze myślałe, że ballada to utwór spokojny o dowolnej tematyce a nie tylko o miłości :o Zdziwiłem sie
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Ballada to taki synkretyczny gatunek literacki :P

Też mnie to dziwi, Michał O_o.
Proszę państwa, oto pyza :D :
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”