"The Circle" - Nowy Album

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Fajni Bon Jovi są na tyle dziwni ,że słuchają nowych płyt nawet jeśli sie im nie podobają :D swego rodzaju fenomen :p
Obrazek
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Liczę na wiele - a co będzie to wyjdzie już niedługo :).
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
viktor
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 9 grudnia 2007, o 22:03
Lokalizacja: Bydgoszcz

opinia o The Circle

Post autor: viktor »

Witam!

Postanowiłem się w końcu odezwać :)
Otóż Panie i Panowie jak już ktoś tu wcześniej zauważył my fani mamy(wieloletni fani Bon Jovi - ja np słucham od 92r) taki zwyczaj, że i tak nam się coś podoba co wcale nie jest za dobre (np Lost Highway). Nie byłbym wstanie przejść obojetnie wobec faktu wydania płyty. Pozycja musi być u mnie zawsze i to w najlepszej wersji. Mp np Slippery when wet - dualdisk.
Z drugiej strony nie mogę powiedzieć za wiele złego o The Circle.
Jak to ujął mój kolega jest to 100% Bon Jovi w Bon Jovi :)
Album wraca stylem jakby parę dobrych lat wstecz.... i to myślę największa jego wartość.
Co do wydania deluxe (trzeba mieć chody w empiku by to szybko zdobyć :) to powiem szczerze, że dokument na dvd może być ciekawy.
Mam pozycję 100 000 000 fans can't be wrong z bonusowym dvd i materiał tam zamieszczony wg mnie jest świetny. Pokazuje Bon Jovi na prawdę od zaplecza jakich nie znamy.
Teraz myślę, iż może być podobnie....
To tyle
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

To i ja się wypowiem w kwestii The Circle deluxe bo właśnie od wczoraj jestem jej szczęśliwym posiadaczem :) Jeszcze nie słuchałem, ale co mnie zaskoczyło in plus to funkcjonalność opakowania (dwie kieszenie na płyty w środku książeczka). Nie wiem jak inne wydania (polska cena i wydanie zwykłe), ale deluxe nie jest pakowane w normalnym, plastikowym pudełku CD. Jeśli o mnie chodzi, to pierwszy raz widzę takie rozwiązanie u Bon Jovi (mam jeszcze TLFR z bonusowym DVD i tam wszystko zmieściło się w opakowaniu CD z dodatkową szyną na DVD).
Opracowanie graficzne The Circle bardzo mi się podoba. Zabieram się za książeczkę...
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja wciąż nie mam płyty...ale nie o tym miałam.

Nie widzę nic dziwnego w tym, że jak się fanowi płyta nie podoba to i tak chce ją mieć. To żaden fenomen, dla mnie to jest całkowicie normalne. Zwłaszcza jeśli jest się fanem od wielu lat to WARTO mieć na swojej półce KA?D? pozycję, nawet jeśli wydaje się ona być kompletnym badziewiem. Ja też nie jestem zakochana po uszy np. w Lost Highway, ale mam ją bo chcę, a nawet powinnam :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Nie wiem czy cie dobrze Frankie zrozumiałem ale HAND deluxe też nie było w zwykłym plastikowym opakowaniu a w kartoniku takim na dwie płyty i książeczkę.
Obrazek
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Przyszło moje Circle. Rozpakowuje, otwieram - jak najbardziej pozytywne wrażenie co do wyglądu. Otwieram książeczkę, patrze w creditsy, a tam co? Bob Clear-fuckin'-mountain! Szok! Wogóle tego nie słuchać, że to on miksował album. Troche się już osłuchałem z materiałem i oceniam go wyżej niż po pierwszym przesłuchaniu, ale mimo wszystko cenie sobie Circle narazie niżej niż Bounce. Może się to jeszcze zmieni, kiedyś uważałem Bounce za za najsłabszego z trójki Crush, Bounce, HAND, potem mi się odwidziało. Pewnie The Circle też kiedyś uznam za wybitne dzieło. :D
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Bob Clear-fuckin'-mountain ? a kto to? bo google za duzo nie wiedza o nim. Jedynie tyle ze on cos tam robil przy Bouncie.
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Ja wiem, że musi z BJ współpracować od dawna bo na singlu I Believe znajduje się wersja jak przypuszczam radiowa o nazwie I Believe (Clearmountain Mix) - singiel wydany w 1993r.
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Z tego co pamiętam był odpowiedzialny za mastering przy Bounce. A ten mastering sobie bardzo cenię, najwyżej z wszystkich płyt po 2000r.
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Współpracuje z Bon Jovi od dawna (m.in. przy These Days, Crushu, Bounce)
tutaj link do jego strony i potwierdzenie współpracy przy Circle
http://www.mixthis.com/projects.html
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Dzieki za info :)
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
mrok
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 589
Rejestracja: 31 marca 2007, o 18:49
Lokalizacja: Gdańsk

Post autor: mrok »

To się chyba autor jednak nie wsłuchał w płytę ;P
...To co najpiękniejsze jest dla oczu niewidoczne ...
krissk
I Believe
I Believe
Posty: 51
Rejestracja: 16 września 2005, o 20:20
Lokalizacja: Biała Podlaska

Post autor: krissk »

sobol_77 pisze:Kolejna recenzja:
http://www.artrock.pl/recenzje_sc.php?id=2569
Ten człowiek to chyba nie wie co pisze albo wcale płyty nie słuchał, cytuje: "jednak w większości jest to album balladowy" Chyba z konia spadł, przecież, to chyba najmniej balladowy album w historii Bon Jovi, tak naprawdę nie ma tu cukierkowych bounce-owych ballad typu All About Lovin You czy Right Side Of Wrong. Są 3 wolniejsze utwory ale są to power ballad a nie usypiacze. Przesłuchałem The Circle kilkanaście razy i stwierdzam, że to świetny album, miażdży pod każdym względem wszystkie albumy wydane w XXI wieku, mało tego dla mnie to jedna z najlepszych płyt w historii zespołu !!! Przesłuchajcie przynajmniej kilka razy a sami zobaczycie. Szczegółową recenzję utworów napiszę za klika dni, jeszcze się podelektuję :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”