Oceny - What About Now?

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Przemo30
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 26 czerwca 2012, o 06:37
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Przemo30 »

bo to się nazywa egoizm:)
KondZik

Post autor: KondZik »

Oceniam tą akcje jako 11/10.
Przemo30
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 26 czerwca 2012, o 06:37
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Przemo30 »

KondZik pisze:Oceniam tą akcje jako 11/10.
zgadzam się w 100% whiskey;)
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Album w necie siedzi już ponad tydzień jak nie więcej, ale jak wcześniej wspomniałem zablokowany jest hasłem. Niby jest link do hasła, aczkolwiek po pobraniu, otrzymujemy link do kolejnego pliku w którym rzekomo jest hasło i tak w kółko chyba, po 3 próbach zrezygnowałem..
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

sebcio14 pisze:Album w necie siedzi już ponad tydzień jak nie więcej, ale jak wcześniej wspomniałem zablokowany jest hasłem. Niby jest link do hasła, aczkolwiek po pobraniu, otrzymujemy link do kolejnego pliku w którym rzekomo jest hasło i tak w kółko chyba, po 3 próbach zrezygnowałem..

Stary. Czy Ty naprawdę sądzisz, że to jest What About Now? Bo ja nie. Co więcej, znalazłem też to o czym mówisz. Ciekawi mnie jaki masz rozmiar pliku rar. Ja znalazłem np coś koło 69 mb nie pamietam. I coś koło 112 bodajże. W tej drugiej opcji udało mi się wejść do plików i ich rozmiar absolutnie nie pasuje mi z długościami utworów podanych na itunes. Niemożliwe raczej żeby najwięcej- 10 mb zajmował utwór oznaczony numerem 1 ( bez nazwy podanej jest), bo to by znaczyło, że to Because We Can, a na płycie są dłuższe utwory, czyli zajmujące więcej pamięci. To wszystko fejki, które zamieszczają osoby chcące się wzbogacić.
Przemo30
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 26 czerwca 2012, o 06:37
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Przemo30 »

sebcio14 pisze:Album w necie siedzi już ponad tydzień jak nie więcej, ale jak wcześniej wspomniałem zablokowany jest hasłem. Niby jest link do hasła, aczkolwiek po pobraniu, otrzymujemy link do kolejnego pliku w którym rzekomo jest hasło i tak w kółko chyba, po 3 próbach zrezygnowałem..
człowieku, przecież to jest ściema na bank. myślę, że w przeciągu 4 dni będzie album w necie i na następny łikend każdy z nas już będzie album znał na pamięć. a tak w ogóle myślę, że płyta będzie zawierała fajne kawałki. coś jest w tym with you np.
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

bartekbb23 pisze:
sebcio14 pisze:Album w necie siedzi już ponad tydzień jak nie więcej, ale jak wcześniej wspomniałem zablokowany jest hasłem. Niby jest link do hasła, aczkolwiek po pobraniu, otrzymujemy link do kolejnego pliku w którym rzekomo jest hasło i tak w kółko chyba, po 3 próbach zrezygnowałem..

Stary. Czy Ty naprawdę sądzisz, że to jest What About Now? Bo ja nie. Co więcej, znalazłem też to o czym mówisz. Ciekawi mnie jaki masz rozmiar pliku rar. Ja znalazłem np coś koło 69 mb nie pamietam. I coś koło 112 bodajże. W tej drugiej opcji udało mi się wejść do plików i ich rozmiar absolutnie nie pasuje mi z długościami utworów podanych na itunes. Niemożliwe raczej żeby najwięcej- 10 mb zajmował utwór oznaczony numerem 1 ( bez nazwy podanej jest), bo to by znaczyło, że to Because We Can, a na płycie są dłuższe utwory, czyli zajmujące więcej pamięci. To wszystko fejki, które zamieszczają osoby chcące się wzbogacić.
Wiesz, tego czy to prawda, czy też nie to nie wiem. Ja mam np. plik 95mb (sam album), normalnie podpisane, i u mnie najwięcej nie waży BWC, tylko Room i Thick as.. (ponad 10mb). Możliwe, że to ściema i wcale bym się nie zdziwił, ale ciekawy byłem, czy to naprawdę album, więc pobrałem. Nawet hasło próbowałem złamać, jednak składa się więcej niż z 3 znaków, a program mam co max 3 znaki złamie (niepełna wersja), wiec lipa.
Ale już mniejsza o to, spodziewam się, że zarówno Ty jak i Przemo macie rację co do tego, że to ściema.
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

Pliki tego typu (.rar + hasło widmo) pojawiają się nagminnie właśnie przed wyjściem nowych albumów, ale też często filmów, seriali czy gier i nigdy ale to nigdy nie działają. Nie ma sensu nawet zaśmiecać sobie nimi komputera.

Też nie mogę się doczekać wycieku ale nie biorę wszystkiego z podpisem WAN. Te kilka dni mnie nie zbawi...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Czy wy też widząc ten temat na liście ostatnich postów na forum macie nadzieję, że może już album wyciekł?? ;>

12 dni..
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Adrian pisze:Czy wy też widząc ten temat na liście ostatnich postów na forum macie nadzieję, że może już album wyciekł?? ;>
W sumie, to po co ma wyciekać i tak wszystkie utwory prawie znamy...kwestia produkcji, żeby zjechać Shanksa i spółkę, bo to nasze zadanie i tylko w sumie chyba po to czekamy na ten album :P

[ Dodano: 2013-02-25, 21:57 ]
Pliki tego typu (.rar + hasło widmo) pojawiają się nagminnie właśnie przed wyjściem nowych albumów, ale też często filmów, seriali czy gier i nigdy ale to nigdy nie działają. Nie ma sensu nawet zaśmiecać sobie nimi komputera.
O znawczyni, kurde, jakbym wiedział to bym nie ściągał... mogłaś wcześniej to napisać...

Pozostaje kwestia, że aby wiedzieć często, czy jest hasło widmo, trzeba to archiwum ściągnąć, bo w nim podana jest strona, na z której rzekome hasło trzeba ściągnąć.
Ostatnio zmieniony 25 lutego 2013, o 20:58 przez bartekbb23, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

bartekbb23 pisze:
Adrian pisze:Czy wy też widząc ten temat na liście ostatnich postów na forum macie nadzieję, że może już album wyciekł?? ;>
W sumie, to po co ma wyciekać i tak wszystkie utwory prawie znamy...kwestia produkcji, żeby zjechać Shanksa i spółkę, bo to nasze zadanie i tylko w sumie chyba po to czekamy na ten album :P
Ja nie znam:
- Amen
- BWorld
- Room
- Pictures
- Thieves
+ 2 dema... czyli kurde całkiem sporo.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Adrian pisze:Ja nie znam:
- Amen
- BWorld
- Room
- Pictures
- Thieves
+ 2 dema... czyli kurde całkiem sporo.

Jak nie znasz jak kuźwa oceniłeś.
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3526
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Post autor: prezes1 »

No tak, niektóre nawet na 11/10 :D
KondZik

Post autor: KondZik »

prezes1 pisze:No tak, niektóre nawet na 11/10 :D
:PPP :cfaniak:

WHAT ABOUT NOW ?? !! Adrian
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Lekka pomyłka. Do premiery zostało 10 dni ;)

Jednak kurde od niedzieli do czwartku mam wyjazd służbowy i wk*wie się jak do tego czasu jej nie usłyszę ;P
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”