Oceny - What About Now?

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
EVENo

Post autor: EVENo »

Oh oh oh, ależ moje zainteresowanie płytą skoczyło diametralnie, nie będę teraz spać przez trzy dni, bo Adrian ma, a ja nie. Oh, oh.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

EVENo pisze:Oh oh oh, ależ moje zainteresowanie płytą skoczyło diametralnie, nie będę teraz spać przez trzy dni, bo Adrian ma, a ja nie. Oh, oh.
ale my to wiemy, że tylko czekasz, żeby się spuścić przy dźwiękach Army of One :D
EVENo

Post autor: EVENo »

Tak, przecież to piosenka na 11/10, jest tak dobra, że aż nie ma prawa istnieć.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Wiadomo,ze sciemnial, w koncu specjalnie napisal,ze niby juz wyjezdza, spieszy sie wiec linka nie zdazy dac :] Tylko go podjaraliscie swoja podnieta.
A dodatkowo yanni potem napisal,ze plyta zajebista a wiemy,ze taka nie bedzie :p
Tak pol zartem pol serio to tylko pokazuje,ze Adrian nawet nie musi sluchac utworow by stwierdzac,ze sa 10/10 :p
Obrazek
EVENo

Post autor: EVENo »

Nie wiem czemu przypomniał mi się przez to wszystko ten obrazek:
Obrazek
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Post autor: Gloria »

4 strony tematu o ocenie płyty, której w zasadzie stąd nikt jeszcze nie miał okazji przesłuchać. Chociaż jak mówią, są na tym świecie rzeczy.. :cfaniak:
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Może to kolejny myk ze strony Adriana, który pozwoli mu wygrać konkurs na największego hejtera forum! :D
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Damned »

Sądzę że w poniedziałek powinien pojawić się leak.

That's What The Water Made Me (90 sekund z aplikacji)
http://soundcloud.com/pablo-rojas-9/bj- ... -me-studio
Malkolit
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 401
Rejestracja: 12 czerwca 2012, o 06:56
Lokalizacja: Gliwice

Post autor: Malkolit »

Sam Bora pisze:
Tomker pisze:
Malkolit pisze:Ja już wyrosłem z tzw. powera, nie tego oczekuję w muzyce.
Hmm... rzekłbym, że to dość dojrzały komentarz :)

Ja też dzieciaczkiem nie jestem, ale niezmiennie od dobrej płyty oczekuję przynajmniej
- ma być parę utworów ktore postawia mnie na nogi bez kawy o 3 w nocy
- ma byc klimat i nastroj dla doroslego konesera (w hard rocku najłatwiej załatwic to za pomocą ballad - byle nie były jak słodka herbata dla dzieci, fuj!)
- coś nowego, niekonwencjonalny utwór, ale 1 nie więcej
Wszystko zależy od tego co rozumiesz przez słowo: POWER.
Tzw power kojarzy mi się z takim słuchaczem, który uważa, że im głośniejsza płyta, czy bardziej agresywna (i - w przypadku elektroniki - bardziej dyskotekowa), tym lepsza. A ja uważam, że to samo w sobie jeszcze nie jest zaletą (ale nie jest też wadą), ale musi się bronić dzięki np. dobrej melodii, ukrytym dźwiękom, jakimś smaczkom (np. smyczki w If I Was Your Mother), odpowiedniej ekspresji głosu wykonawcy itp.

Ballada musi przede wszystkim chwytać za serce, być melodyjna, mieć siłę przebicia (tego - niestety - zabrakło piosence When We Were Beautiful; wszystko to ma za to np. Dry County). Amen czegoś według mnie zabrakło. Nie jest to zła piosenka, ale... to Hallelujah czuć aż za bardzo.

Co masz, Tomkerze, na myśli pisząc "niekonwencjonalny utwór"? I jakie utwory są tego przykładem?
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Wiadomo,ze sciemnial, w koncu specjalnie napisal,ze niby juz wyjezdza, spieszy sie wiec linka nie zdazy dac :] Tylko go podjaraliscie swoja podnieta.
A dodatkowo yanni potem napisal,ze plyta zajebista a wiemy,ze taka nie bedzie :p
Tak pol zartem pol serio to tylko pokazuje,ze Adrian nawet nie musi sluchac utworow by stwierdzac,ze sa 10/10 :p
To raczej pokazuje, że jeśli w przypadku konkursu na hejtera forum jest jeszcze jakaś konkurencja, tak w przypadku konkursu na TROLA forum, nie ma co go robić bo Adrian to największy TROL. :P

A dla Adriana 11/10 ma what about now nie 10/10 ;p
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

tak wreszcie !!! udało mi się ściągnąć ten nowy album !!!

To była ściema !!! Te wszystkie utwory co do tej pory dostaliśmy to były prototypy tych prawdziwych !!!

BWC to tak naprawdę album w stylu Heavy Metal.

Niby wszystkie utwory podobne niemal bliźniacze, a jednak każdy jest głośniejszy, jest ciężka prawie deathmetalowa gitara, wszyscy członkowie z Bandierą na czele walą w instrumenty szybciej i mocniej. Richie gra solówki 10 minutowe w każdej piosence !!!

Amen i Thick as Thieves brzmią trochę jak gothic metal - Jon śpiewa takim wysokim głosem - zajebiście momentami brzmi jak wokalistka Within Temptation.

NIECH ŻYJE ZESPÓŁ BON JOVI !!!
...and just only rock...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

14 przed premierą, godzina 15ta... w 2009 roku o tej godzinie już mi się ściągał najnowszy album BJ, a dzisiaj nawet snippetów nie ma ;/ ...

Ba wtedy to już album był od dnia poprzedniego w sieci. Richiego album wyciekł 3 miesiące przed premierą ;/

-----------

Ok te moje oceny były prowokacją, aby ludzie poszukali tego albumu w sieci. Nazwijcie to trollowaniem, hejtingiem, itp, ale ostatni album Ryśka leżał w internecie miesiąc zanim ktoś wpadł na jego istnienie. Miałem pomysł, aby was pobudzić i zachęcić do poszperania głębszego w necie w poszukiwaniu nowego wydawnictwa ;)

Co do dzielenia się to Ci co mnie znają wiedzą, że w trakcie ściągania już większość znajomych ma linki na PW, mailach czy FB ;) Tak było z Samborą którego odkryłem jako pierwszy z forum czy Circle jak tylko znalazłem (nie byłem pierwszy ;) ).

Jednak trudno oczekiwać abym wrzucał tutaj linka ;D Bo to szczyt bezczelności i piractwa ;)
Chociaż w sumie link do takiego wycieku powinien być aktywny po udokumentowaniu zamówienia orginalnej płytki ;>
4 strony tematu o ocenie płyty, której w zasadzie stąd nikt jeszcze nie miał okazji przesłuchać. Chociaż jak mówią, są na tym świecie rzeczy.. :cfaniak:
;) No to fakt.

Swoją droga ciekawe jest zjawisko, że po info o wycieku najszybciej objawiły się osoby, które deklarują minimalne zainteresowanie nowym dziełem zespołu ;D

Szczerze to irytuje mnie, że nie ma nawet snippetów!!

ps. spodziewam się lawiny bezpodstawnej krytyki i hejtu ;)
Awatar użytkownika
dobek994
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 633
Rejestracja: 3 grudnia 2012, o 21:35
Lokalizacja: Katowice

Post autor: dobek994 »

ps. spodziewam się lawiny bezpodstawnej krytyki i hejtu
FALA KRYTYKI, HEJTU, ZNIESMACZENIA I SMUTKU, rzucam w Ciebie mangustą oburzenia :/
I'll never grow up, and I'll never grow old
Blame it on the love of rock n' roll!


https://www.facebook.com/bandmoonshiners/
Przemo30
I Believe
I Believe
Posty: 53
Rejestracja: 26 czerwca 2012, o 06:37
Lokalizacja: Wlkp.

Post autor: Przemo30 »

powiem tak. dla mnie śmieszna prowokacja, jak każdy z NAS czekam na nowy album. i takie żarty chyba nie na miejscu. oceniać album nie słuchając wcześniej?no comment.
dla przykładu. słucham BJ od bardzo dawna.miło wspominam jak zasuwałem po album These Days do sklepu, który prowadził mój znajomy. szmat czasu, mały sklep i klimat... gdy trzymałem w ręce kasetę (bo tylko na nią wtedy mnie było stać:)) szybki krok do domu. odpalnie kasety i cofanie do ulubionej pieśni(Something to b.)... to były czasy. a teraz szukanie w sieci albumu jak jakiś pies kości w piachu, ale takie czasy , cóż... pozdrawiam fanów.

ps. kasety mam do dziś i jest to świetna pamiątka i niezłe wspomnienia:)
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Przemo30 pisze:powiem tak. dla mnie śmieszna prowokacja, jak każdy z NAS czekam na nowy album. i takie żarty chyba nie na miejscu. oceniać album nie słuchając wcześniej?no comment.
Ale to nie były żarty. To była prowokacja do poszukania albumu w internecie przez większe grono osób.
Album już był oceniany i recenzjonowany. Nie trudno o wyciek w takiej sytuacji. Powtarzam, ze album Sambory siedział w necie miesiąc i nikomu nie przyszło do głowy go szukać. To znaczy były osoby, które o tym wiedziały, ale nie dały nikomu znać.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”