3 Nowe Płyty - Ciekawa Przyszłość

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Drogi Rattie. Chyba mnie źle zrozumiałeś.

Moje pytanie do Daroo nie było zadane w takim sensie w jakim je odczytałeś. Wiedząc, że Daroo się zna na dokonaniach BJ na listach pomyślałem sobie czy zrobił ja w odniesieniu do rankingów czy jest to lista wg jego u lubionych itp.

Bo jeśli ustalał ją według osiągnięć to bym sobie podyskutował, bo wg mnie w tym wypadku powinno być inaczej. Tylko tyle. ?adnych podtekstów itp.

Czysta ciekawość. Nie musisz odpowiadac na moje pytanie do innych jak Cię to irytuje. Jeśli Cie irytuje to jak widzisz, że ja pisze posta to omiń go i będzie bez problemów.

Tego Rattie Nie czytaj :P
Always= wieczny hit , genialna piosenka > I Am, DLS = Dobra piosenka jak dla fanow
Powiem Ci Bovi, że na róznych forach czytałem opinie o HANDzie głównie ludzi nie będących fanami Bon Jovi i właśnie I Am i DLS są najczęsciej wymieniane nana dobre piosenki z płytki. Wypowiadały sie na ten temat także osoby nie lubiące Always.

Najlepiej się jedna laska wypowiedziała jak jej przedstawiłem największe hity (Always, ILM, Livin Bed OR ..) Bon Jovi a ona na to " Ty nawet nie wiedziałam, że dak dużo ich piosenek nie lubie".
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Powiem Ci Bovi, że na róznych forach czytałem opinie o HANDzie głównie ludzi nie będących fanami Bon Jovi i właśnie I Am i DLS są najczęsciej wymieniane nana dobre piosenki z płytki. Wypowiadały sie na ten temat także osoby nie lubiące Always.

Powtarzam po raz ... ktorys tam ze to tylko moje zdanie :| Skoncz !!
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Skoncz
Taki jeste? Ja po dobroci a ty na mnie krzyczysz ?? Chcesz abym się zamknął w sobie ? :P

Ej normalnie zostawiłbym tamto zdanie i zakończył post, ale teraz sobie pomyślałem, że zaraz Rattie wyskoczy, że "zaraz będziemy gadać o psychice Adriana" :P

Spoko luz Rattie - żarcik
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Taki jeste? Ja po dobroci a ty na mnie krzyczysz Pytajnik Chcesz abym się zamknął w sobie ?

Sory :D :D :P Juz nie bede :D :D :P


..... Forza MiLaN ... tylko bez klotni :D na ten temat :D
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

No Adrian, powiedzmy że trafiłeś, ułożyłem tą kolejność mniej więcej na podstawie zajmowanych miejsc na listach przebojów USA, UK i Australii, gdyż tylko owe 3 mam kompletne

[ Dodano: 25 Wrzesień 2006, 22:28 ]
no mam jeszcze chyba kompletną szwecję i szwajcarię (tzn wszystkie single bj na tych listach), ale nie brałem już tego pod uwagę
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1219
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Re: 3 Nowe Płyty - Ciekawa Przyszłość

Post autor: teken020 »

Zespół Europe:
# Prisoners in Paradise (1991)
# Best of 1982-2000 (1999)
# Rock the Night: The very best of Europe (2004)
# Start from the Dark (2004)
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

2.Płyta studyjna. Ma byc wydana po płycie Best Of. Pewnie na początku 2008 roku. Jon chce wejść do studia po ukończeniu trasy HAND Tour, która uważa, za jedną z najbardiej udanych i spektakularnych w histori zespołu. Już po raz kolejny potwierdza o tym, że nowy album już niebawem.
Troszkę z ciekawostek... Jon powiedział jakąś godzinę temu na spotkaniu z fc w londynie, ze nowa płyta będzie nazywac sie uwaga...
LOST HIGHWAYS :D oczywiscie nie nalezy brac tego do serca bo kazdy wie jak jon i reszta lubią mieszac w tych sprawach.. (bo new jersey tez mialo miec piekna nazwe... sons of beaches... 8) )
W wywiadzie jakimś oswiadczył, że maja "juz" albo "dopiero" 6 piosenek..
ktore jak na razie jon wygrywa swoim dzieciom i w skali od 1-10 dzieci oceniaja je na 8 :ok:

jaka cudowna rodzinka :P

Także zadne info o plycie the best of nie pojawilo sie ... i mysle ze dobrze.Niech wezma sie za robote a nie leca ciagle na swoich starych przebojach.

Ah mam nadzieje ze nowa plytka bedzie juz w 2007 i w tymze roku takze zacznie sie trasa....:buja:
Ostatnio zmieniony 15 listopada 2006, o 11:58 przez jovizna, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

Ciekawy tytuł... oby to było coś ambitnego. O za tytułami Crush i Have A Nice DAy nic się nie kryje, to tutaj można miec pewne wyobrażenian :) :P
Takie dające do myślenia... Z innej strony, jeżeli ta muzyka podoba się jego dzieciakom, to już mam wątpliowści. Sam wiem czego kiedyś słuchałem, co mi sie pdobało :P A HAND'em tez bym nie pogardził 7 lat temu :D :)
Niech wezma sie za robote a nie leca ciagle na swoich starych przebojach.
Jako drugie znaczenie tego co powiedziałas: mam nadzieje, że tym razem to nie bedzie kolejny ala' plagiat ?? ;|

[ Dodano: 2006-11-13, 23:26 ]
Ciekawy tytuł... oby to było coś ambitnego. O ile za tytułami Crush i Have A Nice DAy nic się nie kryje, to tutaj można miec pewne wyobrażenian :) :P
Takie dające do myślenia... Z innej strony, jeżeli ta muzyka podoba się jego dzieciakom, to już mam wątpliowści. Sam wiem czego kiedyś słuchałem, co mi sie pdobało :P A HAND'em tez bym nie pogardził 7 lat temu :D :)
Niech wezma sie za robote a nie leca ciagle na swoich starych przebojach.
Jako drugie znaczenie tego co powiedziałas: mam nadzieje, że tym razem to nie bedzie kolejny ala' plagiat ?? ;|

[ Dodano: 2006-11-13, 23:26 ]
Ciekawy tytuł... oby to było coś ambitnego. O ile za tytułami Crush i Have A Nice DAy nic się nie kryje, to tutaj można miec pewne wyobrażenian :) :P
Takie tytuł dający do myślenia... Z innej strony, jeżeli ta muzyka podoba się jego dzieciakom, to już mam wątpliowści. Sam wiem czego kiedyś słuchałem, co mi sie pdobało :P A HAND'em tez bym nie pogardził 7 lat temu :D :)
Niech wezma sie za robote a nie leca ciagle na swoich starych przebojach.
Jako drugie znaczenie tego co powiedziałas: mam nadzieje, że tym razem to nie bedzie kolejny ala' plagiat ?? ;|
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

no wlasnie powino byc duzo teraz nowych albumow heeh bo podsuumowania i wogole skladanek z przerobkami hitow mam dosc poprostu dosc!!!Leniuchy jedne :P a ktos moze wie co z ta wielka super plytka Ryska co?
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Moja obsesja powiedziała, że nowa płyta ma być wydana 2 KWIETNIA!!
Ale jon to kłamca,więc skoro mówi kwiecien to bedzie pewnie na przyszly listopad ;) zagrał juz nową piosenke z albumu ale pewnei nikt jej nie nagral.
a ktos moze wie co z ta wielka super plytka Ryska co?
Jak pamietam,to na poczatku roku mowil ze album juz jest prawie gotowy i chcialby z nim wejsc przed nastepna trasa bon jovi..... :hmmm:

Czyli powiedzmy.. przed majem??? hehehe a jovizna na to- NIEMOZLIWE!
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

tytuł brzmi niezle... 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”