Greatest Hits - złota płyta w Polsce!

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Mrówka
It's My Life
It's My Life
Posty: 124
Rejestracja: 20 września 2010, o 08:54
Lokalizacja: Poznań

Post autor: Mrówka »

mała-mi pisze:
kejt93bub pisze:moja siostra kupila mi pod choinkę taak jest bardzo dyskretna
U mnie tak samo :D Z tym, że ja jej to dyskretnie zasugerowałam ;)
A mnie brat kupił ;D
Mylić się jest rzeczą ludzką, ale żeby naprawdę coś spaprać- na to potrzeba komputera.
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

bartekbb23 pisze:Bon Jovi też jeszcze nie kupili biletów na samolot do Polski, stąd nie ma koncertu WIELCY FANI.... a potem płacz bo koncertu nie ma... Jacy fani taki koncert...ups... brak koncertu, ale to by wiele wyjaśniało. Jak my nie kupujemy płyt to kto ma to robić... potem wielkie zdziwienie i oburzenie, że nas omijają ciekawe czemu :D Dziw, że 10 kafli poszło i tak, ja myślę, że 5 tys kupił Rychu, a kolejne 5 szef ochrony BJ co tu był 10 lat temu :D
Dobra, ja kupię sobie super exclusive wszystkie wydania GH a Jon zatankuje mi auto na następny miesiąc :D Werter, myślisz, że gdyby nie my to byłaby już platyna? I nie mów mi, że Ty akurat dokonałeś zakupu... :D
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

Btw.
- Crush kupiłem - koncertu nie było,
- OWN kupiłem - koncertu nie było,
- Bounce kupiłem - koncertu nie było,
- TLFR kupiłem wersję limited + DVD limited - koncertu nie było,
- HAND kupiłem wersję limited - koncertu nie było,
- LH kupiłem po 2 latach więc nie liczę :P, chociaż o ile mnie pamięć nie myli DVD z koncertem LH kupiłem w dniu premiery (oczywiście wersję limited), tak czy inaczej koncertu... j.w.
- The Circle - kupiłem deluxe - koncertu j.w...

(singli dokupionych do każdej z płyt już nawet nie liczę)

...no i w końcu wydoroślałem i wyciągnąłem wnioski z błędów przeszłości :D

- GH - NIE KUPI?EM, kupię kiedyś :P

wnioski co do teorii "jacy fani taki koncert" niech każdy wyciągnie sam ;)
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Poprawka Skródż Crush kupiłeś i może koncertu nie było ale wpadli na chwilkę by podziękować fanom być może dla Ciebie to nic nadzwyczajnego ale skoro zauważyli Polskę na mapie to też dzieki Twojemu zakupowi Crusha. W Wielu wywiadów Jon podkreślał że zwiedzili kawał swiata i w tym nawet Polskę a jeśli nie chcesz to nie kupuj płyt bo przecież nikt Cie nie zmusi wydawania takiej zawrotnej sumy, przecież piosenki są dostępne w internecie wiec po co za nie płacić.
C'mon
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovi pisze:a jeśli nie chcesz to nie kupuj płyt bo przecież nikt Cie nie zmusi wydawania takiej zawrotnej sumy, przecież piosenki są dostępne w internecie wiec po co za nie płacić.
Umiesz czytać? Gdzie napisałem, że nie kupuję płyt? Kupuję, i to minimum 3-4 miesięcznie, także daruj sobie tego typu głupawe aluzje, które mają sugerować nie wiadomo co... tym bardziej jeżeli chodzi o BJ, bo tak się składa, że mam dość pokaźny zbiór singli, dvd i cd.
A jeżeli tak bardzo rajcuje Cię fakt posiadania na półce GH, że musisz się tym ekscytować na forum to może lepiej zamknij się w pokoju i poradź sobie z tym fantem w inny, dowolny sposób ;] - np. pograj w bierki.
Poprawka Skródż Crush kupiłeś i może koncertu nie było ale wpadli na chwilkę by podziękować fanom
... i ich oszukać :D
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Scrooge pisze:
Umiesz czytać? Gdzie napisałem, że nie kupuję płyt?
- GH - NIE KUPI?EM,
Ja mam problem z czytaniem czy Ty z pisaniem?

Chwalisz sie czy się żalisz ze kupujesz 3-4 płyt miesięcznie? Powiedz co mnie to obchodzi?
Piszesz w temacie GH i nabijasz sie z kogos (bartek) ze kupił płyte a Ty nie i mimo wszystko płyta stała się złota. Może po prostu poczytaj swoje posty czy są na temat bo nikt Cie nie pyta czy wspierasz innych muzyków kupując 3 czy 4 płyty. Sam siebie zapytaj czy Ty potrafisz czytać a jeśli chcesz pograc w bierki to znajdz sobie lepszego kolege.
Wiele osob ma tutaj pokaźny zbiór singli wiec naprawde nie ma czym sie tutaj przechwalać. Wątek jest na temat Greatest Hits - tejże płyty nie posiadasz wiec nie wypowiadaj się.
Jeśli pojawi się temat - Ostatnio kupione 3-4 płyty to wtedy się wymądrzaj.
Rajcuje mnie to że w pewien sposób wspieram ulubiony zespól ale wkur** mnie zadawanie sie z takimi cwaniakami jak Ty
C'mon
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Po pierwsze - to Bart zaczal nas wyzywac od "wielkich fanow" wiec siedz cicho Jovi, obronco ucisnionych.

Po drugie - jednak nie umiesz zrozumiec tego co pisze Scrooge wiec moze dalej nie probuj.....
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

bo ma racje :)
10 tyś ludzi w Polsce kupiło płytę, a na oficjalnym forum gdzie morze narzekań niewiele osob kupiło :) I nie zamierzam siedzieć cicho i mnie nie uciszaj.
C'mon
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

jovi pisze: Chwalisz sie czy się żalisz ze kupujesz 3-4 płyt miesięcznie? Powiedz co mnie to obchodzi?
jesteś na lekach jak kaczyński? Zarzuciłeś mi, że nie kupuję płyt, jednocześnie sugerując, że ściągam piosenki z neta, na podstawie tego, że nie kupiłem GH. No więc piszę Ci, że jesteś w błędzie, kupuję płyty. Po drugie, z tego co widzę BARDZO obchodzi Cię to kto kupuje płyty na tym forum - bo z jakiego innego powodu ten płacz?
jovi pisze: Piszesz w temacie GH i nabijasz sie z kogos (bartek) ze kupił płyte
Bartek nie kupił płyty, żyj dalej w swoim świecie :)
jovi pisze: pograc w bierki to znajdz sobie lepszego kolege.
Nie jesteś moim kolegą, nie zadaję się z byle kim ;) a poza tym nie pisałem, że chcę z Tobą w cokolwiek grać :)
jovi pisze: Wiele osob ma tutaj pokaźny zbiór singli wiec naprawde nie ma czym sie tutaj przechwalać.
Więc powtarzam... zarzuciłeś mi to co zarzuciłeś więc odpowiedziałem, nie wiem skąd Ci się uroił pomysł jakoby kolekcja singli mogła być powodem do chwalenia (sam tak uważasz?)...
jovi pisze: Wątek jest na temat Greatest Hits - tejże płyty nie posiadasz wiec nie wypowiadaj się.
bo?
jovi pisze: Rajcuje mnie to że w pewien sposób wspieram ulubiony zespól ale wkur** mnie zadawanie sie z takimi cwaniakami jak Ty
Powtórzę po raz kolejny - zignoruj mnie, nie cytuj mnie, nie odpisuj mi... jeżeli nie możesz się powstrzymać to Twój problem, bo najwyraźniej jednak to też Cię rajcuje ;] - cwaniaka uznam za komplement.
arturos
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 101
Rejestracja: 20 września 2005, o 18:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: arturos »

Ja kupiłem GH już dawno...zrobiłem to dla samego siebie oraz po to aby zwiększyła się sprzedaż tej płyty w Polsce - zawsze z tego może być więcej plusów niż minusów :)) W odniesieniu do Waszej dyskusji, moje zdanie jest takie, że prawdziwy fan powinien zakupić tą płytę. Jedynym usprawiedliwieniem, dla którego tego nie zrobił/zrobi może być brak kasy.
EVENo

Post autor: EVENo »

Kolejny raz to samo. Albo ja jestem debilem, albo Wy* (Wy - wszyscy użytkownicy forum) się zawsze kłócicie o nic. Czytam te posty i nie mogę zaczaić o co ta dyskusja. I tak jest zawsze. Dla mnie wygląda to tak:

A: Bubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabuba.

B: Babubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabu.

A: Bubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabuba.

B: Babubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabubabu.
Sin666
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 32
Rejestracja: 28 sierpnia 2010, o 12:28
Lokalizacja: Bytom

Post autor: Sin666 »

Obecna tutaj dyskusja jest dobrym przykładem na to, że większość fanów którym muzyka BJ ciągle sprawia przyjemność dawno opuściła to forum.

Przykre
Ave i Wesołych Świąt
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

A ja też nie mam jeszcze GH i nie czuję się z tym wcale gorsza od jej posiadaczy :P Planuję zakup, ale z wielu przyczyn jeszcze nie doszedł on do skutku. I to wcale nie czyni ani mnie, ani nikogo innego gorszym fanem ani kimś kto w ogóle nie kupuje płyt ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

No pewnie. A my wszyscy jestesmy tu po to bo Nam placi za to Bodzio. Liczniki na stronie itp. Nie jestesmy fanami Bon Jovi, bo nawet nie kupilismy najnowszej skladanki najwiekszych hitow zespolu (mimo, ze posiadamy juz poprzednie 3).

Zakup tej plyty dla mnie nie jest niczym obowiazkowym. Mam wszystkie plyty jakie dotychczas wyszly. Mam wszystkie best of. Kupie te plyte zeby sobie zrobic prezent na nowy rok i by uzupelnic kolekcje. Kupie i odloze na polke, pewnie nawet w folii. Niektorzy ludzie maja wazniejsze wydatki niz nowa-stara plyta ich ulubionego zespolu.

Album ten moze zachecac ludzi ktorzy fanami nie sa wlasnie. Dlaczego? Bo sa na nim najwieksze hity plus troszke nowej szmiry ;)
I to wlasnie dlatego jest taka sprzedaz. A +/- 10 plyt sprzedanych wiecej? Komu to robi roznice?

Btw Wesołych Świąt Wam wszystkim !! (chlopakom z BT i wszystkim przedstawicielkom plci pieknej oczywiscie buziaki :D )
Scrooge
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1019
Rejestracja: 10 kwietnia 2010, o 07:23
Lokalizacja: inąd

Post autor: Scrooge »

PePe pisze: Album ten moze zachecac ludzi ktorzy fanami nie sa wlasnie. Dlaczego? Bo sa na nim najwieksze hity plus troszke nowej szmiry ;)
No i tu jest sedno sprawy... ale nie, co z tego, że masz cała regularną dyskografię, co z tego, że leciałeś na 2 koniec Europy na koncert... nie masz GH, żaden z Ciebie fan, najlepiej się tu nie pokazuj więcej :P
PePe pisze: Btw Wesołych Świąt Wam wszystkim !! (chlopakom z BT i wszystkim przedstawicielkom plci pieknej oczywiscie buziaki :D )
:cmok1: :P btw to w nowym roku trzeba pomyśleć o jakiejś błazence w naszym teamie - jakieś chętne? :P :D

Ja też już zatem życzę wszystkim wesołych świąt - nawet joviemu :P - i szczęśliwego nowego roku :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”