Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Dyskusje na temat albumów, ich oceny, opinie.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Agata BJ »

Tomker pisze:a mi komentarze hejterów Richiego na necie układają się niestety w bardzo prosty schemat:
cokolwiek Richie powie to źle, bo na pewno miał złe intencje, a jak milczy to jeszcze gorzej, bo na pewno milczy w złych intencjach :whoeva:
Jeśli to przytyk do mnie to absolutnie się nie zgadzam i nie jestem (i nigdy w żadnej sprawie nie byłam i nie będę) "hejterką".
Gdy zobaczyłam nagłówek "Richie gratuluje zespołowi nowego singla!" to pomyślałam sobie "O, super sprawa, ciekawe co powie". Po obejrzeniu czas prysł. Ja Richiego bardzo lubię, podziwiam jego pracę i talent. Natomiast to nagranie zwyczajnie do mnie nie przemówiło.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

żaden indywidualny "przytyk" żeby było jasne :)
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: monjovi »

Też uważam, że to zamierzone i cała akcja została dogadana przez obie strony, automatycznie największe portale zaczęły pisać o pojednaniu na linii RS-JBJ. Sztuczne ? Oczywiście, że trochę tak bo ustawione, nie wierzę w przypadki w takiej firmie jaką jest BJ + Sambora. Ale świetnie, że zostało tak to pokazane i wyjaśnione - oficjalnie ! Czy nie tego oczekiwaliśmy ? Kto chce niech snuje domysły rzecz jasna, ja nie mam siły już na dorabianie nowych i kolejnych teorii spiskowych. :) A czy się zejdą czy nie ? Teraz to najmniej ważne.
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Damned »

"This House" pojawiło się w propozycjach do następnego notowania listy przebojów Antyradia.
Głosowanie nie wymaga rejestracji:
http://www.antyradio.pl/Radio/Turbo-Top ... owanie-842
Awatar użytkownika
Bon Jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 651
Rejestracja: 21 września 2005, o 21:09
Ulubiona płyta: Cała twórczość
Lokalizacja: Warszawa - Śródmieście

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Bon Jovi »

A mnie cieszy ten filmik. Jeśli JBJ i RS pokazują że nie chcą konfliktu, że Richie czasem ma wystąpić gościnnie z Bon Jovi, to jest sygnał dla fanów JBJ i RS aby nie robili sobie nawzajem na złość. Ja tam z niecierpliwością czekam na nowy album Bon Jovi i nowy album RSO. Trzaba się pogodzić z że Bon Jovi jest bez RS. Hejterom piszę (mówie) STOP!

P.S. Głos oddany na propozycje, mimo że antyradio słucham tylko w niedziele od 23. Strasznie mnie wkurza skracanie utworów, przez to przestałem słuchać tej stacji.
"Livin' On A Prayer"
-----------
Aby się dowiedzieć kim jestem, trzeba mnie najpierw poznać.
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Yossarian »

Cześć, dawno mnie tu nie było, widzę, że wszyscy są, oprócz Prezesa.
Przespałem premierę singla (całkiem przyjemny, panowie chyba nie chcą dorosnąć, ale Jon mógłby stosować ambitniejsze metafory; najbardziej kojarzy mi się z Have A Nice Day).
Pozdrawiam ;]
Why so serious?
Awatar użytkownika
Smolek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2777
Rejestracja: 26 kwietnia 2008, o 10:47
Lokalizacja: Hołowienki

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Smolek »

Info od Phila odnośnie jego solówek na albumie:
@WildIsTheAsh: @TheRealPhilX Think I know the answer to this, but... Did you write ANY of the guitar solos on the new Bon Jovi record?

@TheRealPhilX: @WildIsTheAsh 3 out of the 4 I recorded but they're not really written. more like go for it 10 times until everyone goes, "that's the one".
Lodynapatyku

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Lodynapatyku »

Damned... Moze by tak zrobić ankietę KUPIĘ - Nie kupię - "Kupię" w "innym sklepie muzycznym"?
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Dand »

Smolek pisze:Info od Phila odnośnie jego solówek na albumie:
@WildIsTheAsh: @TheRealPhilX Think I know the answer to this, but... Did you write ANY of the guitar solos on the new Bon Jovi record?

@TheRealPhilX: @WildIsTheAsh 3 out of the 4 I recorded but they're not really written. more like go for it 10 times until everyone goes, "that's the one".
Dobrze wiedzieć,że te 3 z 4 solówek Phil sam wymyślił. Bałem się,że zagra tylko to co mu JBJ z Shanksem napiszą. Mam olbrzymią nadzieję,że w sytuacji gdy na płycie nie zagra jak zwykle było jeden gitarzysta to w książeczce będą wyszczególnione utwory kto gdzie zagrał.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Yossarian pisze:Cześć, dawno mnie tu nie było, widzę, że wszyscy są, oprócz Prezesa.
Przespałem premierę singla (całkiem przyjemny, panowie chyba nie chcą dorosnąć, ale Jon mógłby stosować ambitniejsze metafory; najbardziej kojarzy mi się z Have A Nice Day).
Pozdrawiam ;]
No siema stary*! ;)
*Po tylu latach Twojej nieobecności chyba mogę już tak napisać ;) Na forum czas stanął w miejscu, a Ciebie nie było tyle czasu, że chyba już nawet mnie dogoniłeś wiekowo! ;) Fajne spostrzeżenie z tym dorastaniem Jona i jego metaforami ;D przy czym ja się cieszę, że wyszedł taki singiel, a nie np. bardziej "dojrzale" brzmiący "The Fighter" czy inny "Not Running Anymore" :D
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Dand pisze:
Smolek pisze:Info od Phila odnośnie jego solówek na albumie:
@WildIsTheAsh: @TheRealPhilX Think I know the answer to this, but... Did you write ANY of the guitar solos on the new Bon Jovi record?

@TheRealPhilX: @WildIsTheAsh 3 out of the 4 I recorded but they're not really written. more like go for it 10 times until everyone goes, "that's the one".
Dobrze wiedzieć,że te 3 z 4 solówek Phil sam wymyślił. Bałem się,że zagra tylko to co mu JBJ z Shanksem napiszą.
momencik... dajcie tu jakiegoś biegłego tłumacza z tłitowegoangielskiego ;D
3 piosenki nagrał, ale nie były one przez kogo napisane? Iksa, czy resztę? Iks, chyba tylko do 1 może się przyznać w całości, nie?
Dand pisze: Mam olbrzymią nadzieję,że w sytuacji gdy na płycie nie zagra jak zwykle było jeden gitarzysta to w książeczce będą wyszczególnione utwory kto gdzie zagrał.
niestety nie liczę na to, ale też chciałbym, by Jon wreszcie przestał wstydzić się olbrzymiego wkładu Shanksa w materiał i nie uciekał od informacji o tym
Awatar użytkownika
Yossarian
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1005
Rejestracja: 5 listopada 2012, o 10:08
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Yossarian »

Dużo czasu minie, jak zamiast odwiecznego pytania nowych członków "Alex czy Hugh" nastąpi "Sambora czy Phil". Potem "Phil czy Shanks" hehe...

Partie solo o których mówi Phil nie były pisane, tylko improwizowane w studiu 10 razy, aż uzyskały ogólną akceptację.
Why so serious?
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2759
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: Dand »

Tomker pisze: momencik... dajcie tu jakiegoś biegłego tłumacza z tłitowegoangielskiego ;D
3 piosenki nagrał, ale nie były one przez kogo napisane? Iksa, czy resztę? Iks, chyba tylko do 1 może się przyznać w całości, nie?
Znaczy ja to zrozumiałem,że X z 4 solówek,ktore nagral na album sam wymyślił 3 ( czyli jedną napisał Shanks lub JBJ ). I nie na zasadzie napisania tego wcześniej ale po prostu wszedł do studia i nagrywał dopóki reszta nie powiedziała,że jest ok.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" (2016

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

no to by miało sens. czyli z 4 robią się 3 w których miał cokolwiek do powiedzenia i musiał grać tak długo, aż się spodoba
Brand New EVENo

Re: Nowy album Bon Jovi - "This House Is Not for Sale" 2016

Post autor: Brand New EVENo »

Widzę Tomker, że masz nową ulubioną płytę. 11/10? :D
ODPOWIEDZ

Wróć do „Albumy i Wydawnictwa”