Grammy

Zamieść fajne zdjęcia zespołu!

Moderator: Mod's Team

unavoidable
It's My Life
It's My Life
Posty: 157
Rejestracja: 20 sierpnia 2009, o 19:13
Lokalizacja: świdnica

Post autor: unavoidable »

Dorota pisze:
studentmibm pisze:dzieki Jeniffer druga czesc refrenu LOAP, gdzie nie spiewa Jon w koncu zabrzmiala porzadnie, bo zwykle jest zbyt cicho
JeniZpensylwani pisze:dzięki owej pani, Livin' zabrzmiało najmocnniej od paru lat
Dokładnie. W końcu brzmiało tak, jak ta piosenka zasługuje, aby brzmieć. Ale ogólnie bardzo udany występ :))
no! więcej nie trzeba :D
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Poniżej Jon konwersujący z Marciem Anthony i Jennifer Lopez podczas Grammy Awards.

Obrazek
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Poniżej Jon konwersujący z Marciem Anthony i Jennifer Lopez podczas Grammy Awards.
Ho ho wygląda na poważny spór i wyjaśnianie swoich zarzutów. Pewnie Jon odnosił się do swoich krytycznych słów pod adresem J.Lo . Spokój Marca pokazuje, ze była to chyba jednak merytoryczna dyskusja a nie obrzucanie się epitetami.
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian pisze:Ho ho wygląda na poważny spór i wyjaśnianie swoich zarzutów. Pewnie Jon odnosił się do swoich krytycznych słów pod adresem J.Lo . Spokój Marca pokazuje, ze była to chyba jednak merytoryczna dyskusja a nie obrzucanie się epitetami.
brak mi słow.
Awatar użytkownika
Bodzio
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 775
Rejestracja: 2 lutego 2005, o 23:33
Ulubiona płyta: Hmmm...
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: Bodzio »

A wracajac do zdjecia Avy z mojego posta - czy wy widzicie tam ze ona ma 13 lat? Bo ja nie bardzo.
pozdrawiam serdecznie!

Artur

12-07-2019 - Warszawa, PL - BJ
19-06-2013 - Gdańsk, PL - BJ
13-10-2012 - Berlin, DE - RS
16-07-2011 - Mannheim, DE - BJ
10-06-2011 - Dresden, DE - BJ
25-05-2008 - Leipzig, DE - BJ
24-06-2007 - London, UK - BJ
25-05-2006 - Nijmegen, NL - BJ
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Nie widzimy:)
najwyraźniej dziewczyna odziedziczyła po Heather nie tylko urodę ale też i ''wyrafinowany'' gust do '' skromnych i odpowiednich dla wieku'' kreacji no i jak to tak wyjsć na galę bez makijażu , ?? :) nie ważne że masz 13 lat :PPP a tak na poważnie, odkąd pamiętam ona nie wyglądała na swój wiek i nie chodzi mi tu o to że jest brzydka itp , po prostu za bardzo się eksponuje. Ciekawe co włoży na siebie jak będzię miała lat 15 ;/
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian ja caly czas mialem nadzieje, ze ten przedostatni post to byl jakis zart, ironia czy cos, naprawde. Ale teraz dales dowod, ze nie. Ty jak wchodzisz na forum to chyba sie cos z Toba niedobrego dzieje, bo na gg gadasz normalnie.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Nie widzę nic złego w domysłach o czym mogli rozmawiać Jon i J.Lo :) Nie rozumiem po co zaczepki w stronę Adriana. Sama chętnie bym się dowiedziała o czym ta dwójka dyskutowała.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Troche słabe podstawy do czepiania się sobie znaleźliście.

Ten cały Marc wpatrzony w Jasia jak w obrazek ;p
Ja sobie tej rozmowy nie wyobrażam, bo co Jon jej mówi prosto w twarz ,że takie osoby jak ona niszczą , czy tez przyczyniają sie do upadku muzyki ? wątpię. Pewnie bardziej spokojna to była gadka.

Co do Avy to wygląda na jakieś 16 lekko, ale to już jest taka dziwna rzecz, że dzisiejsze dziewczyny wyglądają starzej, może to jedzenie jest teraz jakieś zmutowane bardziej niż kiedyś ;p Nawet ostatnio rozmawiałem z kumplem, że trzeba każdej dowód sprawdzać , nawet jakby wyglądała na 20 ;p
Obrazek
JeniZpensylwani

Post autor: JeniZpensylwani »

ludzie.... wbijcie na nk albo fotke czy jeszcze inne badziewie i zobaczycie tysiące lasek w wieku tej Avy, które wyglądają na znacznie starsze... co do Avy to nie wygląda na starszą niż 13 lat, z buźki może się tak wydawać, ale jak podkreślam, teraz z buźki masa lasek wygląda na starsze, natomiast ava jest drobniutka jeszcze, nierozwinięta fizycznie, nie dojrzała kobieco, nogi chude jak patyki, brak znaczącej 'klaty', w zasadzie niemal całkowity brak...ktoś kto gada, że wygląda na starszą, ostatnie parenaście lat spędził chyba na antarktydzie, bądź w innym totalnym miejscu, w którym stracił kontakt ze światem. ?adna słodka buźka + makijaż i od razu wyglądają na starsze, nie dajcie się zwieść panowie, bo potem mogą być problemy :)
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Mnie też ciekawi o czym to mogli rozprawiać i czy temat tego, co Jon kiedyś powiedział o JLo w ogóle był poruszany. Wydaje mi się, że mogło być trochę krępująco, ale oni wcale nie wyglądają na osoby, które się kłócą czy mają do siebie żal.

A co do Avy to nie wydaje mi się by wyglądała na dużo starszą niż jest. Wciąż ma słodką buzię dziewczynki i widać, że tak naprawdę to jeszcze dziecko. Przyjemnie na nią popatrzeć, wyrośnie piękna kobieta :)
We need something to believe in
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

Co do rozmowy Jona z J.Lo to gdzieś czytałam wypowiedź Jennifer na temat gali. Nie pamiętam co dosłownie mówiła, ale coś w sensie tego, że ogólnie atmosfera była przyjazna i miła, ale jak zawsze przy takich okazjach zdarzają się nieprzyjemne bądź niezręczne rozmowy, których nie sposób uniknąć. Nie mówiła o konkretach, ale w każdym razie wspomniała o takiej sytuacji. Nie wiem kogo i czego się to tyczyło, ale skoro temat został poruszony to mówię co wiem :) Nie wydaje mi się, żeby rozmowa była przyjacielska, ale też nie była to kłótnia.

A jesli chodzi o Avę to fakt, że nie wygląda zbyt stosownie do wieku, ale jakoś pasuje to do niej. Jest na prawdę śliczna tak więc we wszystkim jej pewnie do twarzy. Ale od razu widać, że to jeszcze dziecko, nic tego nie zmieni, ani ubiór ani makijaż, ani nawet taki fajny tatuś obok :D
One light burning ...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Justysia, kami, Dand, Agata.. Przywracacie mi wiare w poziom forum.

Student - gadam z Tobą normalnie na gg bo wiem, ze nie interesują Cię rózne rzeczy związane z zespołem więc po co miałbym je poruszać. Wiem, ze wielbisz Springsteena, Ryska itp więc na ten temat moge porozmawiać. A jak poruszam tematy na forum, któe Cię NIE interesują, to takie uwagi zostaw dla siebie. Posty nie merytoryczne będą usuwane.

To samo tyczy się Rattiego i innych. Wasz brak zainteresowania do poruszanych tematów zostawcie sobie, bo mnie to nie interesuje.

Tyle kończąc tą wcześniejszą słabą retorykę.

Powracając do sedna.
Jak ktoś będzie miał jeszcze info od Jona czy J.Lo (wywiady) o tej rozmowie niech daje znać.
A co do Avy - może mieć ile lat chce, ale taką laskę z takim rodzinnym zapleczem to biore w ciemno ;]

Co do posta Bodzia. Zrobimy więc tak. Jak sprowadzimy zespół do PL to wybierzemy się do hotelu gdzie urzęduje rodzina i Ty się zajmiesz córą Jona ja Ryska ;] Tylko pamiętaj matka Stephanie ma czarny pas karate ;]
Awatar użytkownika
Justysia
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 527
Rejestracja: 5 marca 2009, o 16:09
Lokalizacja: Bielawa/Wrocław

Post autor: Justysia »

No wiesz Adrian z takim zapleczem rodzinnym to i ja mogę je wziąć :D Bardziej jednak preferuję skład rodzinny Avy, więc Ty i Bodzio możecie podzielić się Stephanie :P :D
One light burning ...
studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

Adrian pisze:Student - gadam z Tobą normalnie na gg bo wiem, ze nie interesują Cię rózne rzeczy związane z zespołem więc po co miałbym je poruszać. Wiem, ze wielbisz Springsteena, Ryska itp więc na ten temat moge porozmawiać. A jak poruszam tematy na forum, któe Cię NIE interesują, to takie uwagi zostaw dla siebie. Posty nie merytoryczne będą usuwane.
tyle, ze tu nie chodzi aby nie rozmawiac na rozne tematy tylko o to, ze Twoj komentarz pod zdjeciem jest dla mnie smieszny.
Adrian pisze:Co do posta Bodzia. Zrobimy więc tak. Jak sprowadzimy zespół do PL to wybierzemy się do hotelu gdzie urzęduje rodzina i Ty się zajmiesz córą Jona ja Ryska
Przypuszczam, ze po tym incydencie posty na forum pisał bys zza kratek :P
Ostatnio zmieniony 6 lutego 2010, o 09:34 przez studentmibm, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia”