Grammy

Zamieść fajne zdjęcia zespołu!

Moderator: Mod's Team

studentmibm
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 582
Rejestracja: 14 maja 2006, o 16:38
Lokalizacja: Bytom

Post autor: studentmibm »

dzieki Jeniffer druga czesc refrenu LOAP, gdzie nie spiewa Jon w koncu zabrzmiala porzadnie, bo zwykle jest zbyt cicho.
Ogolnie calkiem fajny wystep.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

O fak , dopiero teraz oglądam występ i kurde , po jakiego grzyba ta jennifer była przy LOAP ?!? Wyglądało to jak jakaś kiepska parodia.
blehh czuje sie muzycznie obrzygany - parafrazując klasyka ;p

Rysiu za pare lat będzie miał spory kłopot z adoratorami młodej Ava, rośnie niezła siekiera ;d
Obrazek
JeniZpensylwani

Post autor: JeniZpensylwani »

Dand pisze:O fak , dopiero teraz oglądam występ i kurde , po jakiego grzyba ta jennifer była przy LOAP ?!? Wyglądało to jak jakaś kiepska parodia.
blehh czuje sie muzycznie obrzygany - parafrazując klasyka ;p
Sory zacni znawcy muzyczni, ale dzięki owej pani, Livin' zabrzmiało najmocnniej od paru lat biorąc pod uwagę część wokalną.... Jon śpiewał spoko, ale totalnie chłopina nie ma mocy, brak powera, dzięki Nettles, nareszcie było ciut mocy. Wy wszyscy, którzy tak nie cierpicie country i gardzicie tą muzyką, naprawdę jej nie znając, powinniście spojrzeć, jak bardzo jest to szanowany w USA gatunek muzyczny i ma niewiele wspólnego z waszymi wyobrażeniami na temat stodoły, słomy i skrzypiec...
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

ale może mi sie to nie podobać ? Czy ja, muzyczny laik, czytając tak fachową opinię jak Twoja musze zmienić zdanie ? ;>
Obrazek
Awatar użytkownika
Alicia 478
It's My Life
It's My Life
Posty: 148
Rejestracja: 1 stycznia 2010, o 21:07
Lokalizacja: 68756567

Post autor: Alicia 478 »

Jeżli chodzi o występ bardzo mi się podobał. Po raz pierszy od jakiegos czasu Jon zaśpiewał przyzwoicie, nawet panią Jennnifer dało się przełknąć . Jednym słowem oby tak dalej.

Co do Avy to bardzo ładna dziewczyna ale zbyt intensywnie pracuje nad tym by stać się lindsay lohan w wersji mini .
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Ja moze skupie sie na wykonaniu utworow, nie na malolatach ( choc nie ukrywam, ze sympatyczne ale Bodzio zarezerwowal juz 2 i sie nie chce podzielic :P).

Dla mnie wystep ktory pokazal, ze z wokalem Jaśka wszystko w porzadku i nawet z wokalem Rycha jest wszystko ok. Po ogladnieciu kilku piosenek dla BBC radio balem sie co dalej bedzie ale tym razem dali rade, widac, ze jak chca to potrafia ;)
Oprocz jednego bledu Richiego podczas grania riffu do WSYCGH (na samym poczatku) wystep na wielki plus. Jenny tez dala rade ;)
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

PePe pisze:Oprocz jednego bledu Richiego podczas grania riffu do WSYCGH (na samym poczatku)
Eeee tam
A może to było specjalnie ;) Tak żeby uwiarygodnić, że występ jest na żywo. Taka tam była atmosfera i emocje, że rączka mogła się trochę omsknąć ;)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

JoFree pisze:
PePe pisze:Oprocz jednego bledu Richiego podczas grania riffu do WSYCGH (na samym poczatku)
Eeee tam
A może to było specjalnie ;) Tak żeby uwiarygodnić, że występ jest na żywo. Taka tam była atmosfera i emocje, że rączka mogła się trochę omsknąć ;)
Wiem, ze sie czepiam ale juz ktorys raz z rzedu Richie nie mogl uniknac jakiegos bledu. Tak jak czekalem na "brudny" dzwiek podczas WWBTF i sie nie doczekalem co mnie bardzo zdziwilo, tak zrobil mi niespodzianke podczas wstepu do WSYCGH ;) i po raz kolejny na mega prostym riffie :P
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

PePe nie zrozum mnie źle. To nie jest żadna złośliwość z mojej strony ale przypominasz mi trochę gości, którzy chodzą do kina nie po to żeby film oglądać, tylko po to żeby liczyć ile błędów popełnili twórcy podczas jego nakręcania ;) Ja tam wolę udawać, że takich drobnych błędów nie widzę :)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
Rattie
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1391
Rejestracja: 20 grudnia 2005, o 21:43
Lokalizacja: Zakopane
Kontakt:

Post autor: Rattie »

JoFree pisze:PJa tam wolę udawać, że takich drobnych błędów nie widzę :)
i potem mamy takie postawy jak Adriana
To nie jest warszawa coby butelkę wódki zakręcać!
Awatar użytkownika
PePe
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 738
Rejestracja: 7 czerwca 2006, o 20:05
Lokalizacja: Poznań

Post autor: PePe »

Teraz Wy sie czepiacie :P Mowie tylko, ze zauwazylem, wychwycilem to za pierwszym razem i mnie osobiscie drobne bledy Richiego troche irytuja bo popelnia je ostatnio w najlatwiejszych partiach :p :) nie wiem, moze zboczenie gitarzysty czy cos, ale nie zmienia to faktu, ze ogolne wrazenie bardzo dobre :)
Nie chce wokol tego robic burzy, po prostu to zauwazylem i o tym napisalem :)

Ps. Na filmach takich rzeczy nie wychwytuje :P
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Rattie pisze:i potem mamy takie postawy jak Adriana
Potraktuję to jako komplement :D
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Nie przepadam za panią Jennifer (chyba nie lubię jej zachowania, nie ważne), ale przy LOAP powinna być schowana za sceną jako chórek, którego słychać tylko w refrenie i nie widać :PPPP

ogólnie było ok :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
kami
It's My Life
It's My Life
Posty: 109
Rejestracja: 29 sierpnia 2009, o 13:14
Lokalizacja: chwilowo Warszawa

Post autor: kami »

Wreszcie obejrzałam występ i wygląda na to, że te problemy z głosem to było chyba zmęczenie albo coś przejściowego. Było nieźle :) choć głosowałam na Always.
We need something to believe in
Dorota
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 224
Rejestracja: 10 września 2009, o 08:40
Lokalizacja: Lublin/Kraków

Post autor: Dorota »

studentmibm pisze:dzieki Jeniffer druga czesc refrenu LOAP, gdzie nie spiewa Jon w koncu zabrzmiala porzadnie, bo zwykle jest zbyt cicho
JeniZpensylwani pisze:dzięki owej pani, Livin' zabrzmiało najmocnniej od paru lat
Dokładnie. W końcu brzmiało tak, jak ta piosenka zasługuje, aby brzmieć. Ale ogólnie bardzo udany występ :))
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zdjęcia”