Bon Jovi AD 1984

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Bon Jovi AD 1984

Post autor: sobol_77 »

It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Wiesz Sobol :P łatwo by było zaspamić ten temat ;) trzeba wiec zaznaczyc zeby ludzie oglądneli i wsłuchali się w muzyke bo pewnie po 3ch postach o myzyce i tak tematyka przejdzie na fatałaszki - widać że kiedys muzyka przynosila im radość i bawili sie jak dzieci bedąc zespolem rockowym,!!!
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

http://www.youtube.com/watch?v=xhpARyj_r6s&NR

to dopiero kosmos, Rysiek daje czadu!!!!!!!!!
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

O JEZU !! !! !! w zyciu lepszej solowki nie widzialam !! !! CUDO !! poprostu nie wiem jak to opisac...moze po prostu zostawie to bez komentarza...
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

No jovi kiedyś się bawili jak dzieci muzyką Hard Rockową. Teraz się bawią jak 40-latkowie muzyką Country. W tym aspekcie się nic nie zmieniło.

A co do solówek
Kiedyś na koncercie grali 12 piosenek więc solówki i dodatki mogłybyć dłuższe. Teraz grają ok 25 piosenek co za tym idzie koncerty sa długie i nie ma czasu na zbyt długie rozciąganie piosenki (chociaż i tak niektóe rozciągają WSYCGH, LOP, BTBMB...).. Każdy chce usłyszeć swój ulubiony hit a pozatym zespół musi promować aktualną płyte.

"?ycie"

CO do solówki - chaotyczna i bez typowego Ryśkowatego brzmienia. Takich solówek jak ta jest od groma, a Rysiek zawsze mi imponował solówkami perfekcyjnie poukłdanymi, melodyjnymi i świetnie zagranymi. Ot choćby dodatkowa solówka z Always w Live From London. To jest solówka o której moge powiedzieć cudo. Albo np solówka z BTBMBaby czy IBTFor You. Takiego Ryśka uwielbiam.

No, ale oczywiście wiecej takiej zabawy przydałoby się obecnie.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

:] Co do pierwszego linka-> nei od dzis wiadomo ze 22 latek ma wiecej wervy niz 44 :P poza tym, wtedy zaczynali swoja kariere i musieli sie starac aby zdobyc publicznosc i zyskac fanow. Wtedy przeciez nie mogli byc bierni ;] A teraz... juz maja wszystko co chieli i nawet gdyby jon wyszedl na scene o kulach to i tak stadiony bylyby zapelnione.:D
Nie uwazam zeby teraz dawali zle koncerty!!

Przyjelo sie, że kiedys grali lepiej i tak wszyscy klepiecie a zaloze sie ze 90% z was nie widzialo nawet 20 bootlegow po ktoych moglibyscie to stwierdzic!
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

:] Co do pierwszego linka-> nei od dzis wiadomo ze 22 latek ma wiecej wervy niz 44
Mick Jagger ma juz z 200 lat i rusza się jakby miał z 19, a Jona już zaczyna się usprawiedliwiać no ze juz stary i wogole, niedlugo na scene bedzie sie wysuwało fotel zeby Jon dziadek mogl sie nie meczyc na scenie ;) i nie wiem po co chodzi na siłownie? niby miesnie a to tylko rzeźba skoro on siły nie ma ;)
jovizna - jemu już się nie chce

[ Dodano: 2006-12-15, 16:01 ]
:] Co do pierwszego linka-> nei od dzis wiadomo ze 22 latek ma wiecej wervy niz 44
Mick Jagger ma juz z 200 lat i rusza się jakby miał z 19, a Jona już zaczyna się usprawiedliwiać no ze juz stary i wogole, niedlugo na scene bedzie sie wysuwało fotel zeby Jon dziadek mogl sie nie meczyc na scenie ;) i nie wiem po co chodzi na siłownie? niby miesnie a to tylko rzeźba skoro on siły nie ma ;)
jovizna - jemu już się nie chce
Przyjelo sie, że kiedys grali lepiej i tak wszyscy klepiecie a zaloze sie ze 90% z was nie widzialo nawet 20 bootlegow po ktoych moglibyscie to stwierdzic!
czyli uwazasz ze 10% moze krytykowac?:>
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

jovi pisze:
:] Co do pierwszego linka-> nei od dzis wiadomo ze 22 latek ma wiecej wervy niz 44
Mick Jagger ma juz z 200 lat i rusza się jakby miał z 19, a Jona już zaczyna się usprawiedliwiać no ze juz stary i wogole, niedlugo na scene bedzie sie wysuwało fotel zeby Jon dziadek mogl sie nie meczyc na scenie ;) i nie wiem po co chodzi na siłownie? niby miesnie a to tylko rzeźba skoro on siły nie ma ;)
jovizna - jemu już się nie chce
Święta prawda jovi. Na następną trasę Jon będzie wychodził z balkonikiem hehe :D .
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Mick Jagger ma juz z 200 lat i rusza się jakby miał z 19,
Gdybym się nałykała badz nawciagala pewnych srodkow ;] to tez latalabym jak glupia.
czyli uwazasz ze 10% moze krytykowac?:>
Uwazam, ze krytykowac powinni Ci, co naprawde maja o tym jakies pojecie.
Bo jesli fani X, Y, Z widzieli tylko "live from london 95" i np crush tour badz poszczegolne piosenki na you tube to niech sobie ta swoja krytyke zachowaja dla siebie. Jon nie skacze juz po scenie jak szalony, ale czy to jest jakis wyznacznik dobrego koncertu? Wiem, ze bez tego i tak niezle wymiata.


Chcialabym wiedziec, ile koncertow mieli okazje widziec ci co zawsze najglosniej mowia o tym, ze bon jovi juz nie potrafia grac jak kiedys.
Awatar użytkownika
Piotrek
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 672
Rejestracja: 24 września 2005, o 19:24
Lokalizacja: Katowice

Post autor: Piotrek »

http://www.youtube.com/watch?v=vFTeH2T6h4s

Dla mnie to jest coś !!!! Mnie link Sobola sie nie podoba :P. Zespól jest taki "spięty". No ale to w końcu początki :)

A co do jovizny. Na youtube jest bardzo dużo ciekawych rzeczy, tylko trzeba przysiedzieć
Uwazam, ze krytykowac powinni Ci, co naprawde maja o tym jakies pojecie.
Bo jesli fani X, Y, Z widzieli tylko "live from london 95" i np crush

Ja do nich nie należe, ale to zestawienie daje dobre zobrazowanie różnicy miedzy "tym" a "tamtym" :)
Hey Bon - where have all your good songs gone? ..
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

http://www.youtube.com/watch?v=xhpARyj_r6s&NR

to dopiero kosmos, Rysiek daje czadu!!!!!!!!!
Po obejrzeniu tego filmu dochodze do wniosku ze Riche jest jednym z najlepszych gitarzustow swiata . Jednym slowem masakra .
Mick Jagger ma juz z 200 lat i rusza się jakby miał z 19, a Jona już zaczyna się usprawiedliwiać no ze juz stary i wogole, niedlugo na scene bedzie sie wysuwało fotel zeby Jon dziadek mogl sie nie meczyc na scenie ;) i nie wiem po co chodzi na siłownie? niby miesnie a to tylko rzeźba skoro on siły nie ma ;)
jovizna - jemu już się nie chce
Jeeezu napisze to bo juz nie daje z wami rady . Mowcie ze BJ gra slabiej niz przedtem , ze wydaje slabsze plyty , ze ida na komerche , za graja slabsze koncerty. A ja sie was zapytam : kto wam kaze sluchac BJ ? Jak wam nie odopowiada ich muzyka to odstawcie ja i idze sluchac czegos co was zadawala .
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

A co do jovizny. Na youtube jest bardzo dużo ciekawych rzeczy, tylko trzeba przysiedzieć
Byc moze. Nie spedzam dnia siedzac na you tube. Poza tym, bootlegi to bootlegi a nie jakies pojedyncze nagrania do tego kiepskiej jakosci z jakiegos koncertu.
Ja do nich nie należe, ale to zestawienie daje dobre zobrazowanie różnicy miedzy "tym" a "tamtym"
Trudno mi osadzic czy ktos nalezy czy nie, ale przypuszczam, ze nie zabrakloby mi palcow u rak aby wyliczyc tych userow, ktorzy widzieli cos wiecej niz london,crush i wspomniane kawalki na u tube a kazdy wypowiada sie jakby widzial ich niezliczona masę.
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

jovizna pisze:Mick Jagger ma juz z 200 lat i rusza się jakby miał z 19
jovizna pisze:Gdybym się nałykała badz nawciagala pewnych srodkow ;] to tez latalabym jak glupia.
moze juz nic nie wciaga ale tak mu pewnie zostało :mrgreen:
jovizna pisze:Uwazam, ze krytykowac powinni Ci, co naprawde maja o tym jakies pojecie.
Bo jesli fani X, Y, Z widzieli tylko "live from london 95" i np crush tour badz poszczegolne piosenki na you tube to niech sobie ta swoja krytyke zachowaja dla siebie.
ja troche widziałem i słyszałem, napewno wiecej niz nie jeden na tym forum i powiem ze moze juz nie biegaja po scenie i machaja kudłami (bo i nie maja hehe) ale nadaj graja porzadnie nawet lepiej technicznie niz wczesniej(ofc. vokal Jona nie ten).
zreszta czy na kazdym koncercie musza szalec? w czasach młodości tez nie na kazdym dawali czadu, zobaczcie choc by koncert z '85 live in japan)
nie jest zły ale nie jeden z tych nowszych jest lepszy.
Jedyne co mi brakuje na dzisiejszych koncertach to takich zeczy jak te co na załaczonym linku wczesniej dałem, i jakis Intro do piosenek jak np. Let It rock z live in rio '90c czy In & out of Love z OWN.
Bovi pisze:Jeeezu napisze to bo juz nie daje z wami rady . Mowcie ze BJ gra slabiej niz przedtem , ze wydaje slabsze plyty , ze ida na komerche , za graja slabsze koncerty. A ja sie was zapytam : kto wam kaze sluchac BJ ? Jak wam nie odopowiada ich muzyka to odstawcie ja i idze sluchac czegos co was zadawala .
własnie jak wam sie nie podoba to zrobcie sobie przedział Bon Jovi 84-92/96
a po 200 BJ dla was nie istnieja i po kłopacie, macie swoje młode wymiatajace BJ
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
Misiek
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 329
Rejestracja: 13 października 2006, o 18:17
Lokalizacja: Jarosław
Kontakt:

Post autor: Misiek »

No ta pierwsza solówka to taka faktycznie chaotyczna ale tak grać trzeba umieć!! ;)
Ja sam widziałem w większej części tylko 3 albo 4 koncerty i wszystkie z lat po 2000 roku. I wcale nie uważam że były złe, wręcz przeciwnie ;)
Ale chyba Wy też mając 22 lata szalejecie na imprezach, a potem trzeba się już uspokoić bez względu na to jakim showmanem się jest :mrgreen:

cytat: (bo coś mi tu nie działa :PPPP )
Jedyne co mi brakuje na dzisiejszych koncertach to takich zeczy jak te co na załaczonym linku wczesniej dałem, i jakis Intro do piosenek jak np. Let It rock z live in rio '90c czy In & out of Love z OWN.

No takie intro to jedna z rzeczy których chyba najbardziej brakuje w ich dzisiejszych piosenkach.
A to wykonanie Let it rock... świetne!! :D
"If You believe in something,
You can't give up"
R.S.
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

No w 1987 w Sydney Sambora sie popisał, co ten facet tam wyrabia z tą gitarą...a potrafi jeszcze dużo więcej, niech ktoś mi teraz powie że jest słabym gitarzystą, to wyśmieje :cfaniak:
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”