Dla zainteresowanych fajne mp 3

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Dla zainteresowanych fajne mp 3

Post autor: Bonjova »

eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

Taki sposób promowania zespołu jest o wiele lepszy niż publikowanie nowego albumu. Tylko gdyby jeszcze dostępność łącza na serwerze była lepsza.
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
sambo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 25 września 2005, o 20:11
Lokalizacja: Wawa

Post autor: sambo »

jak moznna sciagnac pliki ze stronny http://rapidshare.de/ ?? bo nie mam konta prenium i nie wiem jjak mam to sciiagnnąć... :(:( pomocy
iwcia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2005, o 16:28
Lokalizacja: rybnik

Post autor: iwcia »

Też mam z tym problem. Czy może ktoś napisać jak te mp3 można sciągnąć! Z góry wielkie dzięki :)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Popieram przedmówców-też nie wiem, jak ściągnąć to nieszczęście... ?yczliwe dusze wiedzące jak-podzielcie się wiedzą PLEASE!!!! :D :D :D
I dzięki z góry :)
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

Trzeba mieć trochę szczęścia i cierpliwie czekać na swoją kolejkę, bo duże obłożenie serwera (każdy chce mieć swój kawałek). Poza tym nie można używać dodatkowych programów do pobierania, bo wtedy ściągają się tylko pliki html. Przez wbudowany w internet explorer download ściąga się bardzo ładnie, ale wolno.
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
iwcia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 26 września 2005, o 16:28
Lokalizacja: rybnik

Post autor: iwcia »

A może ma ktos ściągniete te mp3 to bardzo proszę przesłać na adres w wolnej chwili ok? A moze eest jakiś link za pomoca ktorego mozna bezpośrednio sobie ściągnąć?
iwcia.rybol@interia.pl lub iwcia.rybol@buziaczek.pl :)
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Nie wiem czy wam to pomoże ,ale ja scigałam je sobie po naciśnięciu napisu free.pliki pózniej ładowały mi sie do Flashget'a.Jest tam limit czasowy, który co jakis czas sie chrzani, ale da radę ściągać.Mam nadzieję,że wam pomogłam
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

polecam pliki audio z bonjovi-live.ru (http://www.bonjovi-live.ru/concert_bon_jovi.php)
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

z http://rapidshare.de/ sciaga sie bardzo prosto najpierw klikasz na pierwszej stronie free
potem otwiera sie kolejna gdzie po 30 sekundach pojawi sie link do sciagania (chyba ze ktos z tego samego ip sciaga wlasnie z tej strony lub przekroczony jest limi chyba 25mb na godzine)
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”