Young Guns 2

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Young Guns 2

Post autor: Bonjova »

W czwartek 27.04.06 na Tv 4 będzie emitowany film "Młode strzelby 2".Może w końcu uda mi się wypatrzyc Jaśka w tym filmie ( co jest bardzo ciężkie ) 8)
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Dzięki za info :) Oglądałam ten film ze 3 razy i nie mogłam się doszukać Jaśka. Może ktoś wie dokładniej, w której scenie można zobaczyć te jego wyczynowe 7 sekund? :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

Heh...

Post autor: BonJovianka »

Jon to niejaki Pit Inmate - postrzelony w plecy ... :) [Jeżeli ma ujęcie od tyłu to sądze, że tylko szalone fanki go poznały :P]
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Przy ucieczce z wiezienia - wychodzi z niego i zostaje zastrzelony :D no nie wiem czy bylo tam 7 sekund :P powiedzmy ze w wersji uncut bylo 7 sekund :P w oryginalnym filmie bylo to conajmniej 3 sekundy :D
C'mon
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Ja wiem tylko ,że ma podobno fioletowa chustkę :D
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Wygląda na to, że będzie trzeba naprawdę wytrzeszczać oczy na telewizor :mrgreen: Co pewnie i tak mi większych skutków nie przyniesie :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

?ech, wszyscy wiemy, że Jona w tym filmie jest tyle, co nic i dla niego oglądać tego nie warto zupełnie :P :P . Wystarczy mrugnąć w nieodpowiednim momencie-i trach, Jona brak *-*. Acz przyzwoity western jest, więc w związku z tym ogólnie obejrzeć warto ^-^.

EDIT:
W niedzielę, koło 18.00 na TV4 będzie "Przystanek Miłość" (czy jak kto woli-On The Line)-śniło mi się, czy Ryszard tam coś grał :mrgreen: ?
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
aisling
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 36
Rejestracja: 22 listopada 2005, o 23:24
Lokalizacja: Bochnia

Post autor: aisling »

nie oglądałam, moze dlatego, że nie przepadam za westernami. Gdybym jednak wiedziała, że mogę wypatrzyć tam Jona to kto wie.

Przypomina mi się sytuacja, kiedy specjalnie dla niego przenudziłam ponad połowę filmu Pay It Forward. Byłam zawiedziona.

Na topie jest teraz Cry Wolf, moze ktoś go oglądał i zarekomenduje :)
“Believe in love. Believe in magic. Hell, believe in Santa Clause. Believe in others. Believe in yourself. Believe in your dreams. If you don't, who will?” JBJ
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Tak nie śniło ci się Twisted Rysiek grał tam muzyka , który wypowiada genialne kwestie :peace:
Szczerze nie polecam tego filmu. Po prostu strata czasu. Cry wolf jak na razie to jeden film, który mi się bardzo podobał ( nawet oglądałam go dzisiaj z koleżanką) no oprócz momentu gdy pakują Jona do plastikowego, czarnego wora :evil: Chyba troche zeszłam z tematu
25.05.2008 Leipzig
19.06.2013 Gdańsk
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Post autor: monjovi »

Oglądałam ten film dokladnie i jakoś Jona nie widziałam chowa sie chłopak a szkoda..nie chce mi sie go wiecej oglądac westerny mnie nie kręcą nuddyy..;/
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Goska
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 470
Rejestracja: 3 października 2005, o 12:05
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Goska »

Ja juz go kiedys ogladalam i gdyby nie kolega ?ukasz ktory do mnie zadzwonil podczas tej sceny i nie powiedzial ktory to Jon, to tez bym go nie zauwazyla.

A dokladnie ta scena wyglada tak. Jon wyskakuje w lancuhach na rekach i trzyman jakas bron. Jest ubrany w jakies skory (jak wiesniak) :D jest brudny. Celuje w kogos, ale wczesniej sam zostaje zastrzelony i jest piekna scena kiedy wpada spowrotem do dolu (tam gdzie wylo wiezienie). I tyle go jest. Aha i jeszcze jedno, ciezko jest go zauwazyc bo jest ciemno.

Zycze milego wytrzeszczania oczu :D :D
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

aisling pisze:Na topie jest teraz Cry Wolf, moze ktoś go oglądał i zarekomenduje :)
ja niedawno ogladałam... i szczerze mówiąc, byłam pozytywnie zaskoczona, że Jon dobrze zagrał i nie położył tego filmu.
Ogólnie rzecz biorąc film nieszczególny... taki dla amerykańskich nastolatów... ale nie zbierało mi się na mdłości więc nie jest źle :P


co do YG II to widziałam ten film 3 razy a Jona niet :| ale nie od dziś powtarzam, że jestem ślepa :P
i wychodzi też na to, że szloną fanką Jona też nie jestem :P
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Jezu ile razy można mówić.

Jon pojawia się gdzieś w PO?OWIE FILMU.
Jak zobaczycie Cuclus Klan (czy tak to się zwie) to uważajcie. Ten klan to oczywiście Ci kolesie z białymi kapturami. A cha będą tam 2 Cuclus Klany bo jeden to udawany z Emilio Estewezem.
Wtedy zaczyna sie zadyma i wszystko rozwalają. NO I wtedy ktoś otwiera krate z przestępcami i wyskakuje Jon i wpada Jon.

PAMIęTAJCIE - CUCLUS KLAN !!!
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hmmmm... nie chcę nic mówić, ale chyba jak już Ku Klunx Klan ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Twisted Sister pisze: EDIT:
W niedzielę, koło 18.00 na TV4 będzie "Przystanek Miłość" (czy jak kto woli-On The Line)-śniło mi się, czy Ryszard tam coś grał :mrgreen: ?
Dzięki za informacje :!: Nigdzie tego filmu znaleźć nie mogłam... Jak dla mnie ten film jest rewelacyjny, szczególnie dlatego, że grają tam moi dwaj ulubieńcy ;)
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”