Richie Sambora; Bon Jovi w ESKA ROCK

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Richie Sambora; Bon Jovi w ESKA ROCK

Post autor: rosie1996 »

Hej, wczoraj w esce rock gracie co chcecie była moja audycja. Jak to mój tato powiedział głupi to ma szczęście. Ale nie piszę tu by się pochwalić ale by dać wam możliwość usłyszenia w radiu Richie'ego - Rosie lub Bon Jovi Have a nice day. To tylko odnośniki względem forum ale jest dużo moim skromnym zdaniem dobrych piosenek. Niech reszta piosenek będzie owiana tajemnicą. Możecie zlajkować jeśli chcecie : )


http://www.eskarock.pl/podcast_gracie_c ... 21_02_2013
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

No, moje Słońce, wiesz, ze ja już słuchałam i bardzo mi się podobało :cfaniak:
Nie będę ci tu robiła więcej reklamy za karę, że mnie nie pozdrowiłaś ;]
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

misstwisted pisze:No, moje Słońce, wiesz, ze ja już słuchałam i bardzo mi się podobało :cfaniak:
Nie będę ci tu robiła więcej reklamy za karę, że mnie nie pozdrowiłaś ;]
Moja wina ale ci to wynagrodzę :) ważne by też inni usłyszeli ROSIE :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Re: Richie Sambora; Bon Jovi w ESKA ROCK

Post autor: Gloria »

rosie1996 pisze:Hej, wczoraj w esce rock gracie co chcecie była moja audycja. Jak to mój tato powiedział głupi to ma szczęście. Ale nie piszę tu by się pochwalić ale by dać wam możliwość usłyszenia w radiu Richie'ego - Rosie lub Bon Jovi Have a nice day. To tylko odnośniki względem forum ale jest dużo moim skromnym zdaniem dobrych piosenek. Niech reszta piosenek będzie owiana tajemnicą. Możecie zlajkować jeśli chcecie : )


http://www.eskarock.pl/podcast_gracie_c ... 21_02_2013
Twoja playlista była wczoraj? Bo albo pomyliły mi się dni albo wczoraj rzeczywiście w Twojej Godzinie Muzyki owszem, był kawałek Richiego, ale było to Every Road (od razu pomyślałam "ciekawe, czy ktoś z forum" :D ). Albo słuchałam przedwczoraj i wszystko mi się zlewa (za dużo tej ER w moim życiu :cfaniak: )
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Re: Richie Sambora; Bon Jovi w ESKA ROCK

Post autor: rosie1996 »

Gloria pisze:
rosie1996 pisze:Hej, wczoraj w esce rock gracie co chcecie była moja audycja. Jak to mój tato powiedział głupi to ma szczęście. Ale nie piszę tu by się pochwalić ale by dać wam możliwość usłyszenia w radiu Richie'ego - Rosie lub Bon Jovi Have a nice day. To tylko odnośniki względem forum ale jest dużo moim skromnym zdaniem dobrych piosenek. Niech reszta piosenek będzie owiana tajemnicą. Możecie zlajkować jeśli chcecie : )


http://www.eskarock.pl/podcast_gracie_c ... 21_02_2013
Twoja playlista była wczoraj? Bo albo pomyliły mi się dni albo wczoraj rzeczywiście w Twojej Godzinie Muzyki owszem, był kawałek Richiego, ale było to Every Road (od razu pomyślałam "ciekawe, czy ktoś z forum" :D ). Albo słuchałam przedwczoraj i wszystko mi się zlewa (za dużo tej ER w moim życiu :cfaniak: )

Wczoraj, wczoraj bo były dwa kawałki Richie'ego :) Od Rosie się zaczynało (1 piosenka) Every Road było 8 czy jakoś tak :) Więc moja lista :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

"Every Road...", jest w mniej więcej połowie. To od Rosie ;)
Awatar użytkownika
Paddy
It's My Life
It's My Life
Posty: 143
Rejestracja: 1 stycznia 2011, o 13:23
Lokalizacja: Wołomin

Post autor: Paddy »

Ja akurat włączyłam na ostatnich nutkach Every road, żałuję, że nie usłyszałam Rosie :c a potem jak poleciał HAND to się zaczęłam zastanawiać czy to nie ktoś ludzie "od nas" ER przejęli;)
Ostatnio zmieniony 22 lutego 2013, o 20:26 przez Paddy, łącznie zmieniany 1 raz.
rtcr
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
It's My Life
It's My Life
Posty: 215
Rejestracja: 15 maja 2011, o 19:54
Lokalizacja: Pińczów

Post autor: rtcr »

Słuchałem tego wczoraj. Szkoda tylko, że z Bon Jovi wybrałaś HAND (które i tak uważam za jedną z najlepszych piosenek po 2000), bo czekałem ze zniecierpliwieniem na jakąś perełkę, a tak jest dość mocny zawód. A tak poza tym to wybrałaś bardzo dobre piosenki. Fajnie się tego słuchało w przeciwieństwie do większości tego co leci "normalnie" na antenie,.
How does money lead to greed
When there's still hungry mouths to feed
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Paddy pisze:Ja akurat włączyłam na ostatnich nutkach Every road, żałuję, że nie usłyszałam Rosie :c a potem jak poleciał HAND to się zaczęłam zastanawiać czy to nie ktoś "od nas" audycję tworzy ;)
Rosie z podcastu można usłyszeć :) nie ta sama przyjemność. Ale mnie np. eska wykiwała bo nie dostałam maila kiedy puszczą dziś wchodzę BUM wczoraj była :( ale i tak się cieszę, że była :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
harriet
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 969
Rejestracja: 31 grudnia 2012, o 16:12
Lokalizacja: Łódź

Post autor: harriet »

Droga rosie1996, więcej, więcej, więcej! Nie dość, że Richie i BJ to Aero, Skid row i Zeppelini. Jestem całkowicie na tak :D
We wszystkim co warto robić, warto przesadzać.
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

rtcr pisze:Słuchałem tego wczoraj. Szkoda tylko, że z Bon Jovi wybrałaś HAND (które i tak uważam za jedną z najlepszych piosenek po 2000), bo czekałem ze zniecierpliwieniem na jakąś perełkę, a tak jest dość mocny zawód. A tak poza tym to wybrałaś bardzo dobre piosenki. Fajnie się tego słuchało w przeciwieństwie do większości tego co leci "normalnie" na antenie,.
Ostatnio miałam fazę na tą piosenkę pewnie dlatego :) ale ja wam mówię kiedyś sie "dopcham" do Radia :) Ile bym dała by ciągle takie kawałki leciały...
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
Gloria
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 963
Rejestracja: 4 listopada 2012, o 22:17
Lokalizacja: brać kasę na koncerty?

Re: Richie Sambora; Bon Jovi w ESKA ROCK

Post autor: Gloria »

rosie1996 pisze:
Gloria pisze:
rosie1996 pisze:Hej, wczoraj w esce rock gracie co chcecie była moja audycja. Jak to mój tato powiedział głupi to ma szczęście. Ale nie piszę tu by się pochwalić ale by dać wam możliwość usłyszenia w radiu Richie'ego - Rosie lub Bon Jovi Have a nice day. To tylko odnośniki względem forum ale jest dużo moim skromnym zdaniem dobrych piosenek. Niech reszta piosenek będzie owiana tajemnicą. Możecie zlajkować jeśli chcecie : )


http://www.eskarock.pl/podcast_gracie_c ... 21_02_2013
Twoja playlista była wczoraj? Bo albo pomyliły mi się dni albo wczoraj rzeczywiście w Twojej Godzinie Muzyki owszem, był kawałek Richiego, ale było to Every Road (od razu pomyślałam "ciekawe, czy ktoś z forum" :D ). Albo słuchałam przedwczoraj i wszystko mi się zlewa (za dużo tej ER w moim życiu :cfaniak: )

Wczoraj, wczoraj bo były dwa kawałki Richie'ego :) Od Rosie się zaczynało (1 piosenka) Every Road było 8 czy jakoś tak :) Więc moja lista :)
Uff, czyli jeszcze dobrze kojarzę dni :) Na Rosie też niestety nie trafiłam, bo zaczęłam słuchać jakoś trochę po 23... A lista rzeczywiście zacna :cfaniak:
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

harriet pisze:Droga rosie1996, więcej, więcej, więcej! Nie dość, że Richie i BJ to Aero, Skid row i Zeppelini. Jestem całkowicie na tak :D
Dzięki ;] ;] ;] może jeszcze raz kiedyś się uda do Eski dorwać :) byłabym chętna pracować tam na pełny etat ! :)
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”