Live From Amsterdam

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Zablokowany
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Live From Amsterdam

Post autor: Pippo »

Dla zainteresowanych podam linki skad mozna sciagnac wszystkie MP3 z wczorajszego koncertu z Amsterdamie:
http://www.bonjovi2000.net/05/files/dow ... -09-05.zip
http://www.bonjovi2000.net/05/files/dow ... -05_p1.zip

Pierwszy plik w formacie .zip zajmuje koło 55 MB, zaś drugi 13MB.
Miłego ściągania ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

No mam to już od wczoraj ;) Jakość jest dobra, ale tylko jeśli chodzi o większą paczkę. W mniejszej jest nieco cichszy głos. Będzie trzeba się pobawić w Cool Edit Pro przed zgraniem koncertu na audio ;)

Tak BTW, to na stronce są jeszcze inne ciekawe mp3 - m.in. Radio Saved My Life Tonight z jakiegoś koncertu (ale chyba nie z Borgaty). Wystarczy się zarejestrować i można ciągnąć ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Pippo
Moderator
Moderator
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 318
Rejestracja: 7 września 2005, o 20:31
Lokalizacja: Milano

Post autor: Pippo »

Ludzie, Bon Jovi Always weszło w projekt The Best Bon Jovi National Sites po to,aby Polscy fani BJ mogli poznawac rozne zagraniczne strony o zespole z NJ. Swoja droga tam mozna znalezc bardzo wiele ciekawych rzeczy ;)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Zgadzam się z Wami, na stronce jest jeszcze np. dość fajne wykonanie acoustic utworu pt. Heroes z Yokohamy (polecam). A co do koncertu i mojej opinii na ten temat-na samym początku, w LMS Jon wokalnie trochę obniża poziom, ale generalnie jest w porządku. Gitarka boska w RYH, w KTF czy ISWID.... i wspólne zaśpiewy chłopaków w Wanted. Parę razy doliczyłam się też słówka "fuckin'" :D . Koncert świetny, za linki thanx!!!! ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Twisted Sister pisze:Na samym początku, w LMS Jon wokalnie trochę obniża poziom, ale generalnie jest w porządku ;)
Ja bym rzekł raczej, że się Jonny jeszcze wtedy rozgrzewał :D Ale ogólnie koncert rzeczywiście niezły - mocny, rockowy, bez przynudzania. Ale słyszałem/widziałem już lepsze - choćby Borgatę 2004, Cinncinati 87 czy Times Square 2002. Mam nadzieję, że chłopaki zrobią jeszcze lepszy show jutro w USA :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Well, ściągnęłam (z przebojami co prawda, bo większą paczkę ściągałam trzy razy ;/), odsłuchałam i również uważam ten koncert za jeden z lepszych, jakie słyszałam. Po pierwsze - setlista. Praktycznie same moje ulubione utwory, a za 'Radio...' to gotowa jestem bić pokłony ;)

Najmocniejsze punkty? Jak dla mnie wejście w BTBMB, 'Someday...' - ta piosenka należy do tych, które bez względu na wersję są świetne. 'Wanted...' zresztą też.

Jedyne, do czego mogłabym się przyczepić, to LMS na samym początku - na otwarcie owszem, świetnie, ale słychać, że Jon jeszcze ewidentnie nierozgrzany. Wprawdzie tą piosenkę ciężko zepsuć, ale na przyszłość przydałaby się lepsza rozgrzewka gardełka ;)
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Ściągnęłam większą wersję i mam zamiar się czepiac :P

Po pierwsze, o to, że koncert bez większych niespodzianek - nawet "zawołanie" przed Bad Medicine takie jak zawsze.

Po drugie, wokalnie nieraz Rysiek radził sobie lepiej od Jona - chwilami Jasiek po prostu gubił tempo.

Klasę trzymała publicznosc - jak dla mnie, to od niej zależy w dużej mierze czy koncert będzie udany, a ta w Amsterdamie była nastawiona bardzo entuzjastycznie. No i oczywiście, Bon Jovi na żywo po prostu musi by świetne.

Największych powodów do zmartwień dostarczył mi głos Jona - prawie już nie słyszałam tej jego chrypki, którą zawsze tak bardzo lubiłam. No, ale będę się pocieszac, że akurat gardziołko pozbawione nikotyny/alkoholu/grzyb jeden wie czego odmówiło współpracy :mrgreen:

A teraz już możecie kazac mi się zamknąc :lol:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
olcat pisze:
Po pierwsze, o to, że koncert bez większych niespodzianek - nawet "zawołanie" przed Bad Medicine takie jak zawsze.


No co ty. Jon tak tylko zaczyna BM od 15 lat ;)
olcat pisze:Po drugie, wokalnie nieraz Rysiek radził sobie lepiej od Jona - chwilami Jasiek po prostu gubił tempo.


Ponownie nic nowego, zawsze tak jest.

olcat pisze:Klasę trzymała publicznosc - jak dla mnie, to od niej zależy w dużej mierze czy koncert będzie udany, a ta w Amsterdamie była nastawiona bardzo entuzjastycznie. No i oczywiście, Bon Jovi na żywo po prostu musi by świetne.

Nie mogę się zgodzić, bo publicznosc byla chwilami drętwa. Zadnych podskowow itp Szkoda.
olcat pisze:Największych powodów do zmartwień dostarczył mi głos Jona

Który był w wyjątkowo dobrej formie tym razem. Powodów do zmartwień to Ci głos Jona dopiero przysporzy podczas kolejnych koncertow w trasie...

olcat pisze:A teraz już możecie kazac mi się zamknąc :lol:
;)
Cicho siedź :P Chyba, że chcemy poprowadzić tu jakąś dyskusje, a nie zachwycać sie Jonem. To jak będzie? ;)

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
LoRdI
It's My Life
It's My Life
Posty: 200
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:43
Lokalizacja: Future World

Post autor: LoRdI »

najlepszy ich koncert od bardzo dawnna - ostry rockowy. swietny set tylko za krotki
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Przyklasnę z ochotą wszystkim, którzy powiedzieli, że set lista była rewelacyjna - bo była.

Moim zdaniem, Jon jeszcze nie zrobił porządnego treningu przed nadchodzącą trasą koncertową (a powinien *-*) i mało się ruszał, jak na swoje możliwości ;) Myślę, że potem będzie już lepiej, bo każdy koncert jest przecież rozgrzewką przed następnym ;)

Apropos rozgrzewki, niech ktoś powie Richiemu, że zakładanie na siebie tylu warstw ubrań na koncert nie jest najwłaściwszym pomysłem ;)
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

W 100% zgadzam się z CRUSHynką. Cały zespół w krótkich rękawkach/T-shirtach bez rękawów, a Rich tak jakoś nie pomyślał, że mu cosik będzie za gorąco..... :| Z biedaczyska aż się lały strumienie potu!!!! To chyba rzeczywiście nie był najlepszy pomysł z tyloma warstwami.....
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

No, to mówiłam Wam przecież, że takiego stylistę to nic, tylko w kałuży utopic :mrgreen:
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Zablokowany

Wróć do „TV - Radio - Internet”