Bon Jovi Top 20

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Select
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 21:12
Lokalizacja: Kraków

Bon Jovi Top 20

Post autor: Select »

Ostatnio lecialo na MTV Classic Top 20 Bon Jovi. Lista prezentowala sie nastepujaco:

20.Thank you for loving me
19.I'll be there for you
18.These days(ucieli przed solowka ;[ )
17.Someday I'll be saturday night
16.Bad Medicine
15.Lay your hands on me(ucieli cale intro :zly: )
14.Lie to me
13.Midnight in chelsea
12.In these arms
11.Something for a pain
10.Bed of roses
9.This ain't a love song
8.Please come home for christmas
7.Blaze of glory
6.Keep the faith
5.Wanted dead or alive
4.You give love a bad name
3.It's my life
2.Always
1.Livin' on a prayer

Lista calkiem przyjemna. Lecz bardzo denerwujace bylo wycinanie super momentow, i nie byly to tylko zaznaczone przeze mnie dwa. Ogolnie rzecz biorac jednak milo sie ogladalo i sluchalo :) Dzis leci cos podobnego tylko ze Top 40 Queen. Fajna inicjatywa ze strony MTV ;]
EVENo

Post autor: EVENo »

Ta lista opierała się na jakiś wynikach, czy to po prostu wymysł kilku panów w garniturach pracujących w MTV?
Select
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Select »

Wydaje mi sie ze bylo to klasyfikowane na podstawie ilosci sprzedanych singli w UK.
EVENo

Post autor: EVENo »

Bo jest kilka miłych, ale też kilka dziwnych niespodzianek. Z tej pierwszej kategorii to przede wszystkim duża ilość singli z These Days. Natomiast miejsce ósme na tej liście jest wyjątkowo interesujące. Dość słabo wypadły utwory z New Jersey.
KondZik

Post autor: KondZik »

Kiedyś oglądałem ten program z innym wykonawcą i są to właśnie ilości sprzedanych singlii w UK.
Chyba MTV z UK tworzy ten program i dlatego z UK tylko. Głowy nie daje, ale tak mi się wydaje, to też zgadzałoby się, że dużo singlii z These Days, które najlepiej przyjęło się w Europie.
Select
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 18 czerwca 2011, o 21:12
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Select »

Tak, jak juz wspominalem wczoraj juz szlo Top 40 Queen. Numer jeden byl oczywiscie przewidywalny :D ale zabraklo kilku dla mnie oczywistych hitow jak chociazby Who wants to live forever lub Breakthru. Mnie zaskoczylo to ze pojawila sie Chelsea, co jak co ale wydawalo mi sie ze na calym swiecie Queens of New Orlean z jakze milym dla oka teledyskiem :D bylo popularniejsze. No coz, widac Anglicy nie maja za grosz dobrego gustu xD
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”