grooveshark.com

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
bartekbb23

grooveshark.com

Post autor: bartekbb23 »

Nie wiem czy znacie- całkiem fajna stronka, coś powiedzmy na połączenie itunsa i last.fm. Możemy się zarejestrować tworzyć własne listy utworów, a potem słuchać tego co lubimy z każdego komputera z dostępem do internetu rzecz jasna :))

http://grooveshark.com
EVENo

Post autor: EVENo »

Twój opis tej strony brzmi baaaardzo zachęcająco. Ale sprawdzę to dopiero jutro.
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

EVENo pisze:Twój opis tej strony brzmi baaaardzo zachęcająco.
ironia? :))
EVENo

Post autor: EVENo »

Aha... czyli już sobie wyrobiłem odpowiednią opinie na forum...

Absolutnie nie, mam rozumieć, że mogę sobie stworzyć dosłownie własne radio internetowe?

[ Dodano: 2011-04-30, 21:47 ]
Dobra, sprawdzam to teraz.

Choć zaczęło się nie najlepiej: Przepraszamy, ta nazwa użytkownika jest już zajęta. Wybierz inną.

[ Dodano: 2011-04-30, 22:00 ]
Nie pozostaje mi nic innego jak powiedzieć DZIęKI BARTEK, bo ta strona jest naprawde zaje :ok:
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Stronka mogłaby być ciut lepsza, trochę mało tam porządku, może lepiej jest w wersji płatnej, ale jak na darmochę jest to znakomite, choć sporo braków zauważyłem odnośnie tego co sam mam, a czego tu nie ma, pewnie z czasem ktoś wrzuci, bo z tego co czytam można legalnie tam upować rzeczy.
EVENo

Post autor: EVENo »

Trochę tam cieniutko z polskimi utworami. I wyszukiwarka też mnie czasem roz***rdala: wpisuje Sting, a pierwsze co wyskakuje to Eminem - Not Afraid. Potem jeszcze kilka innych, m.in. Led Zeppelin i Madonna, a dopiero na 12 pozycji pierwszy z utworów Stinga.
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”