wyjazdownia

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

wyjazdownia

Post autor: TheRock »

strona wyjazdownia sklasyfikowała zespół Bon Jovi jako pop. Jest to szczególnie wk...... ,że takich wykonawców jak Rod Steward, Bryan Adams, Roxette umieścili w gronie artystów Metal/rock. Z pewnością Ci wykonawcy grają dużo cięższą muzykę niż Bon Jovi...:) Są to jakieś jaja i pozwoliłem sobie na wysłanie do nich maila, aby zwrócić im uwagę. Pewnie znowu się znajdą "mądralińscy" na tej stronie potwierdzający tą klasyfikację, ale sorry wygląda to co najmniej śmiesznie.
...and just only rock...
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Też mnie to lekko "zmieszało", ale chyba większość ludzi znających BJ z radia czy kanałów muzycznych tak by ich aktualnie zakwalifikowała, dlatego rozumiem twórców strony, chociaż nie pochwalam. A no i czapki z głów za maila "nawracającego" ignorantów :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

Post autor: TheRock »

mała-mi pisze:Też mnie to lekko "zmieszało", ale chyba większość ludzi znających BJ z radia czy kanałów muzycznych tak by ich aktualnie zakwalifikowała, dlatego rozumiem twórców strony, chociaż nie pochwalam. A no i czapki z głów za maila "nawracającego" ignorantów :D
Masz rację wszystko się zgadza Bon Jovi grają pop-rock, w zasadzie zawsze go grali z małymi modyfikacjami - pop-metal, pop-hrock... ale to nie jest do jasnej ciasnej pop. Tym bardziej, ze do rocka kwalifikują Roxetty, Adamsy i Stewardy - to jakaś żenada. Pop to Britney Williams czy Take That...
...and just only rock...
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Też tak uważam. Jedynie chodziło mi o to, że tworząc te kategorie i segregując poszczególne kapele kierowali się opinią przeciętnego słuchacza, a chyba jednak taka opinia bardziej skłania się ku popowi. Sama wchodząc tam weszłam w kategorie rock/metal i zdziwiłam się, że BJ znalazłam dopiero w pop, ale pewnie dużo ludzi od razu kieruje się do 'pop'. No ale fakt, że widac tutaj sprzeczność, bo niby z której strony Roxette i inni przez Ciebie wymienieni są bardziej rockowi od BJ? Tak czy siak, niech oni sobie to klasyfikują jak chcą, ja jednak głęboko wierzę, że jadę na koncert rockowego bandu. Ament.
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
TheRock
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 735
Rejestracja: 21 września 2006, o 14:59
Lokalizacja: Belfast

:)

Post autor: TheRock »

haha who is the winner ???!!!

Bon Jovi !!!

poprawili !!! dlaczego ?? wyjaśnili, iż była to pomyłka.

czasami opłaca się o coś walczyć. Nawet o takie "małe" cele. Czuję satysfakcję.

Dziękuję wyjazdowni za trzeźwe podejście do tematu. Wykazali się klasą, nie szli w zaparte i przyznali, że to błąd... Pani podziękowała mi za tę trafną uwagę. :brawo: :brawo: :brawo:

No teraz to od razu lepiej wygląda !!
...and just only rock...
mała-mi
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 392
Rejestracja: 17 września 2010, o 11:26
Lokalizacja: z Doliny Muminków

Post autor: mała-mi »

Pogratulować :D
"Nawet jeśli coś jest twoim przeznaczeniem, to wcale nie znaczy, że wyniknie z tego coś dobrego."
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”