Richie Sambora jutro w TVN

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Pewnie. że można było. Jestem zdania, że jeśli Bon Jovi mieliby zawitać do Polski to tylko podczas Circle Tour. To ma być największa trasa od lat. Jeśli teraz się nie załapiemy, to pewnie nie załapiemy się już nigdy...
Zaglądajcie na stronę internetową DD TVN. Możliwe, ze dadzą tą rozmowę do obejrzenia online.
Ostatnio zmieniony 29 listopada 2009, o 08:29 przez Frankie, łącznie zmieniany 1 raz.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Własnie nie wiem czy to rano czy co ale on mowil , ze jego dziadek wyruszyl do usa i tam poznal w polskiej dzielnicy babcie wiec jego rodzice sa pełnymi Polakami....No ale w takim wypadku to wygląda jakby jego rodzice byli rodzeństwem :P
Obrazek
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Jak dla mnie wywiad był super! A najlepszy moment był jak pani dziennikarka zapytała czy umie jakieś/pamięta słowa po polsku a Richi wystrzelił ''Daj buzi'' a pani oczywiście oh oh nie ma problemu :D
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Ok, moze nie byl bardzo żalosny, bylam jednak wkurzona, ze Sambora sie w tvn'nie pojawil, i tak krotko bylo.... :D
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

link do wywiadu http://www.youtube.com/watch?v=h1aAm1pr7go dla tych którzy nie widzieli oraz dla tych którzy chcieliby zobaczyć jeszcze raz :D
smyrnaa
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 27 maja 2009, o 12:04
Lokalizacja: Chełm/Lublin

Post autor: smyrnaa »

Fakt, wiedza pana Andrzeja Sołtysika nt. nazwy zespołu jest powalająca (:
Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Post autor: M.Ssed »

zespół Jon Bon Jovi, brawo ;). No i oczywiście co innego mogło by byc jak nie plotki ;). No i widac zainteresowali się dokumentem WWWB bo puszczali kawałki z niego ;).
Moonshine

Post autor: Moonshine »

Obejrzałem wywiad, co oczywiście było obowiązkiem fana BJ.Wiedza Sołtysika , rzeczywiście imponująca he, he , he.Sam, wywiad z Richiem mi się podobał.
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Całkiem przyjemny wywiad. Szkoda tylko, że taki krótki (chociaż tego można się było spodziewać). Richie, jak zwykle zrobił na mnie dobre wrażenie.
Wstyd z tym "zespołem Jon Bon Jovi", ale cóż...zdarza się. Można by powiedzieć, że to już norma :P
"Daj mi bużi" :)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

Wywiad super. "Daj mi buzi" powala, ale sama pomyłka Pana Sołtysika mówi wszystko o naszym społeczeństwie ;D Nie mam mu za złe, bo widać, ze sam nie wiedział co ma powiedzieć ;D
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Misiek dzięki wielkie za ten link do YT. Jeśli kiedyś w przyszłości będę piękna, mądra i bogata to będę o tobie pamiętać i postaram się jakoś odwdzięczyć :D

Wywiad oczywiście mógłby być dłuższy ale jak się nie ma co się lubi to się lubi co się ma

Nie usłyszeliśmy jednak nic na temat ewentualnego koncertu w Polsce ale jak już Frankie słusznie zauważył nie to miało być tematem rozmowy więc nie ma się co czepiać.

Cytat:
Wiedza Sołtysika , rzeczywiście imponująca

Myślę, że on wie jaka jest różnica, a to co powiedział to zwykłe przejęzyczenie.

Cytat:
Własnie nie wiem czy to rano czy co ale on mowil , ze jego dziadek wyruszyl do usa i tam poznal w polskiej dzielnicy babcie wiec jego rodzice sa pełnymi Polakami....No ale w takim wypadku to wygląda jakby jego rodzice byli rodzeństwem :P

Ja zwróciłam uwagę na inny fragment. Nie wiem czy to mój słaby angielski czy osoby, która tłumaczyła ten wywiad ale coś mi nie pasuje z tym fragmentem kiedy Richie mówi, że jego ojciec miał dziewięcioro rodzeństwa. Czy na pewno tak się tłumaczy to zdanie?

Cytat:
"Daj mi buzi" powala

Pamiętam jak Maciej Orłoś przeprowadzał wywiad z zespołem w 2001 i Richie wypalił z hasłem "Masz pierogi?" Pomyślałam wtedy, że już nic nie jest w stanie mnie zaskoczyć ale jak dzisiaj usłyszałam "Daj mi buzi" to mało z krzesła nie spadłam no bo w końcu, która fanka Ryśka nie chciałaby usłyszeć od niego takiej prośby (no i która by jej nie spełniła ;) )
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
misiek_93
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 763
Rejestracja: 24 września 2008, o 18:17
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: misiek_93 »

JoFree pisze:Misiek dzięki wielkie za ten link do YT. Jeśli kiedyś w przyszłości będę piękna, mądra i bogata to będę o tobie pamiętać i postaram się jakoś odwdzięczyć :D

Będę czekał xD
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ale wiecie, to nie było takie zwykłe "Daj mi buzi". To było bardziej "Daj mi bużi" i to mnie właśnie najbardziej urzekło :D Czarujące, czarujące!
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
milagros^
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 538
Rejestracja: 26 lutego 2009, o 22:36
Lokalizacja: mazowieckie..

Post autor: milagros^ »

Agata BJ pisze:Ale wiecie, to nie było takie zwykłe "Daj mi buzi". To było bardziej "Daj mi bużi" i to mnie właśnie najbardziej urzekło :D Czarujące, czarujące!
Tak, tak :D Choć za pierwszym razem nie wyłapałam co on powiedział, musialam sobie jeszcze raz obejrzeć :P
ROCK NOW, ROCK THE NIGHT!!! <3
Awatar użytkownika
Marimo
It's My Life
It's My Life
Posty: 115
Rejestracja: 24 listopada 2009, o 23:21
Lokalizacja: ?osice

Post autor: Marimo »

A zauważył ktoś może jak Richie na koniec powiedział "Do zobaczenia"? Może to coś oznacza :>
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”