Richie Sambora jutro w TVN

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Lechu
I Believe
I Believe
Posty: 82
Rejestracja: 1 września 2009, o 18:03
Lokalizacja: Polska

Post autor: Lechu »

Hako pisze:A zauważył ktoś może jak Richie na koniec powiedział "Do zobaczenia"? Może to coś oznacza :>
Taa... Pewnie to samo co Jon parę lat temu - NIC ;/
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

no trochę więcej optymizmu :D a może jednak? Skąd wiecie? Ja myślę że The Circle Tour będzie tą przełomową trasą i że nas odwiedzą :D:D
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Mi sie wydaje ,że gdyby miał wiadomość ,że nas odwiedzą to by ją przekazał a nie bawił sie w jakieś nic nie znaczące "do zobaczenia".
Obrazek
Awatar użytkownika
TaInna
I Believe
I Believe
Posty: 77
Rejestracja: 2 listopada 2009, o 15:01
Lokalizacja: Nowa Dęba

Post autor: TaInna »

Dandi pisze:Mi sie wydaje ,że gdyby miał wiadomość ,że nas odwiedzą to by ją przekazał a nie bawił sie w jakieś nic nie znaczące "do zobaczenia".
Zgadzam się Dandi. Gdyby chcieli nas odwiedzić to Rysiek by to powiedział wprost.
A to 'Daj mi buzi' było niezłe :D tez tak chcę ;)
Holdin' on - we got to try
Holdin' on to never say goodbye


http://img695.imageshack.us/img695/6227/0466.jpg
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

Hako pisze:A zauważył ktoś może jak Richie na koniec powiedział "Do zobaczenia"? Może to coś oznacza :>
To samo napisałam wcześniej i też pomyślałam o tym tak jak ty ;D
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

To "Do zobaczenia" może być najzwyklejszym zwrotem grzecznościowym i tyle. Na tym etapie nie podejrzewam, by ktokolwiek z obozu Bon Jovi miał 100% pewność jakie państwa odwiedzą podczas drugiej części trasy, czyli w 2011 r.
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Awatar użytkownika
BoVi
It's My Life
It's My Life
Posty: 192
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 22:45
Lokalizacja: Świdnica

Post autor: BoVi »

tak mnie wyobraźnia poniosła :)
..?ycie to nie liczba oddechów, lecz liczba chwil, które zapierają dech w piersiach..
mysweettime
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 8 listopada 2008, o 21:09
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: mysweettime »

Wywiad mi się podobał i śmieszne,dziwnie było usłyszeć lektora,tłumaczącego słowa Richiego xD.Oczywiście 'Daj buzi' mnie rozbroiło,ale przyznam szczerze,że myślałam,że mama jego jest Włoszką,a ojciec był Polakiem.Wydaje mi się,że Polska jest dla niego ważna,patrząc na to jak bardzo jest rodzinny. Więc jestem jeszcze bardziej zdziwiona dlaczego nie pomyślał nad tym,żeby odwiedzić te tereny :P

Btw przy okazji wreszcie uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie 'Dlaczego mieszka w LA,skoro chłopacy mieszkają w zupełnie innej części Stanów[jeżeli się nie mylę]'.No i pokazali fajne franty z filmu [też te fragmenty z Avą]plus mój ulubiony,czyli Livin' on a prayer śpiewane można powiedzieć,że przez fanów.
A co do 'do widzenia' zapewne to był tylko zwrot grzecznościowy,ale jakieś 15% mnie wierzy w to,że może to by znak o jakiejś niespodziance dla nas ;D
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

W momęcie kiedy powiedział że przeprowadził się dla niej zauważcie zrobił smutną minę.
Jakby się na chwilę zatanawiał się nad czymś co było.
Ten grymaz mówił wszystko i w tym momencie moje serce pękło
Stwierdziłam,że pokłady wrażliwości to on ma jak stąd do United State. On jest taki miły i sympatyczny, że tylko go zjeść :D
mysweettime
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 38
Rejestracja: 8 listopada 2008, o 21:09
Lokalizacja: Kołobrzeg

Post autor: mysweettime »

Dokładnie, zapewne gdyby nie to, że jest Ava to po rozwodzie wyprowadziłby się z LA.
Też zauważyłam tą smutną minę.
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Ale jak zastnawiał się co powiedzieć po polsku to znowu słońce wróciło mu na twarzy jakby wspominał coś pozytywnego, dobrego może zabawnego
Dla mnie to on jest taki koleś co ukrywa ból przed całym światem a dla każdego ma otwarte ręce. Szczery, przekonywujący i ma takie radosne oczy
100% autentyczności i zero pozery
to mnie przekonuje i nie ważne czy ma werwę w graniu, nowe pomysły. Ludzi i tak pociągnie za sobą bo wzbudza zaufanie
A daj buzi było rewelacyjne z takim fajnym akcentem powiedziane

[ Dodano: 2009-11-30, 19:19 ]
Jeśli chodzi o "Do zobaczenia" to był spontan. Uprzejmość -on inaczej nie potrafi.
Chociaż chcielibyśmy żeby to miało głębsze znaczenie
Ale powiedział by to innaczej a nie tak przy wyjściu pod samymi drzwiami
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Rety dziewczynki czy Wy trochę nie przesadzacie ?

Urządziłyście Ryśkowi psychoanalizę na miarę słynnego Zygmunta F. a to wszystko zaledwie po usłyszeniu kilku minut rozmowy z nim :o ;)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Scrooge

Post autor: Scrooge »

Mój komentarz co do tego jaki słodki, niewinny i biedny jest Richie oraz jak to posmutniał, gdy poruszono temat LA brzmi...





...Denise Richards. Dziękuję za uwagę :]
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”