VH1 Odliczanka

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Martuś
It's My Life
It's My Life
Posty: 128
Rejestracja: 5 maja 2007, o 12:08
Lokalizacja: Jędrzejów

VH1 Odliczanka

Post autor: Martuś »

Dzisiaj na VH1 o godz. 20:00 był program Odliczanka. Lista tego odcinka nosiła tytuł "Śpiewające przystojniaki" Na 14 miejsc Jon Bon Jovi uplasował się właśnie na 14. Pani Dorota Wellman powiedziała, że Jon poddał się serii operacji plastycznyc, dzięki czemu do końca życia będzie wyglądał jakby miał 20 lat ale jej osobiście bardzo to odpowiada :) Jakis gostek powiedział ze Pan J. to bożyszcze milionów kobiet i niektórych mężczyzn na całym świecie... Na wyższych miejscach znależli się m.in.: Bono, Timberlake, Usher, Craig David. . . Jon moim skromnym zdaniem powinien być wyżej :whoeva:
Every time I look at you, baby, I see something new
That takes me higher than before and makes me want you more
I don't wanna sleep tonight, dreamin's just a waste of time
When I look at what my life's been comin' to
I'm all about lovin' you
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Co jakie operacje?? Jak dla mnie Jon powinien przynajmniej w pierwszej 5 się znaleźć :D
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Operacje? Wiecie coś o tym?
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Już właśnie w '' Zęby Jona'' ktoś napisał że Jon nie tylko zęby sobie poprawił ale ja osobiście na ten temat nic nie wiem....
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

No przecież to widać na pierwszy rzut oka po ilu liftingach i innych tego typu rzeczach jest Jonny. Szczególnie to widać na teledyskach MAM i Till We Ani't...
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

A tak nawiasem to Jon często się pojawia w ''Obliczance'' lub cały zespół??
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Myślicie że miał jakieś operacje? mi się nie wydaje. Może ewentualnie jakieś botoksy That's all I think so :whoeva: Zresztą w prasie było by głośno na ten temat tak jak jest to w przypadku innych gwiazdeczek
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Tatar pisze:No przecież to widać na pierwszy rzut oka po ilu liftingach i innych tego typu rzeczach jest Jonny. Szczególnie to widać na teledyskach MAM i Till We Ani't...
Zastanawiam się, czy przy tych teledyskach nie zastosowano jakiegoś efektu wygładzającego (na wzór Photoshopa, tylko, że do video), bo Jon wygląda na nich zupełnie inaczej niż na amatorskich filmikach kręconych przez fanów. Oczywiście odpowiedni sprzęt, oświetlenie, makijaż, itd. robią swoje, ale różnice są bardzo duże. Na niektóre z nich wręcz nie mogę patrzeć.

Co do tej odliczanki, zauważyłam, że wszystkie kobiety były na NIE, za to geje (Piróg, Biedroń) pozytywnie się wypowiadali, z takim rozmarzeniem na twarzach ;)
Awatar użytkownika
magda01614
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 573
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 11:32
Lokalizacja: Kraków

Post autor: magda01614 »

emilka pisze:Co do tej odliczanki, zauważyłam, że wszystkie kobiety były na NIE, za to geje (Piróg, Biedroń) pozytywnie się wypowiadali, z takim rozmarzeniem na twarzach
haha xD
no rzeczywiście. też to zauważyłam ;p
"...On any other day, I'd be blue eyes cryin,
I could tell the world, 'At least I'm tryin',
The clouds are breakin',
The sun is shinin' new for me and you..."
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Nie wiecie, czy gdzieś w necie można obejrzec ten program?
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

angela pisze:Nie wiecie, czy gdzieś w necie można obejrzec ten program?
nie wiem czy w necie będzie ale wiem że dziś jest powtórka jakiegoś odcinka z ''Odliczanki'' o 19 ale chyba Jona w nim nie będzie, można jednak obejrzeć może akurat.... :P
marta anna
I Believe
I Believe
Posty: 55
Rejestracja: 12 lipca 2008, o 09:03
Lokalizacja: Bytom

Re: VH1 Odliczanka

Post autor: marta anna »

Martuś pisze:Dzisiaj na VH1 o godz. 20:00 był program Odliczanka. Lista tego odcinka nosiła tytuł "Śpiewające przystojniaki" Na 14 miejsc Jon Bon Jovi uplasował się właśnie na 14. Pani Dorota Wellman powiedziała, że Jon poddał się serii operacji plastycznych, dzięki czemu do końca życia będzie wyglądał jakby miał 20 lat ale jej osobiście bardzo to odpowiada :)
Ja również nie miałabym nic przeciwko temu, ponieważ dla mnie ulubiony aktor czy piosenkarz to wzór osobowy i taki prawie Bóg. I nie potrafię mu wybaczyc jeśli posiada jakies ludzkie ułomności. Jedną z takich niedoskonałości jest podelganie procesowi starzenia się. Człowiek może poddawać się destruktywnemu działaniu czasu - to naturalne; ale Bóg... nie!
To co piszę powyżej to nie żart. Kiedyś zastanawiałam się nad psychologią zjawiska idola i doszłam do wniosku że potrzeba stworzenia sobie i kultywowania idealnego obrazu podziwianej osoby jest archetypowa. Jest to wspólna pierwotna tęsknota wszystkich ludzi tkwiaca w głębokich pokładach naszej psychiki. Skoro tak bardzo pragniemy pielegnować w myślach obraz najdoskonalszego człowieka to będziemy z uporem zaprzeczać faktom, które brutalnie burzą światlaną wizję naszego ideału. A ideał załamuje sie zawsze gdy ujawniona zostanie o nim jakaś prawda sprowadzajaca go do roli postaci realistycznej, zwykłego człowieka. Zwykli ludzie starzeją się, tracą urodę, mają gorsze dni, źle wygladają gdy są zmęczeni, reagują paskudnie gdy są źli itp itd. Zwyczajnym ludziom na to pozwalamy, ale w stosunku do wyidealizowanej postaci (czyli obrazu osoby publicznej jaką wykreowaliśmy sobie w umyśle) jesteśmy mniej tolerancyjni,
Mnie osobiście nie jest łatwo pogodzić się z faktem, że mój model osobowy, mój wzór i mój ideał będzie gasł z wiekiem, straci czar, urodę, stanie się mniej sprawny fizycznie i mniej twórczy, z wolna tracił będzie umiejętności wokalne (struny głosowe niszczą się bezpowrotnie i niestety podlegaja bezlitosnemu działaniu czasu:(). No więc jeśli da się w jakikolwiek sposób złagodzić czy spowolnić ten nieuchronny proces to dlaczego nie. Operacja plastyczna pozwalająca na trwałe zachować młody wygląd - why not?
Rozumiecie o co mi chodzi? ;)
Awatar użytkownika
Canis_Luna
I Believe
I Believe
Posty: 58
Rejestracja: 25 maja 2008, o 16:41
Lokalizacja: Oświęcim
Kontakt:

Post autor: Canis_Luna »

marta anna pisze:Rozumiecie o co mi chodzi
marta anna pisze:Skoro tak bardzo pragniemy pielegnować w myślach obraz najdoskonalszego człowieka to będziemy z uporem zaprzeczać faktom, które brutalnie burzą światlaną wizję naszego ideału.
Hm, ja chyba po części rozumiem o czym mówisz, bo jeśli ja upatrzę sobie jakiegoś idola (a mam już ich kilku :D ) to jestem wobec nich zupełnie bezkrytyczna. Wiem, że to nie to samo, co starzenie się, ale mniej więcej na tej zasadzie - przyjmuje wszystko co oni stworzą, zrobią, przedstawią takim jakie jest i każda płyta, piosenka czy film (w przypadku aktora) będzie mi się podobała i w ogień za nią wskoczę :D to będzie dla mnie idealne, jak sam idol, to trochę nienormalne, ja wiem, ale myślę, że właśnie taki wpływ mają na nas idole :D
"Like Frankie said: I did it my way!"
Awatar użytkownika
JasonJovi13
It's My Life
It's My Life
Posty: 188
Rejestracja: 28 kwietnia 2009, o 10:59
Lokalizacja: Opoczno

Re: VH1 Odliczanka

Post autor: JasonJovi13 »

Martuś pisze:Dzisiaj na VH1 o godz. 20:00 był program Odliczanka. Lista tego odcinka nosiła tytuł "Śpiewające przystojniaki" Na 14 miejsc Jon Bon Jovi uplasował się właśnie na 14. Pani Dorota Wellman powiedziała, że Jon poddał się serii operacji plastycznyc, dzięki czemu do końca życia będzie wyglądał jakby miał 20 lat ale jej osobiście bardzo to odpowiada :) Jakis gostek powiedział ze Pan J. to bożyszcze milionów kobiet i niektórych mężczyzn na całym świecie... Na wyższych miejscach znależli się m.in.: Bono, Timberlake, Usher, Craig David. . . Jon moim skromnym zdaniem powinien być wyżej :whoeva:
Też to widziałem, mama mnie do sklepu wyganiała(po coś),ale chciałem isć dopóki nieskończą mówić o Jonie :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi: :jupi:

[ Dodano: 2009-08-07, 16:33 ]
ewaika789 pisze:A tak nawiasem to Jon często się pojawia w ''Obliczance'' lub cały zespół??
Nie było ich w temacie:
"Najbardziej męczące ballady" i to dobrze, bo bym się zdenerwował, gdyby ich umieścili ;[
Osiem zapałek
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”