BJ w TV niemieckiej

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

BJ w TV niemieckiej

Post autor: Cr@sH »

01.11.05 / 18:00 Uhr - VIVA Plus / Special (Amsterdam Konzert)
01.11.05 / 19:00 Uhr - VIVA Plus / Get The Clip "Bon Jovi"
06.11.05 / 19:30 Uhr - VIVA / Planet VIVA Special: November Rain
12.11.05 / 20:00 Uhr - Hit 24 / Soundcheck
26.11.05 / 16:00 Uhr - VIVA / Feat. Bon Jovi
29.11.05 / VIVA Featuring Wiederholung: Künstlerportrait mit Jon Bon Jovi, aufgenommen in New Jersey zum neuen Album

milego ogladania:)
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Dobrze, ze mam przynajmniej VIVE Plus, bo fajnie sie zapowiada 01.11 :D
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Ja mam i Vive Plus i Vive zwykłą to sobie może pooglądam :D Dzięki za info Crash ;)
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Ja niestety tak jak Tatiana mam "tylko" (a może "aż" albo "chociaż" ;) ) Vivę Plus.... zapowiada się ciekawy koniec dnia Wszystkich Świętych anyway, chociaż raczej istnieje w obecnych warunkach obawa, że co jak co, ale w nastrój zadumy to my (posiadacze Vivy Plus i rzecz jasna fani BJ) raczej od 18.00 do 20.00 nie popadniemy.... xD
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Widze,że ktos mnie ubiegł.Miałam napisasć o programach na Vivie plus ale nie zdążyłam.na całae szczęście dla nas są ludzie lepiej poinformowani ode mnie :lol:
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Tiaa, ja też miałam napisać, bo maila z tym dostałam już n-czasu temu :P A znając mnie to pewnie i tak zapomnę :mrgreen:
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

A ja nagrałem. Na DVD 8) Niby nic odkrywczego nie pokazali, ale przynajmniej posiadam teraz parę teledysków na płytce, i to w dobrej jakości :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Ricky Skywalker pisze:A ja nagrałem. Na DVD 8) Niby nic odkrywczego nie pokazali, ale przynajmniej posiadam teraz parę teledysków na płytce, i to w dobrej jakości :)
Powiem więcej, takie porżnięcie koncertu to mi zakrawa na świętokradztwo :P Trzy piosenki na krzyż i reszta werbungów ;] No ale cóż, specyfika niemieckich stacji muzycznych. Do klipów mam tylko jedno zastrzeżenie - czemu na Boga nie było 'Something For The Pain'? Półtorej godziny się śliniłam i wiadro. :-|
(Tak, wiem, czepiam się :P)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

99-in-the-shade pisze:Powiem więcej, takie porżnięcie koncertu to mi zakrawa na świętokradztwo :P Trzy piosenki na krzyż i reszta werbungów ;]
A no, to fakt. Jak już to napisałem na FoF - gdyby chociaż dali LMS to miałbym dla Adriana materiał na zrobienie teledysku. A tak...? :( W przypadku koncertu wypadli tylko trochę lepiej niż RMF półtora miesiąca temu...
99-in-the-shade pisze:Do klipów mam tylko jedno zastrzeżenie - czemu na Boga nie było 'Something For The Pain'? Półtorej godziny się śliniłam i wiadro. :-|
(Tak, wiem, czepiam się :P)
No jak to czemu? Adrian głosował na minus, przecież słyszałaś, że on by tę piosenkę z płyty chętnie wyrzucił :lol:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Do klipów mam tylko jedno zastrzeżenie - czemu na Boga nie było 'Something For The Pain'?
No wlasnie, a ja tak bardzo chcialam to nagrac. :(
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A moje zastrzeżenie jest takie, że zamiast teledysków puszczanych raz na ruski rok (choćby Dry County, Something For The Pain, może jeszcze np. Hey God, Lay Your Hands... czy These Days) zaserwowano nam klipy, którymi jesteśmy bombardowani ze wszech stron od lat 5 (IML oczywiście) i od paru miesięcy (HAND). Ale cóż.... No i oczywiście ilość reklam była monstrualna, co tu mówić. :o Ale to już urok oglądania Vivy Plus :P .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Ja najbardziej chciałam zobaczyć "If i was your mother" i "Hey God", bo to chyba jedyne teledyski których nie mam na kompie. Wyżej wymienionych nie obejrzałam, ale za to za sprawą rodziciela miałam "This ain't a love song" z narracją - "O, widzisz, teraz jej szuka..." "Teraz mu się śni... Albo nie wiem, może ona serio tam jest" :mrgreen:

A co do reklam - te niemieckie stacje już tak mają. Kiedy zaczynają puszczać te bajery do komórek, wyję z rozpaczy tak, że chyba by mnie wzięli na nową wokalistkę Nightwisha. A już myślałam, że jeśli chodzi o przerwy, nie ma nic gorszego od TVN-u.
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

olcat pisze: A co do reklam - te niemieckie stacje już tak mają. Kiedy zaczynają puszczać te bajery do komórek, wyję z rozpaczy tak, że chyba by mnie wzięli na nową wokalistkę Nightwisha. A już myślałam, że jeśli chodzi o przerwy, nie ma nic gorszego od TVN-u.
No niestety, oglądanie Vivy Plus (ja to czynię często, bo w listach Get The Clip Special codziennie od 20.00 do 22.00 czasem bywają BJ, czasem Kiss na przykład^-^) może w każdym wyrobić patriotyzm co do rodzimych stacji, w których przerwy na reklamy trwają długo, ale mimo wszystko nie A? TAK.... Co do reklam bajerów do komórek na Vivie, to mogłybyśmy, Olcat, stworzyć duet, bo wyję również i równie głośno xD.
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Bonjova
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1172
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:00
Lokalizacja: Olsztyn

Post autor: Bonjova »

Czy ktos oglądał dzisiaj viva special :?: Bo wydaje mi sie,że nie puścili tego programu.A może po prostu przegapiłam albo będzie lecieć póżniej

To miało byc po programie Diven a puścili Britney
Ostatnio zmieniony 9 listopada 2005, o 12:08 przez Bonjova, łącznie zmieniany 2 razy.
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Nic nie było, chyba że BJ nagle przekształcili się w "Diven" :D
Proszę państwa, oto pyza :D :
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”