Koncert w radio

Tutaj możesz zamieścić, linki i informacje jakie znalazłeś w prasie i internecie. Tutaj informuj także o nadchodzących programach, webcastach itp.

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

bartekbb23 pisze:a ja uważam że Feel to poniekąd polskie Bon Jovi
Oprocz tego , ze Kupicha porywa tłumy to nie ma KOMPLETNIE NIC wspolnego z Jonem czy Bon Jovi. Muzycy feela są średni , a BJ wybitni. Głosu tez nie ma co w ogole porównywać. Nie no , beznadziejne porownanie :P :P
Obrazek
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

bartekbb23 pisze:w Elblągu w ostatni czwartek Kupicha nie był jakiś zestresowany tylko słabo wokalnie i mikrofonu nie potrafi używać bo za daleko od niego jest, a gra zespołu na instrumentach slabiutka
No, to z BJ tak źle nie jest. Słyszałeś opinię Hołdysa o nich? Ja, jeżeli miałabym porównywać BJ do jakiegoś polskiego zespołu, to chyba byłaby Ira.

Czekam z niecierpliwością na wpis Adriana na ten temat ;)
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

Dandi pisze:Oprocz tego , ze Kupicha porywa tłumy to nie ma KOMPLETNIE NIC wspolnego z Jonem czy Bon Jovi. Muzycy feela są średni , a BJ wybitni. Głosu tez nie ma co w ogole porównywać. Nie no , beznadziejne porownanie :P :P
wyraźnie napisałem, co rozumiem pod tym porównaniem, napisałem, że muzycy są słabi technicznie a Kupicha nie potrafi nawet używać mikrofonu, napisałem tylko że porywają publikę jak bon jovi, nie wiem czego się czepiasz dandi naprawdę, albo czytaj uważniej albo nie wiem, nie czepiaj się, gdzie naprawdę nie masz za co.

[ Dodano: 2008-12-02, 17:35 ]
emilka pisze:Słyszałeś opinię Hołdysa o nich

hehe słyszeć nie słyszałem, ale czytałem, no tak ale nie każdy musi być super grajkiem, żeby móc założyć sobie band :-)
Awatar użytkownika
AxeL
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 852
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 22:23
Lokalizacja: Przemyśl/Warszawa

Post autor: AxeL »

Ech czepiacie sie Fila , jedzie po Filu a to naprawde jest najlepszy zespol na swiecie!
"These days - there ain't a ladder on these streets" - BJ These Days
Awatar użytkownika
Tatar
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 941
Rejestracja: 12 grudnia 2007, o 19:44
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka

Post autor: Tatar »

Ja słucham Fila non-stop. I jeszcze ten głos wokalisty.... :brawo:
Bon Jovi skończyło sie na Kill 'em All
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

bartekbb23 pisze:wyraźnie napisałem, co rozumiem pod tym porównaniem, napisałem, że muzycy są słabi technicznie a Kupicha nie potrafi nawet używać mikrofonu, napisałem tylko że porywają publikę jak bon jovi, nie wiem czego się czepiasz dandi naprawdę, albo czytaj uważniej albo nie wiem, nie czepiaj się, gdzie naprawdę nie masz za co.
Nie napisałeś tylko o porywaniu publiczności i dobrze o tym wiesz.
bartekbb23 pisze:a ja uważam że Feel to poniekąd polskie Bon Jovi, na koncertach porywają publikę mimo słabej technicznie gry itp, Kupicha ma to coś co Jon, co by o nim nie mówić, porywa ludzi bez względu na wiek na koncertach, ma tą charyzme, choć wokalu nie ma na najwyższym poziomie tak jak i Jon
Awatar użytkownika
alexz123
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 335
Rejestracja: 31 sierpnia 2007, o 18:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: alexz123 »

Najbardziej w Filu powalają mnie teksty - tu się wstawi "aj", tam "jee" i jest piosenka, a ludzie się bawią.

Choćby ostatnia piosenka: "w odpowiedzi na twój list piszę ci: aj..." :D :D

A właśnie - Kupicha doskonale gra na gitarze, więc się nie czepiajmy - z tego co widziałam, to we wszystkich piosenkach pokazuje świetną znajomość G-dur i C-dur :P szkoda, że tylko...
Tell me what I got to do
To make my life mean more to you...

Tell me who I got to be
To make you a part of me...
bartekbb23

Post autor: bartekbb23 »

emilka pisze:Nie napisałeś tylko o porywaniu publiczności i dobrze o tym wiesz.
ludzie :D nawet nie pomyślałem, że odniesiecie słabą grę na instrumentach i słaby wokal do bon jovi xd ogarnijcie się!
ODPOWIEDZ

Wróć do „TV - Radio - Internet”