koncerty w Niemczech

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

A ja mam problem, bo nawet nie wiem, gdzie jest Hessich Lichtenau *-*. To tak zdrowo za Erfurtem, czy da się dojechać ^-^? A nuż 24 maja już nie będę miała egzaminów, bo ja też jestem maturalna ;). W ogóle, ja nie rozumiem, dlaczego oni grają tylko te koncerty na zachodniej granicy lub na południu - ani Berlin, ani Hamburg, ani Erf, no jasny gwint :P!
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Hessich Lichtenau to jakaś wiocha zdaje sie i jak wyliczylismy z cr@shem to z poznania jest tam ok 640 km :)
wiec jak ktos ma sie juz wybierac do niemiec to lepiej do jakiegos wiekszego miasta :)
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Gonia M
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 18 września 2005, o 12:22
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Gonia M »

CRUSHynka pisze:A ja mam problem, bo nawet nie wiem, gdzie jest Hessich Lichtenau *-*. To tak zdrowo za Erfurtem, czy da się dojechać ^-^? A nuż 24 maja już nie będę miała egzaminów, bo ja też jestem maturalna ;). W ogóle, ja nie rozumiem, dlaczego oni grają tylko te koncerty na zachodniej granicy lub na południu - ani Berlin, ani Hamburg, ani Erf, no jasny gwint :P!
Hessisch jest ok 20 km za Kassel - ze Szczecina 566 km ;-)) Mozna jechac od strony Hannoveru, wtedy wychodzi prawie tyle co do Erfurtu (jadac od Szczecina). A z Erfurtu do Hessisch jest chyba ok 100 km.

Ja mysle ze graja w takich dziurach dlatego, ze sa mistrzostwa swiata w pilce jakos zaraz po ich koncertach. Moze Niemcy sie boja ze im ludzie zadepcza murawe na stadionach ;-) Moze sie myle, ale tak sadze.

[ Dodano: 2005-10-12, 10:18 ]
jovizna pisze:Hessich Lichtenau to jakaś wiocha zdaje sie
Własnie wyczytałam, ze koncert w Hessisch przewidziany jest na 30 tys osob. Tyle bylo w Erfurcie na Bounce Tour...
Keep The Faith
patka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 11
Rejestracja: 17 września 2005, o 14:41
Lokalizacja: z krakowa
Kontakt:

koncert w niemczech

Post autor: patka »

ja też jadę do niemiec.załatwi mi ktoś bilety na koncert bon jovi w niemczech :aniol: patka
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

W takich dziurach jest najlepiej, bo nie ma tak dużego ryzyka, że ze sceny to będziesz widzieć tylko światła *-*. Problem jest, owszem, z wyjechaniem potem, ale to już da się przeżyć... ;).
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

?ee, zapewne nie takie rzeczy da się przeżyć, o ile wyjazd na koncert leży w zasięgu czyichś możliwości ^-^. Tymczasem moje negocjacje z rodzicami nie przynoszą nazbyt oczekiwanych skutków i to, że na koncert nie jadę, to już więcej niż pewne. Ehhhh. -_-'
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
romanov
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 3
Rejestracja: 24 lutego 2006, o 11:04
Lokalizacja: Kraków

dusseldorf

Post autor: romanov »

ODPOWIEDZ

Wróć do „Have A Nice Day Tour 2005 / 2006”