Atlantic City 02-04-2006

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Atlantic City 02-04-2006

Post autor: jovi »

heh :)
byla niewielka przerwaa w dosatwie bootów ale wszystko wrocilo do normy jako ze bodzio juz wkleil track liste i zdjecia do galerri zostaje tylko powiedziec kilka slow o koncercie
;) moje typy to jak na razie everyday - zaspiewane bardzo przyjaznie do ucha wczesniej wykonano i want to be loved ;) ale jon jakos zbytnio nie popisał sie w tej piosenece zaspiewana zbyt wolno :) i bez uczucia, a jesli mowa o uczyciach to jak rysiek zaczal spiewac i'll be there for u to az czlowiek usiada i sie zastanawia czy to ten sam rysiek :) dobrze ze to nie rysiek z klanu ale piosenka powaliła mnie na kolana w tym wykonaniu - jest tyle w nim uczucia glos taki pelny i ogolnie atmosfera ;) w jednym slowie piosenka jest mrau - reszte piosenenk opisze jak doslucham do konca bo sie zatrzymalem na i'll be there for u i na chwilke zostaje w tym miejscu
C'mon
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

http://rapidshare.de/files/12737301/Atl ... 6.rar.html

a tutaj jaky ktos inny tez chcial ppsluchac

ja narwzie nie sluchalem wlaanie sciagnalem ale kumple juz spia wiec nie bede ich budzil ;]
ewusia
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 5
Rejestracja: 10 grudnia 2005, o 06:04
Lokalizacja: USA

Post autor: ewusia »

Skoro to forum o koncertach to bedzie o koncercie...wiec znowu bylam z chlopakami na ''randce'' kilka dni temu w Uncasville CT.Jak zwykle bylo na mase!!!! :brawo: dali czadu jak zawsze
ewusia
Awatar użytkownika
Sebastian P.
It's My Life
It's My Life
Posty: 100
Rejestracja: 22 stycznia 2006, o 15:29
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Sebastian P. »

właśnie zassysam koncercik. Ma ktoś może tracklistę z niego ?
What is the distance between a bullet and a gun?
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

poszukaj w news'ach - jest tracklista każdego koncertu
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Have A Nice Day Tour 2005 / 2006”