Toronto

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Toronto

Post autor: jovi »

Co myslicie o tym show? Zapewne jak zwykle jesli chodzi o koncerty z obecnej trasy wypowie się tylko garstka osob :P Ale ja napiszę ze milo z ich strony powrocic do piosenki Wild is the Wind :) w bardzo pieknym wykonaniu to zaspiewali i nawet warto było poswiecic troche miejsca na dysku by odłuchac kolejny koncert z trasy HAND. Ogolnie koncercik bardzo przyjemny ale :) znając zycie bardziej przyjemny bedzie na plikach VOB, na uwage jak zwykle zasługuje Coplicated :) bo bardzo lubie tą piosenke i kazde wykonanie na zywo tej piosenki jest inne od kazdego, na I'll be there for you Jon daje troche ciała :) ale Rysiek swietnie sie wywiazuje z tego :) i podtrzymuje wokal :)
C'mon
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

no dzieki miskowi jestem ten z tej garstki :D

dobrze ze zagrali wild is the wind tylko publika cos slabo zareagowala pewnie wiekszosc myslala co to za piosenka moze cos nowego :P

co do dania ciala przez jona to jeszcze nei doszedlem do tego utowru teraz zaczyna sie who says ( i zaraz koncert mi sie skoczy bo narazie mam tylko cd1 ;] )
Awatar użytkownika
Tatiana
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 578
Rejestracja: 17 września 2005, o 06:36
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Tatiana »

Bede bardzo wdzieczna jezeli powiesz skad masz ten koncert :?:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

?ał, ja też należę do garstki :D

Jeszcze wszystkiego nie przesłuchałam, ale jak narazie bardzo mi się podoba. Jakiś taki największy entuzjazm wzbudziło u mnie "Wild Is The Wind", nie wiem czemu, ale od razu zrobiłam głośniej bujając się na prawo, lewo i we wszytkie strony.
Podobało mi się też LOAP, gdzie publiczność zaczęła śpiewać razem z Jonem :) To też nastraja mnie pozytywnie i z miłą chęcią słucham dalej :D
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Bede bardzo wdzieczna jezeli powiesz skad masz ten koncert
niestety link juz został usuniety
no dzieki miskowi jestem ten z tej garstki
no co Ty misiek przeciez to ja mam od Ciebie :P jak to jest że Ty masz ode mnie a ja od Ciebie :)
a tak btw Wanted bardzo ładnie zostalo wykonane :D
A może i lepiej że publika słabo zaregowała bo by zepsuli tylko bootleg :D[/quote]
C'mon
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Jeśli o mnie chodzi, to mam z Toronto '06 li i wyłącznie 'Wild Is The Wind' właśnie. I wszystko, co mogę powiedzieć, to to, że wokalnie Jon łapie coraz większe 'doły'-z całą pewnością nie jest tak jak być powinno, ale cóż-'zmęczenie materiału' XD. Natomiast wyśmienicie spisał się Ryszard-gitarka brzmi jak za czasów New Jersey :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Czyli twoim zdaniem po 23 piosenkach Jon powinien brzmiec tak jak w studio ?:> :lol: z drugiej strony osadzasz 1 piosenke wiec wolno Ci to napisac - dla mnie brzmi podobnie jak na koncertach z 89 roku ale cóż widocznie mamy inne ucho. a wytlumacz mi te doły żebym zrozumiał ten Twoj klimat może jednak masz racje bo ja nic takiego nie słysze dla mnie bezpardonowo trafia do rytmu piosenki, wiec wyjaśnij mi najlpiej na PW gdzie sa te doły
C'mon
Cr@sH
Moderator
Moderator
It's My Life
It's My Life
Posty: 214
Rejestracja: 20 września 2005, o 13:13
Lokalizacja: września poznań
Kontakt:

Post autor: Cr@sH »

no dzieki miskowi jestem ten z tej garstki
no co Ty misiek przeciez to ja mam od Ciebie :P jak to jest że Ty masz ode mnie a ja od Ciebie :)
[/quote]
ano chyba za duzo sie grzalem od rana winem :P

a tutja jak ktos chce sobie poslucha Wild In The Wind

http://rapidshare.de/files/11615685/10_ ... d.mp3.html

i w ktorym momecie jon daje ciala bo jakos tego nie zauwazylem :D

[ Dodano: 2006-01-24, 13:25 ]
a pod tym linkiem http://come.to/crushmagazine mozecie sciagnac cd1 z tego koncertu
ODPOWIEDZ

Wróć do „Have A Nice Day Tour 2005 / 2006”