WTB - Richie

Inne dotyczące Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

misiek_93 pisze:
To już Ta Kimberly Caldwell lepiej wypadła....
Właśnie to samo miałam napisać.!

Wiecie... to tylko migawka, tylko kawałek całego występu i mimo, że nie liczę na wiele, to może całościowo nie było tak tragicznie...?
Chociaż w tym video (od 1:57 widać (mniej słychać) ich występ) nie widzę szans na lepiej:
http://www.youtube.com/watch?v=iM1C8Sb4 ... ideo_title
Pierwszy raz widzę Ryśka tak bujającego się w rytm takiej muzyki...
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

amatorskie nagranie video:
http://www.youtube.com/watch?v=GINyJx8e ... r_embedded

co powiecie?
Awatar użytkownika
Talia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 692
Rejestracja: 5 grudnia 2010, o 13:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Kraków

Post autor: Talia »

Jestem mile zaskoczona, że jednak tragedii nie było. Dla mnie występ średni, ale Nikki nie fałszuje, ma czysty głos, dobrze śpiewa. Taki typ muzyki jakoś mi nie podchodzi. W ogóle to uważam, że ich głosy do siebie nie pasują, nie harmonizują ze sobą. Ja jednak podziękuję, ta ich współpraca nigdy mi zbytnio nie podchodziła, czy na podłożu modowym czy też muzycznym.
I ain't quittin' - I'm just splittin' for awhile
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

Uważam, że mogło być gorzej, za pierwszym odsłuchaniem tragedia za drugim już ciut lepiej. Nikki śpiewa poprawnie i nawet nie drażni mojego ucha lecz że za nią nie przepadam toć to już inna sprawa. Richie zawiódł mnie (jak można coś takiego napisać) oraz swoim bujaniem się gdzie on do diaska ma gitarę ... Sama piosenka wydaje się znośną taki duet damsko-męski o miłości... Takie piosenki niech sobie pisze na imprezy itp ma facet prawo próbować ale niech on tego nie wrzuca na swoją płytkę bo zabije. Teraz jeszcze przyszło mi na myśl że znając preferencje ludzi 21 wieku ta piosenka na tyle się spodoba jak wyjdzie na singla i będziemy mieć to na okrągło w radiu, mam takie dziwne przeczucie...
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Post autor: imp »

rosie1996 pisze:Teraz jeszcze przyszło mi na myśl że znając preferencje ludzi 21 wieku ta piosenka na tyle się spodoba jak wyjdzie na singla i będziemy mieć to na okrągło w radiu, mam takie dziwne przeczucie...
nic do ciebie nie mam ale błagam...!, pluj przez lewe ramię czy coś..., no tym razem nie miej racji...
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

imp pisze:
rosie1996 pisze:Teraz jeszcze przyszło mi na myśl że znając preferencje ludzi 21 wieku ta piosenka na tyle się spodoba jak wyjdzie na singla i będziemy mieć to na okrągło w radiu, mam takie dziwne przeczucie...
nic do ciebie nie mam ale błagam...!, pluj przez lewe ramię czy coś..., no tym razem nie miej racji...
Pluję pluję ale ostatnio mam często rację. Sorki :(((( to jest prawdopodobne...
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
Awatar użytkownika
misstwisted
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 973
Rejestracja: 16 marca 2011, o 18:51
Lokalizacja: Pszczyna

Post autor: misstwisted »

Może zabrzmi to ostro, ale jest to fakt - ludziom nadużywającym alkoholu bardzo szybko zanikają szare komórki i mamy tego dowód czarno na białym.
Awatar użytkownika
Frankie
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 939
Rejestracja: 16 listopada 2006, o 16:48
Lokalizacja: Łódź

Post autor: Frankie »

Ten występ wywołał w sieci tak wielkie poruszenie, że Nikki kilka chwil po jego opublikowaniu zmieniła go na swoim kanale youtube na "private". I dziękuję Ci Nikki, że dzięki temu obejrzałem jedynie planszę "private only" zamiast występu, który niektórym fanom - z tego co można przeczytać na przeróżnych forach - śni się po nocach do dziś :) W ogóle ta cała Nikki od pierwszej chwili współpracy z Samborą wydała mi się osobą, która żeruje na jego popularności i dzięki temu chce się pokazać w mediach, zyskać rozgłos, sponsorów, zostać szerzej zauważona w świecie mody. Dobrych kilka miesięcy temu miałem przyjemność tłumaczyć dla bonjovi.pl artykuł, którego tematem była właśnie muzyczna współpraca Richiego i Nikki i o ile się nie mylę to była tam mowa o kilku utworach, które Sambora napisał na jej płytę. Jestem pewien, ze ten potworek muzyczny o wiele bardziej pasuje do Lund niż do rockowego Sambory (występ bez gitary!!!). Dlatego rozdzieranie szat jest moim zdaniem przedwczesne. Solowy projekt Richiego (o ile nowa płyta Bon Jovi nie będzie mieć swojej premiery jednak szybciej niż to się wszystkim wydaje) będzie mieć inny klimat. Jestem gotów się o to założyć :)
Everybody lies...but not about June 19th 2013, PGE Arena Gdansk and July 12th 2019, PGE Narodowy, Warsaw!!!
Miracle-BJ
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2014
Rejestracja: 7 sierpnia 2011, o 16:59
Lokalizacja: Nowy Sącz

Post autor: Miracle-BJ »

RICHIE weź się w garść.
Nie inwestuj kasy tam gdzie nie trzeba.
Zainwestuj w siebie i zespół.
Nagraj solową piękną, rockową płytę.
Wypromuj ją, nakręć videoclipy a wszyscy twoi fani będą wniebowzięci :jupi:
Głos masz jak dzwon możesz zdziałać cuda.
Nie piszcie z Jonem dobrych piosenek dla innych.
Przyjeżdżajcie do Polski na koncert.

A ta cała Nikki mnie denerwuje!!!

[ Dodano: 2012-02-20, 16:53 ]
16.02.2012r - Richie on Extra TV

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

[ Dodano: 2012-02-20, 16:59 ]
Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
BJ - It's my life - Always !
ODPOWIEDZ