Album - ok...ale co dalej?

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

bucziia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 24 września 2005, o 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bucziia »

wyborażacie sobie Rycha z siwymi włosami i z laską w ręce zamiast gitary,jak już ktoś napisał/, a Jona czy też Davida z łysinką ? :D
bo ja nie. Ciekawe jak to będzie za kilka/dziesiąt/ lat, kiedy naprawde tak będzie ;)
narazie jednak bądźmy pozytywnej myśli i cieszmy się chwilą i tym, że mamy nową płytę.


znaleźć się w erze these days... cudowne uczucie !! ;)
Nothing else matters when you're in it for love,
Together we can only go higher...
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Oh taaaak :aniol: Pojechałabym na koncert choćby i do Stanów (chociaż wtedy to na kilka) i choćbym musiała sprzedać wszystko, co posiadam i jeszcze się zapożyczyć. Echhhhh... rozmarzyłam się. Martwię się, że nie zdążę zobaczyć ich na koncercie zanim skończą karierę. :( Ale w tym roku mnie nie stać, a że to nie ta era, to nie sprzedam domu :(
KTF in Bon Jovi!!!
bucziia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 24 września 2005, o 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bucziia »

własnie, ja też się martwię, że ich nie zdaze zobaczyc. ale może z drugiej strony nie warto na zapas? wtedy, po co byłyby nam wszystkie marzenia ;)
i to jest własnie piękne :D
Nothing else matters when you're in it for love,
Together we can only go higher...
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

ja slucham ich od 1989, wiec 16 rok leci, a na koncercie do tej pory nie bylem... i nie zanosi sie, bym sie wybral poki co... niestety. a wlosy to mnie juz zdarzyly wypasc, he, he...
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

A kto wyobrażał sobie BJ w roku 2005, gdy jeszcze ich singlem było YGLABN :D? Ano nikt. I okazuje się, że wcale nie jest tak tragicznie, jak można by podejrzewać ;). Zresztą, zespół zmienia się cały czas (także wizualnie), ale jako fani nawet tych zmian nie zauważamy - tak samo, jak w sobie. Ani się obejrzymy, a siwy włos popruszy się hurtem, przy czym my tylko stwierdzimy, że "a co to będzie za kolejne 20 lat..." :mrgreen:.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

CRUSHynka pisze:A kto wyobrażał sobie BJ w roku 2005, gdy jeszcze ich singlem było YGLABN :D? Ano nikt. I okazuje się, że wcale nie jest tak tragicznie, jak można by podejrzewać ;). Zresztą, zespół zmienia się cały czas (także wizualnie), ale jako fani nawet tych zmian nie zauważamy - tak samo, jak w sobie. Ani się obejrzymy, a siwy włos popruszy się hurtem, przy czym my tylko stwierdzimy, że "a co to będzie za kolejne 20 lat..." :mrgreen:.
Z tych wszystkich wypowiedzi, a zwłaszcza z ostatniej, wynika jedno-i tak mieliśmy jako fani szczęście, że "trafił nam się" (xD) długowieczny, bo działający z przerwami 20 lat zespół, który ciągle potrafi nas zaskoczyć (no bo chyba niewielu spodziewało się, że HAND będzie w porównaniu np. do Crush pozytywnym zwrotem w historii ^-^). I w zasadzie nawet jeśliby teraz skończyli karierę (co w końcu byłoby o tyle uzasadnione, że w zasadzie przynajmniej od 10 lat ciągną ten interes tylko i wyłącznie dla radości płynącej z grania tudzież dla powiększania milionowego konta i własnej satysfakcji, no bo raczej nie dla zdobycia środków na przeżycie.... a z takim dorobkiem zwinięcie żagli i udanie się na emeryturę im by się nawet należało) i tak przetrwali o wiele dłużej, niż Skid Row, Poison, Def Leppard (co z tego, że działają, skoro teraz to zespoły z podziemia i żaden z nich jak dotąd nie wylansował drugiego takiego "It's My Life" w 16 czy 17 roku kariery) i tym podobne. I zdążyli przy okazji zaskarbić sobie grono nowych, młodszych fanów, pokolenie Crusha (czyli większość z nas). I faktycznie tragicznie to z nimi nie jest, chociaż drugie These Days już spod tych wciąż splecionych jak na KTF łapek (ale poetycko xD) raczej nie wyjdzie..... I myślenie, jakoby HAND był ostatnią płytą w historii BJ, to chyba raczej przesadzone czarnowidztwo....
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Też prawie jestem pewny, że Bon Jovi jeszcze będą grać, pewnie z 10 lat. Nawet jeśli mieliby się z nami pożegnać :beksa: to chciałbym by zrobili to się z nami jakimś wielkim albumem. :D
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Kasiunia
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 585
Rejestracja: 28 września 2005, o 09:01
Lokalizacja: Świętochłowice

Post autor: Kasiunia »

Bj nie skończą tak szybko kariery... i wiecie dla czego!!?? bo ja jestem za młoda :lol: jak dobiję czterdziechy to niech sobie robią co chcą... :mrgreen: a teraz niech grają... grają ... grają... :brawo:
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Kasiunia pisze:Bj nie skończą tak szybko kariery... i wiecie dla czego!!?? bo ja jestem za młoda :lol: jak dobiję czterdziechy to niech sobie robią co chcą... :mrgreen: a teraz niech grają... grają ... grają... :brawo:
No wiesz co Kasiunia? :P A o młodszym pokoleniu to już nie pomyślisz? :P Egoizm! :P

Taaaki żarcik :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”