Nowy album

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
k.t
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 25 października 2005, o 17:19
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: k.t »

Mocno gitara tak, a czy typowo rockowa??? Nie dokońca...
k.t
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

a ja wlasnie ndzis przed wyjsciem na imprezke - gdy czesc z was byla na zlocie - przesluchalem stranger in this town. co za album... moze ten nowy bedzie podobny??????? apeluje w tym nietypowym miejscu no fanow bj z dolnego slaska - spotkajmy sie!!!!! uciekam do stolu, bo sie gospodarze obraza....
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
k.t
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 47
Rejestracja: 25 października 2005, o 17:19
Lokalizacja: Kwidzyn

Post autor: k.t »

Boże, Stranger In This Town zawszę bede miał sentyment do tej plytki, dzięk niej zaczełem się interesować muzyką i gitarą, a później Bon Jovi...
k.t
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Trudno się nie zgodzić z moimi przedmówcami, też zawsze będę mieć do tej płytki sentyment i pamiętać chwilę, kiedy dostałam ją pierwszy raz w swoje łapki (xD)-bo Stranger to szczególna płyta o naprawdę niesamowitym klimacie :D :aniol: . Ale-chociaż nie lubię pesymistycznie podchodzić do życia xD-wątpię, żeby nowy był podobny, choć oczywiście byłoby super, gdyby miał pdobny klimat i przedstawiał sobą podobny profil muzyczny do Strangera....ale myślę jednak, że takie perełki jak Stranger nagrywa się tylko raz w życiu....
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
bucziia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 24 września 2005, o 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bucziia »

Twisted Sister pisze:Trudno się nie zgodzić z moimi przedmówcami, też zawsze będę mieć do tej płytki sentyment i pamiętać chwilę, kiedy dostałam ją pierwszy raz w swoje łapki (xD)-bo Stranger to szczególna płyta o naprawdę niesamowitym klimacie :D
O tak ! ta chwila była dla mnie tak samo ważna ;) Dostałam ją na specjalną okazję od specjanej osoby i własnie wtedy się w niej zakochałam. Zresztą trudno żeby nie, prawda ?? ;)
Co do nowej płyty-> tak czy inaczej nie mogę jej się doczekać. Na pewno nie bedzie ona taka jak Stranger, czegoś takiego nie da się powtórszyć. owszem można się spodziewac czegos podobnego, lecz wydaje mi się, że tym razem Richie będzie starał się ukazać coś innego, tak jak miało to miejsce na US. Dla mnie każda płyta Richiego jest cudowną płytą :D /razptem było ich/aż?/ 2 no ale dobra :P / :D
Nothing else matters when you're in it for love,
Together we can only go higher...
soleo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 1
Rejestracja: 11 stycznia 2006, o 11:01
Lokalizacja: ?ódź

Post autor: soleo »

A ja czekam na nowy album Ryśka, m.in. żeby znów usłyszeć jego głos, który moim zdaniem jest lepszy niż głos Jona. Co w nader nieprzyjemny sposób widoczne jest zwłaszcza na ostatnich koncertach ( Jonowi głos wysiada).
Ryszard jest geniuszem gitarki, ale człowiek tak wszechstronny po to wydaje solową płytę, żeby zaprezentować fanom swe talenty w pełnej rozciągłości. Slash i Santana nie śpiewają, bo podejrzewam, że mieliby z tym problemy większe niż Jon. Rysiek co innego :)
Niestety w związku z trasą HAND na nowy album pana S. chyba jeszcze dość długo poczekamy. Liczę za to że otrzymamy coś bardziej satysfakcjonującego stylistycznie niż HAND..
Pozdrowionka :)
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

No to już wiemy coś konkretniejszego-rok 2007 jak na ukazanie się albumu to co prawda dość odległy w czasie termin, ale zawsze mamy jakąś nadzieję, że płytka jednak wyjdzie :mrgreen: .
Co do porównywania głosu Jona i Richiego.... hmmm... patrząc na sprawę całkowicie obiektywnie-Jon też ma dobry głos, jeno już wyeksploatowany (tyle koncerów, płyt itp.). Richie tak nie obciąża strun głosowych i może wciąż wydzierać się jak za starych, dobrych czasów Strangera, a nawet i lepiej :D :D .
Anyway, też czekam na tę płytę, jak już zapewne wszyscy wiedzą :P .
Oh my God, Slash i śpiew? Santana i śpiew? Może lepiej się o tym nie przekonywać... :mrgreen:
Album na pewno będzie się różnił od HAND-znając Ryszarda i jego muzyczne zapędy, upchnie tam zapewne nieco więcej bluesa i akustycznej gitarki :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Rokitka
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 553
Rejestracja: 16 czerwca 2005, o 16:49
Lokalizacja: WROCLAW
Kontakt:

Post autor: Rokitka »

ja sie bardzo niemoge doczekac nowego dziela Rysia. on ma wspanialy glos i taka magie i czar ze che sie sluchac..!!! 8)
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”