Stranger In This Town digipack

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
M.Ssed
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 534
Rejestracja: 18 marca 2007, o 21:30
Lokalizacja: Oława/Wrocław
Kontakt:

Stranger In This Town digipack

Post autor: M.Ssed »

Nie wie ktoś czy można dostać to wydawnictwo gdzieś w Polsce? Czy to może jest kolejne z wydawnictw zagranicznych..?
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

hej co tak mało odpowiedzi?? ludzie ryska nie kochacie???
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Oj obawiam się że u nas tego nie dostaniesz. A propos nie wiedziałam, że stranger wyszedł i w takim wydaniu. Jak Rycha kocham tak tego nie wiedziałam. Ale dzięki za uświadomienie ;)
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

witw pisze:hej co tak mało odpowiedzi?? ludzie ryska nie kochacie???
Powiedzmy że po tym co przeczytałam o nim i jego eks. to już mniej ;/
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

ewaika789 pisze: Powiedzmy że po tym co przeczytałam o nim i jego eks. to już mniej ;/
No Rysiek to niestety nie jest taki pluszowy misiak ,ktorego mozna przytulać,piescic, podniecac sie jego ząbkami czy fryzurką jak Jasiek...to i fanów ma mniej.
Obrazek
Jonoda
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 602
Rejestracja: 27 maja 2008, o 10:44
Lokalizacja: Toruń

Post autor: Jonoda »

Bon Jon nadal o siebie dba a nie jak Rysiem sie zapuscil ale to jest spoko gosc
13.08.11 Düsseldorf
19.06.13 Gdańsk
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

Bon Jon nadal o siebie dba a nie jak Rysiem sie zapuscil ale to jest spoko gosc

Może i ma tam jakieś zalety ale jakoś tak mnie nie ciągnie do niego taki jakiś stał się dla mnie obleśny po wydaniu ''Crusch'' jeszcze w tym okresie trzymał się jako tak ale teraz....
Awatar użytkownika
witw
It's My Life
It's My Life
Posty: 233
Rejestracja: 23 września 2008, o 09:19
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: witw »

Mam pytanie,ewaika pisałaś coś domnie? jak mam wiad. odczytac?????
'' Lay Your Hands On Me'' ;***
angela
It's My Life
It's My Life
Posty: 177
Rejestracja: 11 stycznia 2008, o 12:41
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: angela »

Nie ma co przesadzać, nie od dziś wiadomo, że ten świat rządzi sie swoimi prawami. Nie Rysiek pierwszy i nie ostatni.
Jasne, że z punktu widzenia takich ludzi jak my nie jest to normalne...Ale tam jest inaczej.
Pewnie wszyscy wolelibyśmy czytać, że jest zdrowy, nie pije, nie pali....ale dla mnie nie ma to znaczenia. Jego lajf jest lajfem prywatnym - jest dorosły. Tylko że teraz trudno bedzie juz z tego sie wydostać....
W Monachium było cudownie, ale w Gdańsku.... damy czadu!
Justyna_1084
It's My Life
It's My Life
Posty: 127
Rejestracja: 16 czerwca 2008, o 17:02
Lokalizacja: Maków Mazowiecki

Post autor: Justyna_1084 »

Ja w niego wierzę mimo wszystko. Poradzi sobie jestem tego pewna. Zakręty w życiu są, zwłaszcza w takim jakie on prowadzi to nie uniknione. Udowodnił ostatnio, że można się otrząsnąć ze wszystkiego.

A Dandi sądze, że Rychu jest pluszowym misiakiem, ja bym się tam do niego poprzytulała :D

Pamiętam jak Rychu wyglądał z ery Bonce wtedy to dopiero szalałam :lol: nawet bardziej jak za innymi z BJ. Fanów nie myślę, że ma mniej. Troszeczkę ma inne zadanie w zespole. Podrywacza zawsze grał Jaśko a Rychu trzymał się z boku. Nie chcę myśleć jak by wyglądała kariera Rycha bez BJ. Kolejny odjazd :lol: Zamiast siędząc na forum o zespole pisali byśmy o tym jaki ten Rychu jest boski. Bo jest w gruncie rzeczy
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

a gdzie widziałeś te wydanie albumu?
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

Wiecie co? Ja sobie myślę, że nawet jeśli Rysiek będzie się w dalszym ciągu toczył po równi pochyłej to nie zmieni to faktu, że zna się na swojej robocie jak mało kto. Swoje w życiu osiągnął i o tym nie wolno nam zapominać. Nawet jeśli teraz zdarza mu się jakaś niedyspozycja i przykładowo zaczyna fałszować albo w ogóle nie ma go na koncercie to nie zmienia faktu, że jest jednym z lepszych gitarzystów na świecie. Bandiera radzi sobie całkiem dobrze ale mimo wszystko co Rysiek to Rysiek i nie dam się przekonać że jest inaczej.

Co do ewentualnych przytulanek to chyba trudno by mi było coś konstruktywnego powiedzieć. Z jednej strony zapuścił się ostatnio chłopina :( a z drugiej zdarza mu się odpicować tak że mam ochotę rzucić na niego :o Co bym nie myślała to jednak nie ma najmniejszych szans na przytulanie więc po co sobie tym głowę zawracać ;)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
emilka
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 357
Rejestracja: 26 maja 2008, o 19:22
Lokalizacja: Radom/Warszawa

Post autor: emilka »

Równolegle w dwóch wątkach toczy się ożywiona dyskusja o alkoholizmie Ryśka, jego problemach osobistych, itd. Aż weszłam na inne strony, aby sprawdzić, czy coś się wydarzyło w ciągu kilku ostatnich dni (poza wpadką Heather), o czym ja nie wiem. Okazuje się, że nie! Po co więc wracać do rzeczy, które wydarzyły się 1,5 roku temu (+ zatrzymanie pół roku temu)? Wydaje się, że chłop się pozbierał, ma za sobą świetną trasę koncertową, odzyskał dawną energię i zapał? Dlaczego nikt nie mówi o wspaniałych solówkach, których nie brakowało w czasie LH Tour? Rozumiem, że jest sezon ogórkowy, ale może podyskutujmy dla odmiany o muzyce?
* * *
Autorowi wątku chyba nie chodziło o tego typu odpowiedzi...
Awatar użytkownika
JoFree
It's My Life
It's My Life
Posty: 156
Rejestracja: 19 sierpnia 2008, o 09:21
Lokalizacja: Katowice

Post autor: JoFree »

emilko ja całkowicie się z tobą zgadzam !! Problemy Ryśka to temat, który przedyskutowany już zastał na wszystkie strony ale jak widać nadal wypływa przy każdej okazji. Na pocieszenie dla ciebie: już niedługo będziemy wszyscy dyskutować o najnowszych dokonaniach MUZYCZNYCH naszego idola. Szczególnie że Great Hall of Fame to 100% Ryśka, ale to już temat na odrębną dyskusję ;)
When you wanna give up, and your hearts about to break
Remember that you're perfect, God makes no mistakes
Awatar użytkownika
ewaika789
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 906
Rejestracja: 29 czerwca 2008, o 17:24
Lokalizacja: Czarnków

Post autor: ewaika789 »

witw pisze:Mam pytanie,ewaika pisałaś coś domnie? jak mam wiad. odczytac?????
Musisz wejść na pocztę i tam powinno być że ktoś ci przysłał pryw. wiadomość i musisz kliknąć na taki link podspodem i wejdziesz(ale musisz być na forum zalogoawny/a)


JoFree pisze:Szczególnie że Great Hall of Fame to 100% Ryśka, ale to już temat na odrębną dyskusję

a co to jakaś nowa płyta ??? A co do jego problemów to chyba są zakładane takie tematy żeby ludzie mogli wymieniać myśli odczucia na dany temat a w tym przypadku na temat Richiego
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”