RSO - Radio Free America

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

najfajniejszy moment na video:
Obrazek
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: EVENo »

Jestem niemal przekonany, że ten Blues będzie na jej następnej solowej płycie :D A po komentarzach pod klipem śmiem twierdzić, że większość tych ludzi nie wie co to RSO :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Damned »

Świetny teledysk. Ori wygląda stylowo i z klasą. Co do braku Richiego, może jestem jedyny, ale uważam, że jego obecność w tym klipie popsułaby całą koncepcję.

PS. Ori zmieniła tytuł teledysku z RSO na ORIANTHI. Może uznała, że w ten sposób trafi do większego grona odbiorców.
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Kuba80BJ »

Teledysk spoko, a z racji że to jedyny utwór z płyty, który produkowała Ori, to może dlatego taki wybór. Najlepiej jakby teraz dali "Forever" z samym Richiem dla równowagi :) Tak czy siak, dziwny ruch, to im muszę przyznać ;)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

Damned pisze:Ori zmieniła tytuł teledysku z RSO na ORIANTHI. Może uznała, że w ten sposób trafi do większego grona odbiorców.
Lol. Mówię Wam - ten duet jest już historią ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Ricky Skywalker pisze:
Damned pisze:Ori zmieniła tytuł teledysku z RSO na ORIANTHI. Może uznała, że w ten sposób trafi do większego grona odbiorców.
Lol. Mówię Wam - ten duet jest już historią ;)
bardzo szybki i sprawny podział majątku, sprytna baba ;) I tylko Ryśka żal, mam nadzieję, że się z tego szybko pozbiera i stanie się silniejszy zamiast znowu zaszywać się na miesiące
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Damned »

Ricky Skywalker pisze:
Damned pisze:Ori zmieniła tytuł teledysku z RSO na ORIANTHI. Może uznała, że w ten sposób trafi do większego grona odbiorców.
Lol. Mówię Wam - ten duet jest już historią ;)
To się jeszcze okaże... Na pewno Ori zdała sobie sprawę, że brnąc w ten duet jej kariera spowalnia i że - mówiąc wprost - traci fanów. Richie w jej wieku nagrywał Dry County, a ona poświęciła ostatnie 4 lata życia na ryzykowny, eksperymentalny projekt.

Sęk w tym, że nawet w chwili ogłoszenia pracy nad nowym solowym albumem, Ori wspomniała, że Richie jest jej miłością, więc chyba jeszcze za wcześnie aby zakładać, że już ich razem nie zobaczymy.

Pewnie nie doczekamy się kolejnej płyty RSO, czy nawet trasy promującej Radio Wolna Ameryka, ale może jeszcze pojawią się gościnnie na swoich solowych występach, lub nagrają coś razem od czasu do czasu. Szkoda, gdyby ten związek rozpadł się dlatego, że projekt RSO okazał się niewypałem.
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: ROCKSTAR »

Obecna nazwa teledysku to: ORIANTHI - RSO - Blues Won't Leave Me Alone...
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: EVENo »

ROCKSTAR pisze:Obecna nazwa teledysku to: ORIANTHI - RSO - Blues Won't Leave Me Alone...
Rany boskie, jak ta baba nie potrafi w Internety :lol:
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: prezes1 »

Wygląda na to, że oboje się zawiedli, mieli większe oczekiwania. ;)
Ori myślała, że jej 'man' - legenda podciągnie sprzedaż zwłaszcza po Hall of Fame i ją rozsławi przy okazji, a Rychu myślał, że atrakcyjne dziewczę z gitarą przyciągnie nowych fanów. :)
No cóż, zeszli już na ziemię chyba jak zobaczyli że 100 sztuk CD zeszło... ;) :D
A trasa to będzie ale po Californii chyba jako support Breta Michaelsa hehe...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

EVENo pisze:
ROCKSTAR pisze:Obecna nazwa teledysku to: ORIANTHI - RSO - Blues Won't Leave Me Alone...
Rany boskie, jak ta baba nie potrafi w Internety :lol:
Dodam - o czym ROCKSTAR wie, bo dyskutowaliśmy o tym na privie - że ta zmiana wynikła prawdopodobnie z moich komentarzy wstawionych (z konta Orianthi Poland, żeby nie zarobić bana :lol:) na profilach Ori i RSO na Facebooku. Pytałem o pierwotną zmianę z RSO na ORIANTHI i o kilka innych rzeczy. Najwyraźniej pytania były trochę niewygodne, bo dziś w nocy oba komentarze zniknęły :cfaniak:

...na szczęście ROCKSTAR zrobił screena :faja:

Obrazek

I powiem Wam, że o ile wcześniej tylko luźno dywagowałem, to teraz, po usunięciu tych komentarzy, mam 99,9% pewności, że projekt RSO już dogorywa bądź nawet zdążył po cichu umrzeć. I szczerze mówiąc, jeśli to prawda, to (ja sprzed 4 lat nie uwierzyłby, że mogę to napisać...) jakoś płakać nie będę :cfaniak:
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
REHABILEJKO

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: REHABILEJKO »

prezes1 pisze:Wygląda na to, że oboje się zawiedli, mieli większe oczekiwania. ;)
Ori myślała, że jej 'man' - legenda podciągnie sprzedaż zwłaszcza po Hall of Fame i ją rozsławi przy okazji, a Rychu myślał, że atrakcyjne dziewczę z gitarą przyciągnie nowych fanów. :)
No cóż, zeszli już na ziemię chyba jak zobaczyli że 100 sztuk CD zeszło... ;) :D
A trasa to będzie ale po Californii chyba jako support Breta Michaelsa hehe...
Moim skromnym zdaniem ten projekt chyba nigdy nie cieszył się dużym zainteresowaniem. Szkoda mi Sambory ale nie w stylu "A nie mówiłem!?" Po prostu smutne jest to, że facet odchodzi z jednej z największych machin szeroko pojętej muzyki gitarowej i muzycznie jest bezsilny. Martwy.

To naprawdę przykre. Z drugiej strony - jak masz wypracowany styl to po cholerę kombinować? To tak jakby Eminem nagrał album heavy metalowy ;)

P.S. Prezes, skąd masz info o sprzedaży? ;) Kto z użytkowników kupił tego potworka?
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Ricky Skywalker »

REHABILEJKO pisze:
prezes1 pisze:Kto z użytkowników kupił tego potworka?
Ja nadal nie :D

BTW: zebrałem mniej więcej wszystko, co wiemy na temat ostatnich tygodni w RSO i pozwoliłem sobie na trochę spekulacji. Do przeczytania w najnowszej "Pocztówce" :)

http://www.bonjovi.pl/pocztowki-z-garden-state-4/
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: prezes1 »

Bardzo ładne spekulacje! :)
Też uważam że to koniec RSO ale mam nadzieję że nie koniec związku bo inaczej Rycho wróci do chlania, a może nawet do 'szycia ciuszków' z tą lalką(zapomniałem jak się nazywa). ;)
Gościnnie na koncerty BJ mógłby się pojawić. W powrót do zespołu na stałe nie wierzę, jest za wcześnie na to, a poza tym Shanks ma się dobrze...
Ale solowy Rycha to byłoby coś! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO - Radio Free America

Post autor: Damned »

Ricky Skywalker pisze:ta zmiana wynikła prawdopodobnie z moich komentarzy wstawionych (z konta Orianthi Poland, żeby nie zarobić bana :lol:) na profilach Ori i RSO na Facebooku. Pytałem o pierwotną zmianę z RSO na ORIANTHI i o kilka innych rzeczy. Najwyraźniej pytania były trochę niewygodne, bo dziś w nocy oba komentarze zniknęły :cfaniak:
Ja to widzę tak: Nie wiem czy ktoś z Was zwrócił uwagę na to, że przez pierwsze 3-4 dni od premiery teledysku, gdy klip był zatytułowany RSO, uzyskał ledwie ok. 2,000 wyświetleń. Jak na artystów tego formatu, to naprawdę słaby wynik. Gdy zmieniono nazwę na ORIANTHI, wyświetleń zaczęło gwałtownie przybywać. I to dla mnie najbardziej wiarygodne wytłumaczenie dla zaistniałej sytuacji i kombinowania z tytułem.

Z resztą, chyba jeszcze w zeszłym roku, sam o tym pisałeś Ricky, że nazwa RSO jest kolejnym z miliona nic nie mówiących ludziom skrótów i że powinni nagrywać po prostu jako Richie Sambora & Orianthi. Czas pokazuje, że miałeś 100% racji.

A z innej beczki, wspominałem, że Ori traci fanów. Żeby nie być gołosłownym, poniżej statystyki jej profilów społecznościowych, dzień po dniu:
YouTube
Twitter

Nie znam drugiego artysty, który traci fanów w podobny sposób. Wygląda więc na to, że ostatnie 4 lata mocno zachwiały karierą Orianthi. Myślę, że ona doskonale zdaje sobie z tego sprawę i pewnie stąd te wszystkie nerwowe ruchy...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”