RSO EPka #2 "Making History"

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

najnowsze przecieki:
15 grudnia
Obrazek
EPka nr 2 będzie miała nazwę "Making History" :)
Sorry za słabą jakość okładki, ale mało kto miał ją wcześniej, zdjęcie zrobione na szybko przed dzisiejszym występem, to będzie totalna premiera :) Rano pewnie dostanę już normalną jakość :D
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Kuba80BJ »

Ekspert Tomker już czuwa nad PR :D Bardzo dobrze :) Tak jest, 15 grudnia kolejna EPka :D Na ten moment wiadomo, że na pewno będą na niej:
1. Making History
2. Walk With Me
3. (We Are) Magic

I wszystkie 3 w wersjach akustycznych zostały zagrane dziś w NYC. MH będzie mocnym rockerem z ostrymi solo w outro, ale to już wiemy od stycznia. Walk With Me trochę w stylu country, ale to też już wiedzieliśmy mniej więcej. A Magic...póki co po wersji akustycznej ciężko rozgryźć w jakim stylu będzie ale z tego co mówią będzie miało jakieś zakończenie na bębnach ala "Król Lew" ;) no i pojawi się w nim Talk Box :D Muszę przyznać że numer wpada w ucho od razu, świetny refren. Zatem brakuje 2 tytułów, już niedługo wszystko się wyjaśni :)
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

o! Dobrze Kuba, że też czuwasz! pozdro! :)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: prezes1 »

Dzięki za info eksperci! :)
Ja dopiero teraz oglądam. Nie wiedziałem o tym wywiadzie...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Kuba80BJ »

Cofnąłem się do setlisty z Chicago i poza tymi 3 utworami, które już wiemy, że się pojawią na EP#2 zagrali jeszcze te 3:

What Have We Done
Together On The Outside
Forever

Więc jest duże prawdopodobieństwo, że dwa z nich będą brakującymi elementami na EP#2 albo może nawet wszystkie jak trzeci będzie jako bonus przy zakupie ze strony :)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Damned »

Obrazek

Na oficjalnej stronie RSO można już zamawiać przedpremierowo drugą Epkę, automatycznie otrzymując dostęp do bonusowego utworu solowego Richiego "One Night of Peace".


  1. Making History
  2. We Are Magic
  3. Walk With Me
  4. Together On The Outside
  5. I Don't Want To Have To Need You
BONUS: RSOOfficial.com Pre-Order Exclusive One Night Of Peace
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: prezes1 »

Zamówione! :)
One Night of Peace właśnie leci. Christmas climate. :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Dand »

One Night of Peace przyjemne, klimatyczne. Jakby za oknem jeszcze padał śnieg było by idealnie ;p
Zapewne to z sesji z Beardenem, mamy zapowiadane gospelowe klimaty.
Obrazek
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: EVENo »

Dand pisze:One Night of Peace przyjemne, klimatyczne. Jakby za oknem jeszcze padał śnieg było by idealnie ;p
JAKIM KURDE CUDEM U CIEBIE NIE PAD... a no tak, mieszkasz w Szczecinie :P Powiem Ci tylko tyle, że u mnie miesiąc grudzień zainstalował się szybko, sprawnie i bezbłędnie.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:
Dand pisze:One Night of Peace przyjemne, klimatyczne. Jakby za oknem jeszcze padał śnieg było by idealnie ;p
JAKIM KURDE CUDEM U CIEBIE NIE PAD... a no tak, mieszkasz w Szczecinie :P Powiem Ci tylko tyle, że u mnie miesiąc grudzień zainstalował się szybko, sprawnie i bezbłędnie.
pachnie śniegiem, tj. offtopem ;D ale f@ck the offtop... U mnie (obecnie Polska Zachdnia (już nie Great Britain ( :dokitu: :ok: :D ) dzisiaj po raz pierwszy padał śnieg, wyglądało to pięknie, ale po dotknięciu ziemi śnieg zamieniał się w zwykłą denną kałużę :D Ale I'm keeping the faith, na święta śnieg będzie śniegiem, a nie deszczową papką ;D

Wracając do tematu: Tak jak nie podobała mi się okładka EP#1, tak bardzo spodobała mi się od dnia premiery okładka epki MH :) Genialne ujęcie !
P.S.II. Richie chyba przechodzi jakąś walkę duchową. Z jednej strony jest "typowym" przedstawicielem amerykańskiego celebryty, a z drugiej strony siedzi w nim polska melancholia/tradycja/religijność. Kolejne zdjęcie w którym na szyi ma zawieszone coś związane z katolicyzmem (którego przecież generalnie amerykanie nie pojmują...). Na poprzedniej sesji miał szkaplerz, teraz ma "różaniec" (w cudzysłowiu, bo nie wiem;) na ile liczba oczek się zgadza itd ;D ) . "Trudno uwolnić" mu się od tego dziedzictwa, a z drugiej strony przecież prowadzi typowo nowoczesne, "świeckie" życie... szkoda, że tak mało wiemy o jego dziadkach i rodzicach, myślę jednak, że to część dziedzictwa i kultury jego przodków, a nie jednie amerykańska moda... Generalnie - chyba nigdzie nie poruszany - ciekawy temat
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Dand »

EVENo pisze:
Dand pisze: JAKIM KURDE CUDEM U CIEBIE NIE PAD... a no tak, mieszkasz w Szczecinie :P Powiem Ci tylko tyle, że u mnie miesiąc grudzień zainstalował się szybko, sprawnie i bezbłędnie.
Właśnie wróciłem do domu i fakt trochę nieprzyjemnie jest,takie minus 1 ale śniegu nic nie widać :) W Szczecinie na spokojnie wchodzimy w zimę,bez nerwów :)
sorry za offtop
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Było? chyba nie. kolejny wywiad:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=Rg4LnFfU2Ao[/BBvideo]
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: EVENo »

Dużo lepszy wywiad. Dla Rycha, bo dla Ori jak zwykle :P Choć z drugiej strony prowadząca-murzynka też dużo nie powiedziała :P
Ale sama rozmowa, jak to w radio, dużo żywsza. Bardzo dobrze przeprowadzona i spoko się tego słucha, nawet jeśli Richie wciąż wygląda na pijanego :P

Poruszony temat BJ i znowu, jak gdyby nic się nie stało. Jak gdyby było to wcześniej zgadane odejście, które każdy rozumie i każdy akceptuje. Nie tak to sobie przypominam...
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:Jak gdyby było to wcześniej zgadane odejście, które każdy rozumie i każdy akceptuje. Nie tak to sobie przypominam...
odejście dla nas to był cios i póki nie było wyjaśnień było niezrozumiałe, ale w końcu kazdy kto chciał poznać przyczyny poznał, nie żyjmy ciągle jednym wydarzeniem z przeszłości, skoro życie toczy się dalej ;)
Dla mnie wazniejsze "nawet" od muzyki jest ich... życie. Zasłużyli na to by mieć czas także dla siebie, a nie tylko dla fanów. By wyjść z dołka, z którego wielu muzyków (o których jakoś nikt nie pisze co chwilę, że mają problemy z jakąkolwiek używką :P ) nie potrafiło wyjść i wiemy jak to się tragicznie kończyło. "Żyj i pozwól żyć", nie bądź "fanem"-smutasem okazującym co drugi post frustrację z powodu tego, że ulubiony muzyk zrobi coś innego niż byśmy sobie zyczyli... (To oczywiście nie jest skierowane do Ciebie EVENo, tylko ogólnie ;D )
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: prezes1 »

Wywiad dobry, dużo lepszy od poprzedniego!
One Night - fajowy klimacik na święta, będę słuchał cały grudzień... ;)
No i po zakupie drugiej epki mam 11 piosenek, można płytkę wypalać! Can't wait! :)
Co do offtopu - u nas na wschodzie nie ma i nie było śniegu jeszcze. Tak więc jak ktoś wam mówi że u nas najzimniej to nieprawda, to stereotyp! ;)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”