RSO EPka #2 "Making History"

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Adrian »

Wywiad spoko, ale taki trochę o.. niczym :D Pogadali, pośmiali, a Pani w białym chciała cokolwiek powiedzieć, ale nie wstrzeliła się ;)
Nowej piosenki nie słuchałem - Jeśli ktoś chce się podzielić to czekam na PW ;)
Dobrze, że już jest data premiery. Poprzednia okładka mi się podobała, ale ta również.

A co do Ori. To jej image ciągle mi przypomina ten klip i tego typu klimat
https://www.youtube.com/watch?v=b3NOCEKTzAU
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Adrian »

btw. Gdzie kupię taki płaszczyk jak ma Richie ;>
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Kuba80BJ »

Bardzo fajnie, że już mamy jasność co do tracklisty z EP#2. 2 nowe utwory, o których nigdzie wcześniej mowy nie było to też zaskoczka. Potwierdza to ilość nagranych masterów, mają z czego wybierać. Czekam na 15-y :)

One Night Of Peace - podoba mi się, bardzo klimatyczny numer, faktycznie idealny na święta. Najbardziej mi się podobają zwrotki, refreny trochę może zbyt pompatyczne a'la hymn USA ;) Ale chyba o to chodzi w takich utworach. Ogólnie tego numeru nie powstydziłby się Elton John. Po raz kolejny Richie zadziwia mnie swoją różnorodnością muzyczną. Tak orkiestralnego numeru się po nim nie spodziewałem.

A tak na marginesie pytanie techniczne. Przy zakupie EP#1 jak i teraz pre-order EP#2, maila z potwierdzeniem i plikami do ściągnięcia dostałem po kilku godzinach (dosłownie 5h). Też tak macie czy tylko ja mam takiego pecha?

A co off-topu, u nas w Gdańsku śniegu brak (całe szczęście, nie jestem fanem tego białego czegoś ;) )
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Dand »

Kuba80BJ pisze: A tak na marginesie pytanie techniczne. Przy zakupie EP#1 jak i teraz pre-order EP#2, maila z potwierdzeniem i plikami do ściągnięcia dostałem po kilku godzinach (dosłownie 5h). Też tak macie czy tylko ja mam takiego pecha?
Ja dostałem maila po minucie, może dwóch.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

kolejny wywiad z serii ostatnich promocji RSO:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=KlnOR-ymvvQ[/BBvideo]

P.S. Ja też dostałem kilka godzin później. Nie przejmowałem się, bo już na początku przy pierwszej rejestracji na ich stronie czekałem bardzo długo
Ostatnio zmieniony 2 grudnia 2017, o 19:37 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: monjovi »

Adrian pisze:btw. Gdzie kupię taki płaszczyk jak ma Richie ;>
Jak zrobisz pre-order Epki#2 to dostaniesz kupon - 20% do Reserved na płaszczyk :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

monjovi pisze:
Adrian pisze:btw. Gdzie kupię taki płaszczyk jak ma Richie ;>
Jak zrobisz pre-order Epki#2 to dostaniesz kupon - 20% do Reserved na płaszczyk :D
o, Monika! :)

P.S. Adrjan, zamiast sępić płaszcz od RS poczekaj na zakończenie Mundialu w Rosji, wtedy Krychowiak ma sprzedać okazyjnie wszystkie swoje ciuszki ;D

P.S.II. Wracając do wywiadu z Jenny i wzmianki o tym, że ryczące niemowlaki przestają płakać przy Richiem - nie wiedziałem tego, ale tak właśnie wyobrażałem sobie Ryska w tej dziedzinie :D Dusza człowiek, super koleś! :D :ok:
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

One Night of Peace live*:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=k4zSaYxHPQE[/BBvideo]

Walk wit Me - live*:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=_-5S34kAdn4[/BBvideo]
*zagrane podczas "Guitar Legends For Heroes" 29.11.2017 - inne linki wrzuciłem do tematu "Występy"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Kuba80BJ »

Dand pisze:Ja dostałem maila po minucie, może dwóch.
Tomker pisze:P.S. Ja też dostałem kilka godzin później. Nie przejmowałem się, bo już na początku przy pierwszej rejestracji na ich stronie czekałem bardzo długo
Dzięki Panowie za odpowiedź. Jak widać nie jestem jedynym szczęściarzem ;) Ale ciekawa taka różnica, od czego to może zależeć :co:
Tomker pisze:P.S.II. Wracając do wywiadu z Jenny i wzmianki o tym, że ryczące niemowlaki przestają płakać przy Richiem - nie wiedziałem tego, ale tak właśnie wyobrażałem sobie Ryska w tej dziedzinie :D Dusza człowiek, super koleś! :D :ok:
Muszę go kiedyś zaprosić do popilnowania moich córek ;) Obie kochają jego muzę więc robotę będzie miał ułatwioną :)

Tomker, dzięki za linki z Guitar Legends. Widać w 'One Night Of Peace', że wokalnie Richie jest w świetnej formie. Fajny band był i to dziewicze wykonanie wyszło też świetnie instrumentalnie mimo, że aranżacja jest mega bogata. I fajna odmiana z elektrykami na koniec 'Walk With Me' :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Ricky Skywalker »

Boże, chwilę jestem częściowo odłączony od kompa (Scorpions, Gdańsk i te sprawy...), a tu tyle się dzieje ;)

"One Night Of Peace" zajebiste. Lepsze niż cała "Rise" w kupie. Nie ma udziwnień, jest sam Richie i to w znanym wcieleniu (takie "Great Hall Of Fame" 2.0). Wokalnie - miażdzy jak za najlepszych lat. Może solo by się jeszcze porządniejsze tu przydało, a nie takie zamarkowane - ale nie można mieć wszystkiego ;) Do "Making History" jestem w każdym razie po tym utworze nastawiony bardzo pozytywnie - oby EP #2 cała była utrzymana w podobnym stylu :)

PS. Monia, masz gdzieś ten link do strony Reserved, tak żeby od razu mi się ten płaszczyk pokazał? Bo szukam i szukam i szukam i szukam - i ni ma :(
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: monjovi »

Tomker pisze: o, Monika! :)
Ricky Skywalker pisze: PS. Monia, masz gdzieś ten link do strony Reserved, tak żeby od razu mi się ten płaszczyk pokazał? Bo szukam i szukam i szukam i szukam - i ni ma
Cześć, cześć, jestem i Was czytam, nie udzielam się bo nie chce robić konkurencji na forumowicza roku :D Ale tutaj musiałam się wtrącić.

Ricky, pokaże Ci płaszczyk jak pokażesz mi jak wygląda nowy singiel RSO, aczkolwiek ostrzegam, że ten płaszczyk Richie zarypał od Ori, wiec będzie dziewczynkowy, ale to chyba nic takiego :D
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

A wg mnie kapitalnie dobrał strój do występu.
Ale może dopowiem coś, bo przecież nie wszyscy muszą siedzieć w temacie :)
Richie brał udział w "Guitar Legends For Heroes Benefit Concert (in support of our military and veterans)". Jak dla mnie świetnie dobrał strój (chociaz zakładam, że pojawią się głosy, że powinien ubrać spodnie moro i dziurawa podkoszulkę? ;D )
I nie, nie jest to żaden "płaszczyk" ;D
Obrazek

P.S. Monika, nie bój się, w tym roku nie ma wyborów, wracaj na Forum! Bez Ciebie to nie to samo! :D Jeden "marnotrawny syn" już wrócił, teraz czas na córkę! ;)
Kuba80BJ pisze: Tomker, dzięki za linki z Guitar Legends. Widać w 'One Night Of Peace', że wokalnie Richie jest w świetnej formie. Fajny band był i to dziewicze wykonanie wyszło też świetnie instrumentalnie mimo, że aranżacja jest mega bogata. I fajna odmiana z elektrykami na koniec 'Walk With Me' :)
Ricky Skywalker pisze:Wokalnie - miażdzy jak za najlepszych lat. Może solo by się jeszcze porządniejsze tu przydało, a nie takie zamarkowane - ale nie można mieć wszystkiego ;)
Pełna zgoda z tym wokalem i końcówką Walk With Me! :) (szkoda tylko, że Ori miała kłopot z gitarą)
I może powiem coś kontrowersyjnego dla fanów BJ/RS, ale słuchając tych występów stwierdziłem, że Richie powinien obecnie nagrywać więcej linii wokalnych niż gitarowych, bo z Jego głosem jest naprawdę dobrze. Głos ma świetny i niech z niego korzysta póki może, a gitary zawsze można dograć, nawet na emeryturze ;)
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: prezes1 »

Dand pisze:
Kuba80BJ pisze: A tak na marginesie pytanie techniczne. Przy zakupie EP#1 jak i teraz pre-order EP#2, maila z potwierdzeniem i plikami do ściągnięcia dostałem po kilku godzinach (dosłownie 5h). Też tak macie czy tylko ja mam takiego pecha?
Ja dostałem maila po minucie, może dwóch.
Ja też dostałem natychmiast. :)
One Night live świetnie wyszło! Wokalnie - super i lepsze solo niż studyjne!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: Damned »

Tomker pisze:One Night of Peace live*:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=k4zSaYxHPQE[/BBvideo]

Walk wit Me - live*:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=_-5S34kAdn4[/BBvideo]
*zagrane podczas "Guitar Legends For Heroes" 29.11.2017 - inne linki wrzuciłem do tematu "Występy"

Bardzo dobry występ. Richie on fire! Przypomnę, że koncert będzie wyemitowany w amerykańskiej telewizji i radiu tuż przed świętami, więc mamy mały przedsmak tego co nas czeka za parę tygodni.
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re: RSO EPka #2 "Making History"

Post autor: monjovi »

Ależ ja jestem tutaj zawsze i ciągle, tylko nie zawsze się odzywam :D Niestety nie mogłabym zrobić spektakularnego come backu, bo nie mam pomysłów na nowy nick :D

Co do One Night Of Peace, toooo...... faktycznie mógłby to być nowy hymn amerykańskich sil zbrojnych, bardzo podniosły, takich utworów już się chyba nie pisze :D Raczej świata tym nie zawojują, ładna melodia, na apel 11 listopada też spoko.

Walk With Me, fajne, chwytliwe, country ale z pazurem, bluesowa gitara pasuje idealnie. :)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”