RSO EPka #1 "Rise"

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: prezes1 »

Mogą sobie wydawać i 15 epek byle kurczę był album bo chcę go mieć w ręku i na półce a nie w cyfrowym świecie... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Kuba80BJ »

Jeszcze raz wywiad z Trunk'iem, wrzucony przez jakiegoś fana na YT. Co prawda jakość dźwięku jest dużo gorsza niż w oryginalnym linku, który podałem wcześniej ale jak tamten link komuś nie działa to lepsze to niż nic :)
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=FAXUJJMeQKw[/BBvideo]
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: imp »

Kuba80BJ pisze:Jeszcze raz wywiad z Trunk'iem,
Dzięki Kuba80BJ
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Kuba80BJ »

imp pisze:Dzięki Kuba80BJ
Cała przyjemność po mojej stronie :)

Nowy artykuł i parę nowych informacji:
https://www.yahoo.com/entertainment/ric ... 25647.html
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Damned »

Obrazek
Obrazek
Obrazek

Koncert w Chicago, 31 października 2017, będzie częścią serii Soundstage. Zobaczymy go w pierwszej kolejności w amerykańskiej telewizji PBS. Richie po raz trzeci zagra na tej samej scenie. 30 czerwca 2007 roku nagrał tam z Bon Jovi "Lost Highway: the Concert", a 29. stycznia 2009 roku był gościem BB Kinga.
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze: Koncert w Chicago, 31 października 2017, będzie częścią serii Soundstage. Zobaczymy go w pierwszej kolejności w amerykańskiej telewizji PBS. Richie po raz trzeci zagra na tej samej scenie.
a jesli można wierzyć przeciekom to RSO zagra na tym koncercie utwory z 2-ch EPek. Jeśli logicznie do tego podejść to będzie potwierdzenie, że do 31 października zdąży wyjść EP#2 :) *20 lub 27 października? :)
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

ma ktoś link do piosenki Fostera i Richiego "One Night of Peace" ? Kompletnie o niej zapomniałem a wujek google nie znajduje :O
Thank U from the mountain ;)
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Damned »

Obrazek

Bilety na RSO Soundstage dostępne tutaj w cenie $75:
https://tix.extremetix.com/webtix/928/event/73422
Wyczerpią się pewnie za kilka minut... Jakbyście znaleźli tani lot do Chicago, to się piszę :D
Tomker pisze:ma ktoś link do piosenki Fostera i Richiego "One Night of Peace" ? Kompletnie o niej zapomniałem a wujek google nie znajduje :O
Prawdopodobnie kurzy się gdzieś w skarbcu. Poszukamy :ok:
Tomker pisze:Thank U from the mountain ;)

Jak przystało na najstarszych górali :D
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Damned pisze:
Tomker pisze:Thank U from the mountain ;)

Jak przystało na najstarszych górali :D
:D
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: EVENo »

Są jakieś wieści kiedy nowy materiał? Bo pierwsza EPka... cóż, odeszła w zapomnienie. To jest, dzisiaj sobie przypomniałem o jej istnieniu i nawet nie chce mi sie jej słuchać :P
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

EVENo pisze:Są jakieś wieści kiedy nowy materiał? Bo pierwsza EPka... cóż, odeszła w zapomnienie. To jest, dzisiaj sobie przypomniałem o jej istnieniu i nawet nie chce mi się jej słuchać :P
wg pierwszych ustaleń EP#2 miała wyjść w okresie do 21 grudnia, ale trochę się pozmieniało, np tzw. "release party" pierwszej EPki zostało odwołane ze względu na masakrę w Vegas, po drugie powstał pomysł, żeby wydać więcej EPek itd., itp...
Możliwe, że wrócimy do schematu: wyjdzie kiedy wyjdzie, a szczegóły poznamy prędzej z "przecieków" niż z oficjalnych komunikatów.
Jakkolwiek by było ze zmianą planów to nadal mają bardzo dużo czasu, by PLANOWO zdążyć z wydaniem EP#2 do 21 grudnia.
Być może za tydzień (we wtorek) podczas koncertu usłyszymy piosenki, które pojawią się na kolejnej EPce. Fajnie by było, gdyby to nie były tylko Make A History i Walk With Me...

U mnie EP "Rise" - jakiś tydzień, czy dwa temu - poszła w odstawkę, ale tylko dlatego, że słuchałem jej prawie codziennie :D
Tak więc też chciałbym już dostać kolejne danie z "rewolucyjnej" muzycznej kuchni RSO. Jednak RSO to nauczyciele cierpliwości, więc... ;)



P.S. Ciekawą informację potwierdziła w końcu Yovana. Podczas pobytu Sambory w Brazylii (czyli w lipcu 2016) mogła wysłuchać 8 piosenek RSO. Wtedy Richie puścił jej cały "Magic", który jest wokalnym duetem; następnie nieukończony "Truth"; "Rise" taki jak wyszedł na EP#1; czwarta piosenka była tylko z wokalem Orianthi; piąta z głosem Richiego; szósty utwór znowu jedynie z wokalem Ori i dwa ostatnie jako piosenki na dwa głosy.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: EVENo »

Z jakiegoś powodu od samego początku miałem wrażenie, że na Last.fm "Rajsa" scrobblują głównie Polacy i chyba mamy na to dowód :D W zakładce "Podobni wykonawcy" na trzecim miejscu widnieje The Andrzej Citowicz Experience :D :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Adrian »

EVENo pisze:Z jakiegoś powodu od samego początku miałem wrażenie, że na Last.fm "Rajsa" scrobblują głównie Polacy i chyba mamy na to dowód :D W zakładce "Podobni wykonawcy" na trzecim miejscu widnieje The Andrzej Citowicz Experience :D :D
:D dobre. Aczkolwiek liczba odtworzeń jest masakryczna. Najpopularniejszy utwór "Rise".. 31 odtworzeń xD Chyba Richie sam sobie nabija odtworzenia :D
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Kuba80BJ »

No to mamy oficjalny początek trasy RSO w 2018. Na początek Australia, co nie jest chyba niespodzianką.
Obrazek
Jeszcze są 2 inne koncerty: 6 i 7 stycznia, razem z kilkoma innymi artystami. Bilety na wszystkie te koncerty można kupić tu (cena biletu ok.100$ australijskich):
http://events.themusic.com.au/#!//in-al ... -orianthi/

No nic, czekam dalej na Europę, a konkretnie Polskę :) Ale można też chyba śmiało założyć, że EPka #2 pojawi się przed startem tej trasy.
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Kuba80BJ pisze:No to mamy oficjalny początek trasy RSO w 2018. Na początek Australia, co nie jest chyba niespodzianką.
:)

A pod spodem link do wywiadu na ten temat i nie tylko (m.in. o RnR HOF)
Richie w dobrym humorze, to mnie cieszy :) <3
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=OnnElWI7_RA[/BBvideo]
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”