RSO EPka #1 "Rise"

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
usunięty użytkownik 4858

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

prezes1 pisze: hehe,jakbym czytał jovitalka...
(... )
A druga sprawa - temat wałkowany niemiłosiernie długo: po co odszedł? Nie dlatego aby gitary były w jego nagraniach mocniejsze(co powtarza 90% forumowiczów od nas i jovitalk)! Powtórzę po raz TYSIĘCZNY za samym zainteresowanym: ODSZEDŁ Z POWODU SHANKSA I ŻYCIA W NIEKOŃCZĄCYM SIĘ TRYBIE: PŁYTA-TRASA-PŁYTA-TRASA!
dokładnie. też nie wiem jak można w kółko powtarzać, że Richie odszedł/został wyrzucony z BJ, bo chciał zostać Satrianim, Vaiem czy innym Malmsteenem :D Niestety to nie był "koncert życzeń" tylko życie... :/
Ostatnio zmieniony 24 września 2017, o 10:52 przez usunięty użytkownik 4858, łącznie zmieniany 1 raz.
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4411
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Adrian »

Sambora powiedział w wywiadzie, ze jednym z powodów odejścia był "Artistic Freedom" więc w przypadku takich "dziwnych" epek (każda piosenka z innej parafi..rap, pop, country) będzie się to za nim ciągnąc. Oczywiście powiedział to w momencie kiedy dostawał mocno po głowie zarzutami, że rzucił BJ aby spędzać czas z Nikki i tworzyć ich linie ubrań. Bardziej to odbieram jako "mięso" rzucone dla publiki żeby się odczepili. A że wtedy dużo osób było na nie co do "Because We Can" to było to hasło podatne na oklaski wielu osób. Dziś te osoby moga wyrzucać swoje żale bo na pewno nie sądzili, że wtedy Sambora mówił o "Artistic Freedom" jako o czystym popie (Truth), wiejskim country (Good Times) czy wplataniu raperów. Stąd zapewne taki hejt na JTalk.

Ja uważam podobnie jak prezes, ze jest to epka na której miało się znaleźć coś dla wszystkich. Druga epka pewnie będzie wyglądać podobnie. Album powinien już być bardziej spójny. Nie jestem jednak pewienczy na pewno to wyszło spod ręki Beardena. Rise chyba było już dziełem B.Rocka. Take Me jest jak dla mnie czystym Beardenem i jest to jego jeden z najlepszych kawałków Ryśka. Trafia do mojego TOP12.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: prezes1 »

Dodam jeszcze że cieszę się że mamy możliwość poznania piosenek z 'okresu Beardena'. Ciekawe czy jakaś z nich zostanie umieszczona na albumie(np.po modyfikacji). A może przetestują co się ludziom z epek podoba? A może to prawne sprawy jak Tom mówił...
Anyway, będziemy mieli 20-22 nowe piosenki w sumie a może więcej(np.z bonusami). :)
A gdzie się podział Jacob-the hardcore diehard fan? Zaniemówił z wrażenia czy z przerażenia? ;) :D
ps- Rise na pewno był za czasów Beardena, album miał tak się nazywać i mieliśmy jakiś fragment w tle na 'imprezie konnej'...:) Oczywiście Rock to mógł poprawić ale którą wersję słyszymy to nie wiemy...
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Ricky Skywalker »

prezes1 pisze:Czego się ludzie spodziewaliście kiedy siedział przez rok czasu z murzynem w studiu???
To jest tylko epka z tamtego okresu wiec relax and take it easy! ;)
Jak wyjdzie album w lutym produkcji Boba Rocka i będzie coś takiego to będzie DRAMAT!
Bycie Murzynem nie oznacza, że od razu musisz pracować na plantacji, popełniać rozboje, zostać koszykarzem lub grać r'n'b czy rapować ;) Hendrix czy Kravitz mogą coś powiedzieć na ten temat. Także płyta nagrana z Beardenem równie dobrze mogła być gitarowa, a nie "bujana". Ale jeśli to jest w istocie EPka z okresu Beardena, a na albumie będzie co innego, to rzeczywiście można wrzucić na luz. A co, jeśli tak nie jest? Szczerze mówiąc, historia tego, jak Ori publikowała swoje solowe płyty, pokazuje raczej, że może być inaczej. Znaczy, że zawartość tej i kolejnej EPki może być integralną częścią albumu. To jest motyw przerobiony przez Ori, która już w 2011 roku wydała EPkę "Fire", na której znalazło się 5 kawałków. Wszystkie znalazły się potem na wydanej 2 lata później "Heaven In This Hell" - i były de facto najlepszymi kawałkami z tego krążka. Jeśli schemat się powtórzy, to na albumie w lutym dostaniemy 5 kawałków z tej EPki, 5 z kolejnej i... 2-5 nowych? I to będzie właśnie dramat, drodzy państwo ;)

Druga rzecz - wyjaśniając. Dobrze wiecie chyba wszyscy, że Ori i Richie są, byli, i będą bliscy mojemu sercu, tak ze względów artystycznych, jak i osobistych. Miałem tę niewątpliwą przyjemność poznać oboje (i to zanim zacząłem dziennikarzyć na dobre), a ich ostatnie solowe płyty są w moim prywatnym kanonie "albumów mojego życia" ;) I liczyłem na to, że ich wspólny projekt będzie raczej wypadkową "Aftermath Of The Lowdown" i "Heaven In This Hell", czyli jednym, wielkim gitarowym pierdolnięciem. Jakąś tam mieszanką bluesa, rocka i country, bo oboje mieli zawsze ciągoty w tę stronę, ale jednak czymś opartym na gitarach, do jasnej cholery! Tu natomiast nie mamy gitar praktycznie wcale. Pamiętacie, jakim kuriozum dla wielu z Was był kawałek "Come Back As Me", który Richie opublikował kilka lat temu na YT? Śpiew był wprawdzie dziwny, tempo też, bity pobrzmiewały w tle, ale ta jego gitara była w rzeczywistości motywem przewodnim. A tutaj ledwo poznaję zarówno Richiego, jak i Ori. Może po paru odsłuchaniach się przekonam? Może wraz z drugą EPką i albumem stworzy to dla mnie pewną spójną całość? Na razie po prostu jestem na nie, bo brzmi to dla mnie po prostu cholernie dziwnie. Te rapy... :whoeva: Ale kawałek "Rise" jest nawet fajny, więc jest jakaś nadzieja ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: prezes1 »

No tak, źle się wysłowiłem. Wyszło na to że jestem rasistą... ;)
Oczywiście chodziło mi o konkretnego murzyna Beardena bo wiem z kim pracował i pracuje. Byłem sceptyczny co do ich współpracy(Damned mnie uspokajał :) )
A czarnoskórych lubię i szanuję ale nie w świecie rocka bo to wyjątki(np.Living Colour, Prince, Tina Turner).
Albo taka Halle Berry w świecie filmu! I Morgan Freeman! :)
OK ale wracając do wątku: jeśli Ori ma taką politykę z Epkami to może być DRAMAT.
Ale jestem optymistą. Rycho gadał wiele razy że materiału ma na 2-3 albumy. Tego się trzymam!
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Ricky Skywalker »

I jeszcze jedna kwestia. Słynne "Artistic Freedom" ;)

Mamy analogiczną sytuację nieco bliżej Polski (i równie blisko memu sercu):

2016 - gitarzysta Thobbe Englund odchodzi z Sabatonu, by rozwijać się twórczo, nagrać swoją płytę, z własnym wokalem i takimi kompozycjami, jakie mu się wymarzą.

Jest gitarzystą, więc, mimo wszystko, oczekujemy gitarowego albumu.

Co nagrywa Thobbe? No, nie zgadniecie - gitarowy album! :cfaniak: Wystarczy posłuchać "Sold My Soul", "Trägen Vinner" czy "It Burns!". Nosz kurde, nie może być...

Tymczasem co zrobił Richie, wszyscy wiemy ;) Ja rozumiem - eksperymenty. Ale wszystko w pewnych granicach... ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Kuba80BJ »

No i stało się. Premiera wyciekła tydzień przed czasem w najgorszym dla mnie możliwym terminie. Miałem najbardziej napięty weekend w całym 2017, 2 doby dosłownie bez chwili dla siebie i zaglądania w neta. Co prawda kawałki udało mi się przesłuchać jeszcze z linku kiedy działał w piątek przed północą, ale nie miałem wtedy już czasu na pisanie ani głębsze przemyślenia, choć już wtedy czułem, które są moimi faworytami. Mogłem wrócić do nich dopiero dziś rano i przesłuchać jeszcze raz, już na spokojnie. Ale muszę przyznać, że już cały weekend jeden z nich mnie męczył non stop i budziłem się z jego melodią w głowie. A zatem słyszę to tak :

Rise – super energia, świetny riff, i wejście z tzw. pierd…nięciem. To jest to czego najbardziej się spodziewałem i oczekiwałem po RSO. Mocny rockowy numer. Co prawda trochę słabo słychać wokale i tekstu nie słyszę wyraźnie ale ta linijka daje mocny przekaz: ”I know you have illusions of me. I know who I am, and who I can’t be…” . Perka i gitary świetnie chodzą. Słychać już teraz, że będzie to idealny numer koncertowy, w którym rozpalą gitary do czerwoności.

Masterpiece – z racji ze jestem wielkim wielbicielem klawiszy intro i outro mi się bardzo podoba i robi super klimat. Bardzo fajny refren i chwytliwa melodia. Co prawda perka nadaje popowy klimat piosence ale za to jest świetne solo gitarowe, które wskazuje że ten kawałek ma w sobie ducha rockowego i na żywo może zabrzmieć zupełnie inaczej.

Truth – mimo tego, że numer już był znany z wersji live, to przy pierwszym odsłuchu EPki to właśnie na nim pierwszy raz miałem ciary kiedy wszedł pierwszy refren. MEGA! Piękna miłosna ballada, jej noty poszły u mnie mocno do góry. Klawisz bardzo fajnie prowadzi cały numer. Świetny dialog na dwa głosy. Pasuje do mojej wizji płyty i obok „Rise” wg mnie najlepiej reprezentuje to czego się po nich spodziewam i czuję, że dostaniemy na albumie.

Take Me – absolutnie największa zaskoczka wydania i…. mój absolutny faworyt! Zakochałem się w tym numerze od pierwszego dźwięku. Ależ ja tęskniłem za tym głosem! Świetna melodia, która w pełni pokazuje zasięg wokalny Richiego, od samych dołów po wysokie góry. I idealnie słyszalna chrypka..ach, niebo dla mnie. Ale równie ważne – TEKST! Ja pierd… to jeden z najbardziej osobistych tekstów jaki kiedykolwiek napisał i myślę że częściowa odpowiedź na „Living With The Ghost”. Jest przepełniony emocjami, mega szczery i bezpośredni. Nie dziwne, że jest solo na wokalu w tym numerze. To jest właśnie Richie na dziś. Albo go ktoś takiego kupuje i szanuje albo nie. „Take Me for who I am”. To mu w sercu gra, tu jest, czy się to komuś podoba czy nie i obojętne co i jak robił wcześniej. Owszem muzycznie z rockiem to nie ma nic wspólnego ale w tym wypadku kompletnie mi to nie przeszkadza. Świetna sekcja rytmiczna, genialna trąbka i gitara klasyczna. Ten kawałek jest spójny od początku do końca. Będę od niego uzależniony bardzo długo. PETARDA!!!

Good Times – ten numer zdecydowanie najmniej do mnie dotarł, najbardziej w stylu country, którego fanem nie jestem jak wiadomo. Plus jakieś rapowanie. No, taki eksperyment. Za to wg mnie ma największy potencjał żeby coś zadziałać w radio jakby tam trafił, szczególnie w USA (choć w sumie mam nadzieję, że tam nie trafi żeby ich nie zaszufladkowano w takim stylu). Taki nowoczesny bujający numer na listy. Pozytywny przekaz i radosna melodia. Ok, ale bez fajerwerków dla mnie.

Nie lubię dawać not, ale wg fajności kolejność u mnie taka:
1. Take Me
2. Rise
3. Truth
4. Masterpiece
5. Good Times

Ogólnie, wszystko tu jest zaskoczeniem ale w większości pozytywnym. Ani album, ani singiel tylko EPka na start. W dodatku tak zróżnicowana stylistycznie. To czego obawiałem się najbardziej, czyli wokal Ori o dziwo mnie nie razi. Jest to faktycznie dość unikatowe połączenie duetu damsko-męskiego. Daje nam jednak to czego już w nowym BJ brakuje, czyli dwugłos, to z czego duet Jon/Richie słynął i wyróżniał się na tle innych bandów. Teraz nowy duet RSO będzie miał okazję szaleć w dwugłosie i robi to świetnie.

Zaskakujące jest oczywiście to, że w tych 5 numerach gitary nie są wyraźnie wiodące (poza „Rise”) choć po nich byśmy się tego spodziewali. Z drugiej strony jeśli miałyby być gitary wciskane na siłę jak ściana szumu a la Shanks to lepiej że jest ich tu mało. Skoro jednak to RISE jest tytułowym numerem, można się spodziewać, że to jest jednak główny nurt i można spać spokojnie. Najbardziej czekamy na ich duety gitarowe ale jestem pewny, że takowe się pojawią i najlepsze dadzą nam na koniec, na finalnym albumie. Ważne natomiast jest to, że kompozycyjnie numery są bardzo dobre. Pod tym względem nie odbiega to od tego do czego oboje nas przyzwyczaili. Kwestia tylko w jaką szatę ostatecznie to ubiorą, ale ja jednak cały czas jestem spokojny że Bob Rock zapewni jednak bardziej rock. Mimo wszystko bardzo się cieszę, że takie perły jak „Take Me” ujrzały dzięki temu światło dzienne i są dokładnie jakie są.

Najbardziej zasmucił mnie fakt, że album finalny dopiero w lutym a zatem wychodzi, że trasa w Europie dopiero po premierze. Trasa w Australii, Japonii i Brazylii znowu zapowiada się wcześniej a my na szarym końcu. Tu mam największy dół i za to mają główny minus ode mnie, i to duży. Najbardziej jestem głodny koncertu i mam nadzieję, że w końcu wymarzonego spotkania z Richiem oko w oko. Pozostaje mi tylko czekać, dostając pod drodze nowe elementy układanki.
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: EVENo »

Jak widać Panu Jacobowi bardzo się podoba i do tego doskonale wie dlaczego :D

Mnie też, o dziwo, nowy materiał z każdym dniem podoba się coraz bardziej. Każda piosenka nadal trąci nijakością, ale wszystko to jest całkiem ładne. Jedynie Take Me nadal mnie tak nie porywa jak Was. To fajna piosenka, ale na którymkolwiek z solowych albumów Sambory byłaby jednym ze słabszych punktów i może przez to nie potrafię się do niej przekonać. Rysiu postawił sobie zbyt wysoko poprzeczkę :D
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Kuba80BJ »

Słowa do piosenek, zaczerpnięte z Jovi Talk, z małymi modyfikacjami ode mnie.

RISE

C’mon and… Rise
(Hey… Hey)

From the second you’re born
You gotta stand your ground
Better reach for the sky until the stars burn down
There’s a mountain of doubt you’re gonna have to climb
And a world full of doubters tryin’ to change your mind.
Break the chains; stand up tall;
Come out swinging, don’t take the fall.

Rile me up just to lay me down
And sail away, Imma sink or drown
With hands on my heart, I’m gonna be okay (I won’t be your ???)
Believe what you want, I’m gonna find a way.

Rise! C’mon and

I know you have illusions of me
I know who I am and who I can’t be (Yeah)
Where were your ? when I wanna break free
You’re like a fistful of sand.
Time won’t let you wait for me

(Chorus)

C’mon rise me up
You better knock me out (down?)

Yeah, yeah, yeah

C’mon and
C’mon and …Rise
C’mon and … Rise

(Chorus)

C’mon and rise me up (Rise)
You better knock me out (Rise)

Yeah, yeah, yeah

From the second you’re born
You gotta stand your ground
Better reach for the sky until the stars burn down
There’s a mountain of doubt you’re gonna have to climb
And a world full of doubters tryin to change your mind.
Break the chains; stand up tall;
Come out swinging, don’t take the fall.


MASTERPIECE

It’s a little bit different
Than I thought it’d be
Inspiration out of reach
Somewhere I know you’re out there
I feel it deep inside.
You’re all that I need.
I got lost in my head
You walked by, I stopped dead
I couldn’t breathe.
Your hands in my heart
Forever in time
A portrait of you.

CHORUS
You know I tracked (cracked) the stars
Just so I can see
Who was laying beautiful down on me
I keep dreaming of what our love could be
I wanna paint you, my
My masterpiece
(Lost in my head, you walked by, I stopped dead)
My masterpiece
(Your hand in my heart, forever in time)

I don’t wanna change anything
About who you are
I found perfection, never been out this far
Got lost inside my feelings
Far beyond my words
I trust my heart to understand

CHORUS
You know I cracked the stars
Just so I could see
Who was laying beautiful down on me
I keep dreaming of what our love could be
I wanna paint you, my
My Masterpiece
(Lost in my head, you walked by, I stopped dead)
My masterpiece
(Your hand in my heart, forever in time
My masterpiece
(Lost in my head, you walked by, I stopped dead)
My masterpiece
(Your hand in my heart, forever in time)

GUITAR SOLO

Lost inside my feelings
Far beyond my words
I trust my heart to understand

CHORUS
You know I cracked the stars
Just so I could see
Who was laying beautiful down on me
I keep dreaming of what our love could be
I wanna paint you, my
My Masterpiece
(Lost in my head, you walked by, I stopped dead)
My masterpiece
(Your hand in my heart, forever in time)
My masterpiece
(Lost in my head, you walked by, I stopped dead)
My masterpiece
(Your hand in my heart, forever in time

Got lost inside my feelings
Far beyond my words


TRUTH

When I have doubt, you inspire commitment
You found me drowning in a silent sea
My heart was shattered in so many pieces
What was left was a ghost of me.

Love taught me to lie
The pain gave me the strength to cry
No matter the cost
I'm willing to try
Gotta have a heart to find the truth

CHORUS:
When you find pure love
You can't kiss it away
Can’t kiss it away
Can’t kiss it away
When you find pure love

I try to talk but I can't face my words
Or what they are meant to be
(What they are meant to be)
Each time we touch you help me stay alive
I feel my vulnerability
Falling, falling

CHORUS:
When you find pure love
You can't kiss it away
Can’t kiss it away
Can’t kiss it away
When you find pure love

Love taught me to lie
But you gave me a reason to try
No matter the cost
You stood by my side
You found the heart to find the truth
Forever now it’s me and you

CHORUS:
When you find pure love
You can't kiss it away
Can’t kiss it away
Can’t kiss it away
When you find pure love
Can’t kiss it away

When you find pure love
You can't kiss it away
Can’t kiss it away
Can’t kiss it away
When you find pure love


TAKE ME

Take me, take me for who I am
Take me, take me, take me, take me who I am
Take me, take me for who I am
Take me, take me, take me for who I am…

Looked in the mirror of my life, who do I see?
Honestly, I possess so many different sides;
Funny, it’s me.
I tried to be somebody else;
But that didn’t fly.
My hidden “I”, it didn’t wanna die.
I’m alive.

CHORUS
Take me, take me for who I am
Take me, take me, take me, take me who I am
Take me, take me for who I am
Take me, take me, take me for who I am…

Now the spotlight’s coming down
Lightin’ my face, but not my heart
I swear I left it on the stage every night.
Show must go on.
Deep inside I got the hope that I’m not a joke
Fool or just a fake.
I made some bad mistakes.
That’s what it takes

CHORUS
Take me, take me for who I am
Take me, take me, take me, take me who I am
Take me, take me for who I am
Take me, take me, take me for who I am…

GUITAR SOLO

Sometimes my life seems out of reach.
So, I just make believe
Because I know I want it all, want it all, yeah
We all make our own mistakes,
With all our gives and all our takes.
Down in Heaven there’s a living hell
Living hell, yeah.

There’s a stranger deep inside
That puts on a show.
Through my hopes and fears,
I wander through my head, through my years, years
Tell me, where you’re gonna hide,
When the memories haunt you inside?
Well, it’s a heavy load, heavy load, ohhh

(Take me, take me)
What you see is what you get
(Take me, take me)
And what I give is what I get, get, get
(Take me, take me)
Down in heaven you can hide
(Take me, take me, take me)
Hide, to try to hang onto your pride

(Take me, take me)
I’m just tryin’ to love myself,
(Take me, take me)
Perfection ain’t real.
Here (Hear?) I’m cryin’

(Take me, take me)
(Take me, take me)
(Take me, take me, take me)
Yeah, if you want me, want me for who I am
Need me, need me, need me for who I am
Love me, say you love me, say you love me...


GOOD TIMES

Sometimes you hate me.
Sometimes you hate me, too
You wanna be with me
You better make me laugh
Or I’m never gonna stay with you.
No clouds (no clouds)
All sun (all sun)
A life for never-ending fun.
If you wanna be with me, be with me
You better make me believe

CHORUS
I’m gonna have a good time
With or without you.
Tired of your bitchin’ and moanin’ of all the things,
Things that I don’t do.
No clouds (no clouds)
All sun (all sun)
A night for never-ending fun
Gonna have a good time
With or without you.

I always try to love you
But I break your heart sometimes.
Ain’t it amazing,
When we’re both travelin’ blind?
We run red lights, we keep speeding by those signs
If you wanna be with me, be with me
You better make me believe.

We’re gonna try to help each other
When our skies ain’t always blue.
The sky (smile) breaks through the clouds and the sun comes shining through.

CHORUS
I’m gonna have a good time
With or without you.
Tired of your bitchin’ and moanin’ of all the things,
Things that I don’t do.
No clouds (no clouds)
All sun (all sun)
The night’s for never-ending fun.
Gonna have a good time
With or without you.

Spoken:
(Jammin’ in the back, sunroof down,
What you gonna do when your heart leaves town?
What you gonna do when you hear me now
And there’s no one around
Cause I’m cruising the town?
Anyhow
Ding-a-ling-a-ling so hard
That’s why I can play the guitar)

GUITAR SOLO

(Play the guitar)

We’re gonna try to help each other
When our skies ain’t always blue.
The sky (smile) breaks through the clouds and the sun comes shining through.

CHORUS:
I’m gonna have a good time
With or without you.
Tired of your bitchin’ and moanin’ of all the things,
Things that I don’t do.
No clouds (no clouds)
All sun (all sun)
A night for never-ending fun
If you wanna be with me,
You better make me laugh
Better make me believe.

I’m gonna have a good time,
And I guess it’s gonna be with you.
Try to have a good life
And do the things we’d always thought we’d do.
No clouds (no clouds)
All sun (all sun)
Let’s stay together having fun
Gonna have a good time,
And I guess it’s gonna be with you.
Gonna have a good time,
I guess it’s gonna be with you.
Gonna have a good time,
Guess it’s gonna be with you.
No clouds, all sun,
And I pray it’s gonna be with you.
No clouds, all sun,
And I guess it’s gonna with be you.
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Paulska »

Nie było mnie na forum przez chwilę i przegapiłem piątkowego linka :zniesmaczony:
Czy ktoś mógłby poratować chociaż próbką materiału z EPki do przesłuchania? Plizzz...
Czytam Wasze komentarze, a po lekturze postu Kuby80BJ i zapoznaniu się z tekstami (Take Me faktycznie bardzo osobisty) wręcz umieram z ciekawości.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1585
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: EVENo »

Poszło ;)
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Badmotorfinger
It's My Life
It's My Life
Posty: 212
Rejestracja: 9 października 2013, o 22:20
Lokalizacja: Paradise City

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Badmotorfinger »

Również byłbym bardzo wdzięczny za linka, gdyby jakaś dobra dusza mi podesłała :)
"It's a bitch, but life's a roller coaster ride
The ups and downs will make you scream sometimes"
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3515
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: prezes1 »

Wydaje mi się że nawet dwie dobre dusze wysłały... ;)
Dzięki Jacob za teksty, zwłaszcza za Rise bo ni cholery nie rozumiem. :)
Mam takie pytanie do Jacoba: jak sądzisz(jako expert) - czy album będzie zupełnie świeży? Czy też powtórzą się piosenki z epek?
In fact, I want Rise, Truth i Take me on the album! :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Mystery
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 44
Rejestracja: 8 lipca 2009, o 16:41
Lokalizacja: Wrocław

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: Mystery »

Czy ja też mogę prosić?
https://m.ocdn.eu/_m/b0fbf3fc42929a4d24 ... ,62,37.jpg


Mam! Dziękuję bardzo! ;)
I got something to believe in...
ediyo
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 21
Rejestracja: 17 września 2005, o 09:28
Lokalizacja: Warszawa

Re: RSO EPka #1 "Rise"

Post autor: ediyo »

Czy mogę na priv :)))?
27.05.06 - BJ, Stuttgart
13.10.12 - RS, Berlin
19.06.13 - BJ, Gdańsk
27.07.13 - BJ, East Rutherford, NJ
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”