Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Ricky Skywalker »

Zacząłem tę akcję na JoviTalku, ale i tu mam nadzieję że Twitterowcy się włączą :)

Ostatnio Richie daje nam coraz więcej sygnałów, że wypuści wkrótce coś specjalnego (EP?). Powinniśmy wykorzystać tę szansę i spróbować poprosić go o to, by na nowym wydawnictwie znalazła się także piosenka "Our Secret Place"!

Dla tych, którzy nie wiedzą nic na temat utworu, małe przypomnienie:

W ubiegłym roku, w maju, na YouTube pojawił się snippet z fragmentami czterech nowych utworów. Trzy z nich pojawiły się następnie na "Aftermath Of The Lowdown", a ostatnia, "Our Secret Place", została odrzucona. Znamy tylko 18 sekund tej piosenki, ale wydaje się ona być piękną balladą ;) Byłoby szkoda, gdybyśmy nigdy nie usłyszeli pełnej wersji.

http://www.youtube.com/watch?v=xjcbiB-iqiI - tu jest, od 1:01.

Jeśli chcecie spróbować namówić Richiego, by wypuścił tę piosenkę, napiszcie do niego na Twitterze. Oto moja wiadomość:

@TheRealSambora please let us listen to full #OurSecretPlace (http://goo.gl/aCnLt)! Since May, we're dying to hear it! #AskSambora

Możecie ją skopiować bądź ułożyć własną, ale pamiętajcie o tagach #OurSecretPlace i #AskSambora (ten ostatni był używany niedawno przy okazji zadawania pytań odnośnie nowego albumu BJ). Zróbmy mu niespodziankę - pokażmy na Twitterze, że jesteśmy małą armią chcącą tej piosenki, a na pewno się zgodzi! :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
EVENo

Post autor: EVENo »

Spostrzegawczy Artur właśnie się dowiedział, że na Twitterze można wysyłać wiadomości! Kolejny sukces Spostrzegawczego Artura!

A jakby mu napisać coś w stylu Please, leave Bon Jovi and start solo career at all? Tylko mniej koślawym angielskim, niż ja sam dysponuję? :P

[ Dodano: 2013-04-01, 12:15 ]
No, ale póki co pozwoliłem sobie skopiować tweeta Rickiego, zobaczymy czy to nam przyniesie jakiś miły prezent od Rycha :)
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Myślisz, że Richie będzie chciał opuścić Bon Jovi? Wydaje mi się , że nie. Ten zespół tyle zarabia, że mu się nie opłaca.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Niech nie opuszcza BJ, niech wydaje solowe kawałki na boku, jak Norum z Europe robi od lat (co 3-4 lata wypuszcza album...). Milla - dołącz proszę do akcji ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Milla
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 886
Rejestracja: 20 listopada 2011, o 12:29
Lokalizacja: Nysa

Post autor: Milla »

Zrobione.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Ricky Skywalker »

Odkopuję wątek! Podawajcie dalej tego Tweeta! ;) Walczymy aż do skutku! :)

https://twitter.com/Garik_Loran/status/ ... 4289394688
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
monjovi
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2553
Rejestracja: 4 lutego 2006, o 11:48
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Turek/Poznań
Kontakt:

Re:

Post autor: monjovi »

EVENo pisze:Spostrzegawczy Artur właśnie się dowiedział, że na Twitterze można wysyłać wiadomości! Kolejny sukces Spostrzegawczego Artura!

A jakby mu napisać coś w stylu Please, leave Bon Jovi and start solo career at all? Tylko mniej koślawym angielskim, niż ja sam dysponuję? :P

[ Dodano: 2013-04-01, 12:15 ]
No, ale póki co pozwoliłem sobie skopiować tweeta Rickiego, zobaczymy czy to nam przyniesie jakiś miły prezent od Rycha :)
hehe, Eveno masz dar przekonywania, spełnił Twoja prośbę w mgnieniu oka, teraz też w Tobie cała nadzieja xD



A Tweeta wysłałam :)
[align=center]http://www.lastfm.pl/user/monjovi[/align]
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Re:

Post autor: Ricky Skywalker »

monjovi pisze:
EVENo pisze:Spostrzegawczy Artur właśnie się dowiedział, że na Twitterze można wysyłać wiadomości! Kolejny sukces Spostrzegawczego Artura!

A jakby mu napisać coś w stylu Please, leave Bon Jovi and start solo career at all? Tylko mniej koślawym angielskim, niż ja sam dysponuję? :P

[ Dodano: 2013-04-01, 12:15 ]
No, ale póki co pozwoliłem sobie skopiować tweeta Rickiego, zobaczymy czy to nam przyniesie jakiś miły prezent od Rycha :)
hehe, Eveno masz dar przekonywania, spełnił Twoja prośbę w mgnieniu oka, teraz też w Tobie cała nadzieja xD
To nie ten EvenO, co teraz forumuje u nas. To ten stary, co już go nie ma :P

...ale jak chce, to niech spróbuje Richiego na powrót namówić ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Ricky Skywalker »

Część z Was już widziała, ale... Richie podał mojego tweeta dalej - i Twitter zaczął żyć nadzieją! :D

Pytanie, co zrobi z tym dalej sam Richie - mam wrażenie, że jak nie wypuści tej piosenki teraz, to już nigdy...
Załączniki

[Rozszerzenie jpg zostało wyłączone i nie będzie dłużej wyświetlane.]

***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Damned
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4971
Rejestracja: 7 listopada 2012, o 03:16
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Re: Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Damned »

Brawo Ricky! Oby udostępnił. Pamiętam, że Richie mówił kilka lat temu o planach wydania boxsetu z różnymi rarytasami z przekroju całej kariery. Oby nie odłożył tej piosenki do tego projektu, bo obawiam się, że może on nie ujrzeć światła dziennego zbyt prędko :)

Inna sprawa, że artyści lubią mieć asa w rękawie w postaci niewydanego acz gotowego utworu, na wypadek jakiejś jubileuszowej reedycji etc...
Kuba80BJ
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 389
Rejestracja: 31 stycznia 2013, o 15:58
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Kuba80BJ »

Brawo Ricky! Świetna sprawa bo kawałek faktycznie zapowiada się wypas. Oby Richie poszedł za ciosem i go w końcu jakoś udostępnił po latach :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Ricky Skywalker »

Damned pisze:Brawo Ricky! Oby udostępnił. Pamiętam, że Richie mówił kilka lat temu o planach wydania boxsetu z różnymi rarytasami z przekroju całej kariery. Oby nie odłożył tej piosenki do tego projektu, bo obawiam się, że może on nie ujrzeć światła dziennego zbyt prędko :)

Inna sprawa, że artyści lubią mieć asa w rękawie w postaci niewydanego acz gotowego utworu, na wypadek jakiejś jubileuszowej reedycji etc...
Były też ploty o tym, że ma być "Aftermath..." deluxe - tudzież suplement do niego - i po to nagrywali te akustyczne wersje z Marie Ann Calhoun (tu mamy całe "Taking A Chance..." i "Every Road" i filmik ze studia, w którym ćwiczą nigdy nie wydane oficjalnie "Forgiveness Street"):

https://www.youtube.com/watch?v=Gl_2vbV3SfM

https://www.youtube.com/watch?v=NPHjm_MdgFU

https://www.youtube.com/watch?v=CWhtI6cgS90
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Twittujemy z prośbą o "Our Secret Place"!

Post autor: Ricky Skywalker »

Podbijamy! Proszę o serduszkowanie wpisu.

Walczymy aż do skutku, choćby to miało trwać do 2027 :cfaniak:

https://twitter.com/Garik_Loran/status/ ... 0189520896
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”