Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

O ile sam projekt na początku wydawał się super pomysłem o tyle sama realizacja jest mierna. Dużo błędów popełnili od początku, o których nie chce mi się nawet pisać. Coraz bardziej przeczuwam,że nic z tego nie wyjdzie i najlepiej jak każde z nich pójdzie w swoją, znaną ich fanom stronę.
I tutaj niestety problemem staje się ich związek. Gdyby byli po prostu partnerami artystycznymi to nie było by problemu, projekt nie ma potencjału, rozchodzimy się. A teraz nie będzie to takie łatwe bo załóżmy,że jedno będzie chciało odejść a drugie nie to już będzie rodzić konflikt, który będzie rzutował na ich relacji.
Sporo ciężkich decyzji do podjęcia mają. Ciekawe co z tego będzie.
prezes1 pisze: Lepiej niech wraca do Ebbina i nagra Aftermath's Aftermath! :)
Oj chciałbym bardzo !
Obrazek
Awatar użytkownika
imp
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1900
Rejestracja: 7 stycznia 2011, o 13:50
Lokalizacja: Poznań
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: imp »

prezes1 pisze:Wydaje mi się, że czas się pogodzić z faktem, że płyty raczej nie będzie. Może jakaś epka czy dwie. Oby...
Może i będzie, ale kiedy wyjdzie nikt/niewielu już będzie na nią czekało. RS i Ori żyją chyba w jakimś własnym świecie, niezależnym od mediów, promocji, słupków popularności. Nie wiem czy to szczera beztroska w tym temacie czy nieumiejętność ogarnięcia się.
prezes1 pisze:Lepiej niech wraca do Ebbina i nagra Aftermath's Aftermath! :)
ZA! I nawet tytuł płyty może taki zostać. (Prezes za prawa autorskie sobie policz :D)
prezes1 pisze: W sumie nic mnie to nie dziwi, kariery od zera nie buduje się w wieku 60 lat(nawet z młodą 30tką u boku). ;)
Oj tam! A taki Ritchie Blackmore i Candice ;)
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: ROCKSTAR »

My tutaj gadu gadu, a jutro... nowy singiel :)) :brawo:

https://www.facebook.com/RSOOfficial/vi ... 1t-6r-yySc
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

I got you babe mnie nie interesuje ale Forever all the way już bardzo :) chwila goryczy i znowu jest fajnie :D
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

mi się Forever nawet podoba, ale miałem apetyt na coś więcej. W necie jest dostępny od kilku dni snippet, nie wiem czy ktoś podawał link
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

Ja nie słyszałem, dopiero teraz znalazłem :
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=k9z6DGzz17E[/BBvideo]

kurcze I got you babe brzmi super :D nie spodziewałem się, Forever ma potencjał.
Obrazek
usunięty użytkownik 4858

Re: Richie nagrywa

Post autor: usunięty użytkownik 4858 »

Odtwórzcie sobie lepiej to:
[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=nHKxkExs-b0[/BBvideo]
:)

[BBvideo 560,340]https://www.youtube.com/watch?v=k7S1cQIXyi0[/BBvideo]
Wokale Richiego i produkcja miażdżą system! A wavy brzmią jeszcze lepiej!

P.S. W materiałach rozesłanych do prasy Ori i Richie podali, że "Forever All The Way" nie jest jedynie tekstem o "romansach", ale też o miłości do dziecka, rodzica, przyjaciela, członka rodziny... Jest po prostu piosenką o szczerym zaangażowaniu
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: EVENo »

Przy Forever All The Way uśmiechnąłem się pod nosem. Coś, czego dawno nie robiłem przy muzyce z obozu BJ.

Początek mało zachęcający. "O, jak się kochają, no coś takiego" - pomyślał ja. Ale wokal Rycha w drugiej zwrotce zabrał mnie do jego świata i zrobiło mi się dobrze. Jest klimat jego płyt, na który tak czekałem, super! Może to nic porywającego, nie jest to utwór, do którego będę wracał z wypiekami na twarzy, ale ma w sobie to coś.

I Got You Babe nie skomentuję, bo nie ma czego. Mieli ochotę zrobić cover, to zrobili.
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: Ricky Skywalker »

"Forever All The Way" bardzo fajne! Ballada z wokalem samego Ryśka - to się nie może nie udać! Muzycznie przypomina mi "One Last Goodbye" - tekstowo jest zaś jakby odwróceniem tamtego kawałka ;) Naprawdę wielki plus.

"I Got You Babe" z kolei... cóż. Potworek. Sorry, ale NIE. Oddajmy głos Wojtkowi Mecwaldowskiemu:

https://www.youtube.com/watch?v=qy03EDdDsBw

...no i właśnie takie mam odczucia co do tego coveru.

Podsumowując: jeden duży plus i jeden wielki minus. Wychodzi, że na zero - ale... o ile fani będą się cieszyć, że doszedł kolejny dobry kawałek, to właśnie przez kawałki w stylu "I Got You Babe" ten projekt nigdy nie będzie traktowany poważnie.
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Fajna balladka Rycha, takie lubię. To jest tzw. 'mój Rycho'. :)
Cover jak cover. Mi się podoba, znam ten utwór jak i cała Ameryka więc tam może nie przepadnie... ;)
No i kolejna data premiery albumu: kwiecień. Tak napisali tu: http://people.com/music/richie-sambora- ... babe-duet/
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Paulska
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 288
Rejestracja: 11 czerwca 2013, o 09:22
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Łódź / Warszawa

Re: Richie nagrywa

Post autor: Paulska »

"Forever" świetne. Jest klimat i głębia w tym utworze, podkreślona rewelacyjnym wokalem.
I tak sobie myślę, że spokojnie mogłaby to być ballada Bon Jovi z lepszych czasów (pod głos Jona - oczywiście nie ten obecny - by pasowała). Ech, rozmarzyłem się.
A na poważnie - na dzisiaj (a przesłuchałem pierwszy raz przed jakąś godziną ;) ) "Forever" ma u mnie jakieś 5x więcej odsłuchów od "When We Were Us". I tyle komentarza w temacie.
Chciałbym w końcu doczekać się płyty od RSO.

A co do "I Got You Babe" - w sumie ciekawe spojrzenie na ten utwór, nie tylko odtwórcze. Ale mimo wszystko mnie nie porywa - to nie moje klimaty.
Pozdrawiam
Paulska
Awatar użytkownika
EVENo
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1584
Rejestracja: 9 października 2016, o 11:51
Ulubiona płyta: New Jersey
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: EVENo »

Wyjaśni mi ktoś czemu dostajemy te piosenki z linków niepublicznych? Czy oni naprawdę wszystko robią na opak i wstawiają utwory "dla wybrańców"?
Telewizja kłamie, a Radio Epsilon
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

Forever świetne, naprawdę super utwór choć narazie tylko na telefonie przesłuchałem. Pierwsze skojarzenie - idealne na pierwszy taniec na weselu :p
Obrazek
Awatar użytkownika
ROCKSTAR
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 998
Rejestracja: 10 kwietnia 2005, o 14:19
Ulubiona płyta: NJ KTF TD
Lokalizacja: Wałbrzych / Kair
Kontakt:

Re: Richie nagrywa

Post autor: ROCKSTAR »

"Forever..." naprawde swietne !! Brzmi jak fragment wyrwany z Undiscovered Soul.
Tak samo, jak istnieje we wszechswiecie tzw. "moje" BJ, tak samo ma racje bytu "moj" Sambora i TO JEST WLASNIE TO !!

Kiedy slysze takie delikatne solowki z dusza ( no brzmi to patetycznie, ale...)- przypominam sobie, dlaczego pewnego dnia wzialem gitare do reki. Nie dla ultra szybkich solowek, ale dla wlasnie tego czegos, co dal mi Sambora pare dekad temu...
No nie wiem- moze znow sie we mnie uruchamia zbyt wielki optymizm, ale z pelna odpowiedzialnoscia moge napisac: "Forever..." moze sie wpisac w soundtrack mojego zycia za czas jakis...
Awatar użytkownika
tribe94
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 338
Rejestracja: 7 stycznia 2013, o 17:40
Ulubiona płyta: Keep The Faith
Lokalizacja: Milicz

Re: Richie nagrywa

Post autor: tribe94 »

Chciałbym wierzyć w przypadek, ale kolejny raz utwór z Samborą na wokalu zdecydowanie wygrywa :cfaniak:
"Everybody's got their cross to bear these days..."
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”