Richie nagrywa

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

I to jest news! :)
Byle nie siedział w studiu 3,5 roku. ;)
Z tego co pamiętam to ma nagrane z Rockiem jeszcze 10 piosenek z ostatniej sesji, może część wykorzystają, będzie szybciej.
I musi teraz uważać na Orianthi(w sumie Nikki też) bo może go dodać do akcji 'me too'. ;) :D
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Richie nagrywa

Post autor: Adrian »

prezes1 pisze:I to jest news! :)
Byle nie siedział w studiu 3,5 roku. ;)
Z tego co pamiętam to ma nagrane z Rockiem jeszcze 10 piosenek z ostatniej sesji, może część wykorzystają, będzie szybciej.
I musi teraz uważać na Orianthi(w sumie Nikki też) bo może go dodać do akcji 'me too'. ;) :D
Fajny news i super brzmienie gitary!
Generalnie licząc nagrania z Ebbinem, Beardenem, Rockiem to zostało mu pewnie z 60 utworów . Mówił bodaj o 22-24 ostatecznie dopieszczonych (produkcja, miks itp). Pozostałe mogą być w formie dem.
Nie mogę jednak trochę w tym video patrzeć na Ryśka. Jego rozbiegany wzrok, 0 skupienia, chłop jest w swoim świecie, Bob Rock zaczyna odpowiadać a on mu nachrzania gitarą.. Widać, że B.Rock jakoś mało zadowolony i nie śmieje się z tego co wyprawia Richie. Ktoś tam pisał o kokainie.. Nie wiem co to, ale na pewno nie alkohol.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

Rychu zawsze taki był jak żartował,wystarczy sporo starych filmików obejrzeć. Szukanie dziury w całym, ja po tym filmiku miałem właśnie bardzo pozytywne odczucia co do jego formy.
Obrazek
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Re: Richie nagrywa

Post autor: Adrian »

Dand pisze:Rychu zawsze taki był jak żartował,wystarczy sporo starych filmików obejrzeć. Szukanie dziury w całym, ja po tym filmiku miałem właśnie bardzo pozytywne odczucia co do jego formy.
Zdecydowanie nie. Uwielbiam Ryśka żartującego i bardzo lubię to jego poczucie humoru. On tutaj jest jakiś nieobecny, zupełnie w swoim świecie. Zauważ że nawet B.Rock się nie śmieje, bo wydaje mi się, że jest świadomy sytuacji i idzie to w świat. To nie jest normalne zachowanie Ryśka i normalne żarty. Ja wiem, że ostatnio przywykliśmy do Ryśka pod wpływem i staje się to coraz bardziej normalne, ale osobiście odczuwam różnice gdy żartuje bez i z używkami. Przynajmniej tak mi się wydaje. Zresztą nie ma co ukrywać osoba mająca problemy z alkoholem/narkotykami/środkami przeciwbólowymi ma poważny kłopot i nie rozwiąże tego problemu ot tak, tym bardziej prowadząc życie jakie prowadzi. Zresztą jego była żona jest tego doskonałym przykładem niestety.
Jednak pomijając powyższe (niech każdy myśli co chce) to cieszy mnie ta wspólnego nagrywania. Co jest lepsze od nowego wydawnictwa z obozu Bon Jovi? Dwa wydawnictwa! :)
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
prezes1
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 3514
Rejestracja: 4 maja 2010, o 21:48
Ulubiona płyta: These Days i NJ
Lokalizacja: Lublin

Re: Richie nagrywa

Post autor: prezes1 »

Nie wiem, ja widzę Boba Rocka śmiejącego się ze wszystkimi.
Rycho zawsze miał takie zagrywki, nawet jak materiał miał być poważny robił z siebie klowna.
Poza tym znają się z Rockiem przeszło 30 lat i raczej nie robi to na nim żadnego wrażenia.
I te jego małe czarne oczka - nigdy nie wiesz czy coś pił, wciągnął czy sobie jaja z ciebie robi... :)
"Opinions are like assholes...Everybody has one!"
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Re: Richie nagrywa

Post autor: Dand »

prezes1 pisze:Nie wiem, ja widzę Boba Rocka śmiejącego się ze wszystkimi.
Rycho zawsze miał takie zagrywki, nawet jak materiał miał być poważny robił z siebie klowna.
Jest sporo starych filmików gdzie tak się zachowuje i w mojej ocenie nie rzadko wku*rwiał tym Jona :p
Jeden filmik a ja zinterpretowałem to jako Ryśka w super formie a ktoś inny że jest po kokainie...nie wiem jak na to zareagować :p
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”