Czy Richie powinien nagrać płytę?

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Dla Ciebie może tak, ale dla mnie nie.
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
Sorry, sorry ale dla mnie If I can't have your love jest znakomicie zaspiewane.Jakby nagral plyte tak zaspiewana i z takimi utworami to bede pierwszym ,ktory ja kupi.
eee. Ta piosenka to odrzut ze Strangera, więc ktoś Cię już wyprzedził i kupił pierwszy tę płyte :P

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Chodzilo mi o to ,ze jakby nagral tego typu utwory i tak zaspiewane to od razu bym kupil.
Obrazek
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Myśle że żaden fan nie pogniewałby się za kolejną płytke. Drugi Stranger to by nie był na pewno ale undicovered też było całkiem przyzwoite. Poza tym ostatnimi czasy mam nieodparte wrażenie że to on powinien zastąpić Jona na stanowisku wokalisty.
"If I can't have your love" to płaczliwa ballada ale umiejętności wokalne prezentuje najpiękniej. Co by o nim nie mówić głos ma rewelacyjny, bo gitarowych umiejętnościach nie ma co mówić.
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Stonka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:20
Lokalizacja: Śnieżne Za*upie.

Post autor: Stonka »

Pomimo iż do Strangera oraz wszelkich związanych z nim odrzutów mam nieuzasadnioną awersję (właściwie to uzasadnioną i o sprecyzowanych powodach,ale nie powiem,bo będę bita) muszę dobitnie uznać,że czego jak czego,ale głosu Ryszarda czepiać się nie można.I pomimo,iż lwią część utworów uważam pod względem muzycznym za średniawe,to wokal jest właśnie tym,co trzyma wszystko w tak zwanej ordynarnie kupie.Słowem-miód.
"People forget what you said,people forget what you did,but people never forget how you made them feel".- JBJ.
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Oh nie. Tego bym nie chciała, żeby Rich zastąpił Jona. Wszystko rozumiem, że można się trochę czepiać kondycji wokalnej Jona, ale bez przesady! Taki jest kształt Bon Jovi i niech tak zostanie. Może jestem mało elastyczna, ale nie zniosłabym chyba żadnych zmian. Poza tym strasznie mi się szkoda zrobiło Jona, bo wszyscy piszecie, że beznadziejnie śpiewa :( . To smutne.
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

O nie, nie, nie. Nikt przecież nie powiedział, że Jon śpiewa beznadziejnie ;) Co jak co, ale Janek porafi dobrze śpiewać i wszyscy o tym wiemy. Chodzi tylko o to, że Rysio również ma się czym pochwalić jesli chodzi o umiejętności wokalne. I taka jest prawda.
Ale w sumie też bym nie była za tym, żeby się zamienili miejscami czy coś w tym stulu. BJ to BJ i niech zostanie tak, jak jest :D

BTW: chyba troszkę zeszliśmy z tematu :P
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Teena pisze:Oh nie. Tego bym nie chciała, żeby Rich zastąpił Jona. Wszystko rozumiem, że można się trochę czepiać kondycji wokalnej Jona, ale bez przesady! Taki jest kształt Bon Jovi i niech tak zostanie. Może jestem mało elastyczna, ale nie zniosłabym chyba żadnych zmian. Poza tym strasznie mi się szkoda zrobiło Jona, bo wszyscy piszecie, że beznadziejnie śpiewa :( . To smutne.
BRAWO!!!!!! Dziękuję Ci bardzo :) Wreszcie ktoś zauważył, że za bardzo dyskryminujecie Jona... I przy okazji krzywdzicie fanów Jona czyli mnie, na przykład... Jon ma świetny głos i jest niezastąpiony :)
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Agata BJ pisze:Janek porafi dobrze śpiewać i wszyscy o tym wiemy. Rysio również ma się czym pochwalić jesli chodzi o umiejętności wokalne. Ale w sumie też bym nie była za tym, żeby się zamienili miejscami czy coś w tym stulu. BJ to BJ i niech zostanie tak, jak jest :D
No ja rozumiem uwielbienie wielu osób dla głosu Rycha, sam również muszę przyznać, że jest on bardzo dobry. Ale głos Jona również, mimo upływu lat i pewnej utraty możliwości w stosunku do tego, co prezentował chociażby na KTF, uważam za świetny. I na pewno nie chciałbym, aby się zamienili - co najwyżej byłbym za jedną, dwoma piosenkami w formie duetu - po co nam jakaś Jenny Nettles, Keith Urban czy szczególnie Olivia d'Abo, kiedy jest Rysiek, a jeśli nie Rysiek, to David, który przecież głos ma także niebylejaki ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Dzięki, że nie zapomniałeś o Davidku :) :cmok1: :D
elek84
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
I Believe
I Believe
Posty: 57
Rejestracja: 16 września 2005, o 19:20
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: elek84 »

Ja oczywiście żartowałam z tą zamianą, Jon to główny mózg zespołu i najbardziej rozpoznawalna twarz z całej czwórki, bez niego to nie to samo. Fakt jednak faktem że ostatnio jego głos zmarniał. Jasne że po tylu latach grania koncertów musiało to nastąpić, ale też ta dziwna maniera śpiewania od albumu Crash jest strasznie denerwująca, na HAND nie jest tak bardzo wyczuwalna jak na poprzednich ale mimo wszystko słychać ją.

Nikt więc frontmena nie dyskryminuje Oleńko. My go lubimy, tylko się tylko czasami czepiamy. Gdyby nam się wszystko podobało, było by za nudno.
A David oczywiście też ma nie byle jaki głos. Szczególnie podoba mi się Tumblin' Dice Rolling Stonsów na TD Special Edition.
these days - the stars seem out of reach
these days - there ain't a ladder on these streets
these days - are fast, love don't last in this graceless age
there ain't anybody left but us these days
Stonka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:20
Lokalizacja: Śnieżne Za*upie.

Post autor: Stonka »

Dajcie spokój,nie przesadzajcie z tymi hasłami o dyskryminacji- po prostu faktem jest,że śpiewa słabiej,nie da się tego niestety ukryć.
Zgadzam się z Elkiem,ja również pultam się lekko przy słuchaniu Crusha,albowiem słychać tam dobywające się Jonowi z gardła cudaczne kombinacje,które pewnie miały za zadanie ukryć cieńszy głosik.Strach się bać.
"People forget what you said,people forget what you did,but people never forget how you made them feel".- JBJ.
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Gdyby po ponad dwudziestu latach wciąż wydobywał z siebie takie dźwięki jak na końcu "Runaway", byłoby to cokolwiek dziwne. Nawet Sebastian Bach, który jest IMHO lepszym wokalistą, nie śpiewa już "I Remember You" jak za starych, dobrych lat osiemdziesiątych ;)
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Jeopardy pisze:Wielkie Joł!

eee. Ta piosenka to odrzut ze Strangera, więc ktoś Cię już wyprzedził i kupił pierwszy tę płyte :P

Restekpa!
Mateo
Ta piosenka to odrzut z Undiscovered Soul o_O. Powiem więcej, to nawet słychać ;)
Proszę państwa, oto pyza :D :
bucziia
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 30
Rejestracja: 24 września 2005, o 22:26
Lokalizacja: Kraków

Post autor: bucziia »

A co sądzicie o przepięknej balladzie " In it for love"?
Dla mnie jest ona inspiracją i czymś naprawdę niezwykłym ;)

A propo płyty-->oczywiście, że powinien. Ciekawa jestem, co tym razem by mu wyszło. Co prawda moge powiedzieć że niby wolę Strangera, ale US też jest niczego sobie, szczególnie kilka kawałków. Dajesz czadu Richie!
Nothing else matters when you're in it for love,
Together we can only go higher...
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”