Czy Richie powinien nagrać płytę?

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!

Tak, myśle, że powinien. W końcu miał 2 świetne płyty poprzednie. A co do jego głosu, to zaiste jest świetny.

Ale serio mielibyście coś przeciwko płycie country? Przecież to teraz trendy jest, Rich mógłby troche zarobic, może i w końcu odnieśc solowy sukces. Niech idzie z duchem czasu!! W zaprzęgu komercji!

Restekpa!
Mateo
Awatar użytkownika
olcat
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 268
Rejestracja: 17 września 2005, o 18:29
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: olcat »

Rozumiem, że to był jeden z typowych dla Ciebie niesmacznych żartów?
...Don't you know that all my heroes died...?
And I guess I'd rather die than fade away...
"Rock N Roll is the spiritual release of the youth"
http://www.olcat.mylog.pl
Awatar użytkownika
Teena
I Believe
I Believe
Posty: 78
Rejestracja: 16 września 2005, o 22:35
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: Teena »

Oj nie, nie. Country jest ok, ale tylko u muzyków country. Ale Bon Jovi, a w tym sam Rich niech się lepiej od tego rodzaju muzyki trzymają z daleka. Ja oczekuję od nich czegoś więcej, czegoś bardziej w ich stylu. Niech Rich nagrywa płyt jeszcze mnóstwo, bo ma potencjał, ale niech nie marnuje swojego talentu gitarzysty i wokalisty, please. NO COUNTRY!!!!
KTF in Bon Jovi!!!
Awatar użytkownika
Jeopardy
I Believe
I Believe
Posty: 76
Rejestracja: 16 września 2005, o 21:23
Lokalizacja: :/

Post autor: Jeopardy »

Wielkie Joł!
Rozumiem, że to był jeden z typowych dla Ciebie niesmacznych żartów?
ermm, nie, nie byl.
Wokalista Poison - Bret Michaels, wziął sie za solowa kariere i gra właśnie country. Piosenki nie sa ambitne, sa, można wręcz powiedzieć, tworzone tylko dla kasy, ale amerykanom to sie podoba. Bret odcina kupony i liczy kase. Może i Richie tego potrzebuje?
Piosenka napisana wspólnie z Seagalem z filmu Fire Down Below- Long Way Around, ma posmak country i mi sie bardzo podoba.
Ale o gustach sie nie dyskutuje.

Restekpa!
Mateo
Cmok dla Ciebie i dla mnie i dla wszystkich! :cmok1: !
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

Jeopardy pisze: Wokalista Poison - Bret Michaels, wziął sie za solowa kariere i gra właśnie country. Piosenki nie sa ambitne, sa, można wręcz powiedzieć, tworzone tylko dla kasy, ale amerykanom to sie podoba. Bret odcina kupony i liczy kase. Może i Richie tego potrzebuje?
I co z tego, że Amerykanom się podoba? :P Z tego co widzę, to tutaj wypowiadającym się Polakom, raczej się to nie podoba. Ja osobiście nie chciałabym, żeby Richie nagrał płytę country i to jeszcze wyłącznie dla kasy. Boże broń. Chciałabym za to usłyszeć jakąś naprawdę dobrą płytę z jego charakterystycznym brzmieniem. Bo takie kawałki jak "Stranger in this town" są dla mnie czymś wyjątkowym.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

Twisted Sister pisze:Na tym etapie-zgadzam się całkowicie. Jon biedaczysko ostatnio nieco obniża swój kiedyś moim zdaniem rewelacyjny poziom głosowy.... a Rich się w rozwoju wokalnym bynajmniej nie cofa..... I faktycznie szkoda żeby się chłop marnował, bo kupę talentu ma :D .
Jon niczego nie obniża, według mnie dalej ma rewelacyjny głos. A Richie...jestem pewna, że miałby problemy z zaśpiewaniem piosenek z płytki 'Stranger...' tak jak śpiewał to kiedyś.
99-in-the-shade

Post autor: 99-in-the-shade »

Oj, tu się wybitnie nie zgadzam :P Moim zdaniem teraz zaśpiewałby te piosenki równie rewelacyjnie, cały czas jest w dobrej dyspozycji głosowej :D
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

99-in-the-shade pisze:Moim zdaniem teraz zaśpiewałby te piosenki równie rewelacyjnie, cały czas jest w dobrej dyspozycji głosowej :D
Z tym to ja się wybitnie nie zgadzam.
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Bon Joviatko pisze: Z tym to ja się wybitnie nie zgadzam.
A masz jakies powody by tak sadzic ? Ja jestem wiecej niz przekonany ,ze Rich nic ze swojego wspanialego glosu nie stracil.A co do plyty country to mysle,ze Rysiek ma wystarczajaco wiele kasy i nic pod publiczke,nic wybitnie komercyjnego by trzepac kapuche robic nie musi.No i chyba zdaje sobie sprawe ,ze z taka plyta moglby zaslynac tylko w USA.
Obrazek
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Richie ma ten komfort, że z BJ zarabia tyle kasy (a właściwie, tyle już zarobił), że nie musi się przejmować sprzedawalnością własnych płyt, chyba że byłoby to dla niego jakimś wyznacznikiem ich jakości. Niesłusznym, zresztą.

Jeśli o mnie chodzi, najbardziej lubię Richiego w klimatach rockowo-bluesowych z zakresu Strangera i w tym go najlepiej widzę. Już bardziej popowe Undiscovered jest mi trochę nie w smak. Ale cóż, zrobi, jak chce. Zapewne nie ma się co obawiać, że jego płyty nie kupię, bo zrobię to chociażby dla tak szeroko tu omawianego wokalu... ^-^
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

A Wy macie jakieś powody by się czepiać Jona?
A mój powód? Wystarczy mi to co usłyszałam na Undiscovered...i to co słyszę teraz, np. If I can't have your love... To już nie jest to samo co kiedyś...
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

No proszę, jakkolwiek nie przepadam za If I Can't Have Your Love, wokal tam prezentuje naprawdę przyzwoity, co by nie rzec, świetny. Cóż, Jona wystarczy posłuchać choćby na This Left Feels Right i już słychać, że ogromne ilości zagranych (zaśpiewanych, mówiąc konkretniej ;)) koncertów odbiły się na jego strunach głosowych.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

A mi do narzekania na Jona wystarczy to co słyszałam na New Jersey, These Days czy koncertach z tego okresu, a co słyszę teraz :P
Awatar użytkownika
Agata BJ
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4227
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:51
Ulubiona płyta: These Days
Lokalizacja: Lublin / Edynburg
Kontakt:

Post autor: Agata BJ »

No, może i Jon ma już troszkę zmęczony głosik czasami, ale mimo to nadal go kochacie ( :P ), więc nie ma co mu tutaj zarzucać, bo i tak nadal świetnie daje sobie radę jak dla mnie :D
Jeśli chodzi o Rycha to czasem nawet lepiej prezentuje się jego wokal niż Jona.
19.06.2013 - Gdańsk
12.07.2019 - Warszawa

Kontakt: agata@bonjovi.pl
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Bon Joviatko pisze:i to co słyszę teraz, np. If I can't have your love... To już nie jest to samo co kiedyś...
Sorry, sorry ale dla mnie If I can't have your love jest znakomicie zaspiewane.Jakby nagral plyte tak zaspiewana i z takimi utworami to bede pierwszym ,ktory ja kupi.
Obrazek
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”