Czy Richie powinien nagrać płytę?

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

CRUSHynka pisze:
Jeopardy pisze:Wielkie Joł!

eee. Ta piosenka to odrzut ze Strangera, więc ktoś Cię już wyprzedził i kupił pierwszy tę płyte :P

Restekpa!
Mateo
Ta piosenka to odrzut z Undiscovered Soul o_O. Powiem więcej, to nawet słychać ;)
A nie, bo właśnie ze Strangera. Mam nawet materiał audio pod tytułem Makin Magic pochodzący z sesji nagraniowej w 1991 roku, gdzie Rych wykonuje wersje demo 9 utworów, w tym If I Can't Have Your Love 8)

PS. Mam nadzieję, że płyta Ryśka wyjdzie w przyszłym roku - raczej nie dostaniemy wtedy nowego albumu zespołu, więc chociaż solowy by mógł w nasze łapki wpaść ;)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Bon Joviatko
It's My Life
It's My Life
Posty: 197
Rejestracja: 18 września 2005, o 11:51
Lokalizacja: Tychy
Kontakt:

Post autor: Bon Joviatko »

bucziia pisze:A co sądzicie o przepięknej balladzie " In it for love"?
Dla mnie jest ona inspiracją i czymś naprawdę niezwykłym ;)
Ja tam bardziej wolę All That Really Matters i Fallen From Graceland :mrgreen: :P
eNZu
It's My Life
It's My Life
Posty: 144
Rejestracja: 24 września 2005, o 21:08
Lokalizacja: Warszawa

Post autor: eNZu »

Ważne by ewnetualny nowy materiał był bardziej rock niż pop lub country. Teraz Jon powinien bardziej wykorzystać możliwości Rycha i Davida, bo na 3-CD boxetu pokazali, że potrafią śpiewać.
Powinno być więcej utworów w stylu Something for the pain (rewelacyjny podział na głosy) lub Livin' on a prayer zaśpiewane w Atlantic City.
o2 Arena 2010, Drezno 2011, Gdańsk 2013, Brisbane 2018, Sydney 2018, Wembley 2019, Monachium 2019 a Warszawa tuż-tuż :)
BJbart
I Believe
I Believe
Posty: 62
Rejestracja: 24 września 2005, o 06:59
Lokalizacja: Ruda Śląska
Kontakt:

Post autor: BJbart »

Czytam co tu piszecie i zastanawiam się, czy nie zapominacie tak czasem, że Richie to przede wszystkim GITARZYSTA...

Poprzednie jego płyty były dobre, ale moim zdaniem powinien przede wszytskim zaprezentować swoje umiejętnosci jako właśnie gitarowiec. Carlos Santana jest wybitnymgitarzystą, Eric Clapton również. Potrafią nagrać fajne piosenki, zaznaczając przy tym duzy udział GITARy w licznych solowkach, mniej bądź bardziej skomplikowanych, u RIchiego nieco brakuje takiego grania.

Na albumach zespołowych spisuje si ena medal, ale jezeli chodzi o solowe projekty to hmm lekki niedosyt. Ostatni koncert w amsterdami pokazał ze potrafi grać. Zajebiscie zagrał Bad Medicine na bisie :o takiego wykonania live jeszcze w jego wydaniu nie widziałem. HAND napawa duzym optymizmem ze jego kolejny solowy album będzie mocny gitarowo, ZAŚ Z DRUGIEJ STRONY pogłoski o albumie typu country... i skojarzenia z Who says u can't go hm.. przyprawiaja o mdłosći.

Jestem dobrej myśli i wierze w tego człowieka, chyba najbardizej z całej kapeli, mu oddałbym ostatnią złotówkę... Zrobi dobry album. 8)

(Ma grać a nie śpiewać ;-) to przede wszystkim)
"i pokój będzie ostatnim słowem historii"
Stonka
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:20
Lokalizacja: Śnieżne Za*upie.

Post autor: Stonka »

BJbart pisze:
(Ma grać a nie śpiewać ;-) to przede wszystkim)
Bo ja wiem...?A co przeszkadza robić i jedno, i drugie?Skoro nie dość,że świetnie gra,to i przyzwoicie śpiewa nie widzę problemu dla łączenia obu rzeczy.
Ogólnie zresztą wydaje mi się,że Rysiek jest dośc niedoceniany jako instrumentalista.A przecież pokazuje pełnię możliwości- nie tylko na koncertach,ale i chociażby we współpracy z Samem Kinisonem.Solówka do Wild Thing w jego wykonaniu naprawdę spodobała mi się.

Natomiast co do Undiscovered to ogólnie preferuję ją bardzirj od Strangera-głównie za to,iż jest zdecydowanie energetyczniejsza.A z kawałków najlepiej i najszybciej zapamiętałam Undiscovered Soul,toteż stał się on moim ulubionym ;] .
"People forget what you said,people forget what you did,but people never forget how you made them feel".- JBJ.
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Skoro tak mówisz, Ricky ;), to nie mam powodów, by ci nie wierzyć :P. Pozostaje mi zatem radować się, że jednak to na Strangerze się nie znalazło.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

No to Rysiek potwierdzil ,ze plyta jest juz prawie gotowa !! :) Szkoda ,ze nie powiedzial w jakim stylu bedzie utrzymana ale juz sie ciesze :)
Obrazek
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

Nie chcę nic mówić, ale mam przeczucie, ze dostaniemy takiego trochę mocniejszego Keitha Urbana :P Czyli country z dużą domieszką rocka :P

No ale nie ma co crackać, pożyjemy, zobaczymy :)
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
Dand
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2758
Rejestracja: 16 września 2005, o 18:52
Lokalizacja: Szczecin

Post autor: Dand »

Richie wystapil goscinnie na koncercie jakiejs gwiazdy country.Zaczynam sie troche obawiac o nowa plyte...O CO IM CHODZI Z TYM COUNTRY ???? :evil:
Obrazek
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Hej, od razu nie panikujmy-to, że Rich wykonał z jakimś facetem od country piosenkę, nie musi oznaczać, że nagrywa płytę country, przecież BJ też nagrali już duet z tą laską z Sugarland, a tymczasem HAND country nie jest bynajmniej; w 2001 czy tam 2002 roku (ups, nie pamiętam dokładnie) Richie wystąpił na płycie "Missundaztood" Pink i jakoś nikt się nie obawiał, że nasz ulubiony gitarzysta przefarbuje sobie włosy na różowo :P albo że nagra coś w stylu popowym. Ja tam ciągle wierzę, że Rysiek weźmie się i nagra przyzwoitą płytę w oparciu o rock i blues, a nie COUNTRY.... :|
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
jovi
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 882
Rejestracja: 22 września 2005, o 11:34
Lokalizacja: ..
Kontakt:

Post autor: jovi »

Rysiek to czlowiek bluesa z dawka pozytywnego rocka :) a gdyby tak nagral plyte country to pewnie i tak bysmy tego sluchali :P bo w koncu kazdy by dostrzegl ze to wcale nie country :P tylko rock :D tak to juz jest
Awatar użytkownika
CRUSHynka
Junior Admin
Junior Admin
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 252
Rejestracja: 28 lutego 2005, o 02:22
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: CRUSHynka »

Powiedzmy, acz ja dalej będę się upierać, że US jest mało fajne i jeśli teraz będzie country, to powiem że to country :P. A że i tak kupię, to oczywiste XD.
Proszę państwa, oto pyza :D :
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Mało fajne, to może zbyt ostro moim zdaniem o US powiedziane (utworu tytułowego tudzież Who I Am osobiście słuchać mogę pasjami), aczkolwiek prawda smutna brzmi następująco: Undiscovered anyway Strangerowi do pięt nie dorasta ^-^. A trzecią płytę kupi pewnie każdy z nas.... choć jak będzie country, to w ramach protestu się poważnie zastanowię xD
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
michalb
It's My Life
It's My Life
Posty: 193
Rejestracja: 24 października 2005, o 14:05
Lokalizacja: Wrocław

Post autor: michalb »

Myślę, że powinien nagrać Richie solową płytę, Joe Perry (Aero) wydał niedawno solową płytę i okazało się, że świetne i w TR dostał ocenę 4/5. Mam nadzieję, że Rysiek też nagra świetną płytę :P :(
In The World That Gives You Nothing We Need Something To Believe In....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Tylko wątpliwe, czy zostanie tak świetnie oceniony *-*. Joe i Aero cieszą się wszak o wiele większym szacunkiem niż Rich i Bon Jovi. Skoro BJ to wciąż dla wielu 'metal dla grzecznych dziewczynek', w programach o sławnych dzieciakach Avę Elizabeth przedstawiają jako córkę li i wyłącznie Heather (jakby jej ojciec był hydraulikiem :mrgreen: ), a Ryszard z przyczyn niewiadomych nie figuruje na listach najlepszych szarpidrutów tak wysoko jak Perry, to jakoś nie wierzę, żeby płyta nawet na poziomie "Strangera" zdobyła sobie uznanie panów recenzentów w Polsce (co zresztą widać po fajerwerkowych recenzjach naszym zdaniem dobrej płyty-HAND *-*).

(A jeśli o Joe Perry'm mowa, to uważam, że wokalnie Rysiek jest od niego nieco lepszy, a gitarowo obaj są świetni-nie ma przeciwwskazań, by Ryszard nagrał świetną solową płytę, to z całą pewnością ^-^).
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”