Czy Richie powinien nagrać płytę?

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Materiał na płytę to Richie ma chyba już gotowy :P tylko z wydaniem coś się ociąga. Ale wiadomo - teraz zespół w trasie :D
Pozostaje cierpliwie czekać :) .
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
nemo
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 45
Rejestracja: 17 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: z Czarnej Wierzy

Post autor: nemo »

Dokładnie!! Odpocznie sobie po trasie zespołu i zajmie sie wydaniem płytki !!! mam nadzieje ze bedzie rockowa!! .....musi byc!! :P :D :) :aniol:
Come
As you are
As you were
As I want you to be
As a friend
As a friend
†''D''[*]
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

nemo pisze:Dokładnie!! Odpocznie sobie po trasie zespołu i zajmie sie wydaniem płytki !!! mam nadzieje ze bedzie rockowa!! .....musi byc!! :P :D :) :aniol:
Yyyyy... rockowo-bluesowa raczej :mrgreen: (mam nadzieję) . Ale tym lepiej ofc :D :D .
Płytka nie tylko musi być rockowa....w ogóle musi być ;) ;) .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
Awatar użytkownika
Adrian
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 4410
Rejestracja: 17 września 2005, o 17:02
Lokalizacja: Dąbrowa Górnicza

Post autor: Adrian »

A jak dla mnie musi być dobra. Nie ważne co to będzie pop, czy metal.
01.Stuttgart 2006
02.Lipsk 2008
03.Drezno 2011
04.GDAŃSK 2013!!
05.WARSZAWA 2019!!

Please Wait.....Loading....
Awatar użytkownika
Twisted Sister
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 981
Rejestracja: 17 września 2005, o 08:18
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Twisted Sister »

Adrian pisze:A jak dla mnie musi być dobra. Nie ważne co to będzie pop, czy metal.
No właśnie, byleby dobry pop, vel-dobry metal :mrgreen: .
"I know life sometimes can get tough and I know life sometimes can be a drag, but people, we have been given a gift/a road and that's road's name is ROCK'N'ROLL" Kiss
BonJovianka
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 31
Rejestracja: 30 marca 2006, o 16:53
Lokalizacja: kraków

oo

Post autor: BonJovianka »

noo ... płyta ... jestem ZA byle by to nie było country bo nie przeżyje :O
Nawet na "Undiscovered" w niektórych piosenkach słychać jego zamiłowanie do country ... :| Jeżeli wyda płyte w stylu country to pewnie w niektórych oczach straci swoje uznanie ... A tak na marginesie to fajnie by było jakby z zespołem nagrali następną tak świetną płytę jak SWW, bo ona jest naprawdę dobra i pozwolę ją sobie zaliczyć nawet do najlepszych, jakie wydali. Niech zrobią coś takiego jeszcze raz ... :D Ale wiecie co ? Nie chce być okrutna, ale oni chyba już są za "dorośli" (czyt, starzy) żeby nagrać coś jeszcze tak porywającego jak SWW :) I co do płyty RS to obawiam się, że to jednak może być COUNTRY !! :| Oby moja przerażająca myśl się nie spełniła !! :|
Awatar użytkownika
Daroo
It's My Life
It's My Life
Posty: 216
Rejestracja: 28 września 2005, o 21:34
Lokalizacja: Bogatynia

Post autor: Daroo »

Na album Richiego czekam z niecierpliwością już od dobrych kilku lat, wierzę że będzie to bardzo dobry album, na którym oprócz niego znajdzie się kilka innych znanych osób co doda pikanterii temu wydawnictwu i wypromuje Samborę jako świetnego gitarzystę niczym Carlosa Santanę czy Jeffa Becka, którzy jakby nie patrzeć współpracowali z wieloma znanymi nazwiskami...i co tu dużo mówić, dobrze na tym wyszli. A co do ewentualnych nastepnych krążków Bon Jovi to pomału tracę wiarę że żeczywiście nagrają jeszcze jakiś naprawdę genialny album...tak jak ktoś tu na forum zamieścił temat o tym że pomału się wypalają, stwierdzam że to prawda, oglądając nie które koncerty z ostatnich tras Bounce czy Have A Nice Day to szczerze...nie ma czym się zachwycać, grają bo grają, zle nie jest...ale tu chyba nie oto chodzi, brakuje tego błysku i tego serca... :-|
Awatar użytkownika
klaudula
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 551
Rejestracja: 10 lutego 2006, o 23:18
Lokalizacja: Brzozów

Post autor: klaudula »

Też jestem za tym, aby wydał solową płytę. Ostatnio jego głos bardziej mi się spodobał. Jeśli tylko jego nowe piosenki mi przypadną do gustu to na pewno kupię jego płytę tylko oby była dostępna w sklepach polskich.
Ostatnio zmieniony 13 grudnia 2006, o 20:26 przez klaudula, łącznie zmieniany 1 raz.
Race, it’s a race
But i’m gonna win
Yes i’m gonna win
And will light the fuse
I’ll never lose
And i choose to survive
Whatever it takes
teken020
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1212
Rejestracja: 24 września 2005, o 15:10
Lokalizacja: szczytno

Post autor: teken020 »

moze jestem troche w tym temacie zacofany ale skad wiecie ze ma wydac nowa płyte??

tylko wasze przypuszczenia czy moze Richie tak gadał :lol:
It's not where we're coming from
It's how we turn from here
We know where we want to go
We just need the light to get us there
Awatar użytkownika
jovizna
Gdańsk Supporter
Gdańsk Supporter
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 2595
Rejestracja: 20 września 2005, o 17:53
Lokalizacja: 5 567 km from New Jersey!

Post autor: jovizna »

Nowa płyta Richiego to tylko kwestia czasu i myśle że czas ten nie bedzie zbyt dlugi! Na każdym prawie forum mówią o tym, więc... myślę, że niedlugo zostanie ogłoszona nam ta cudowna nowina i że płyta bedzie pierwsza klasa. W końcu życie samo podsneło mu "świetny" materiał. I wszyscy Ci co chcą "tragedi" w piosenkach będą ją miec ! no chyba że rych zaslkoczy i nagra kolędy..
10 czerwca 2006 - Milton Keynes
11 czerwca 2006 - Milton Keynes
25 maj 2008 - Lipsk
28 maj 2008 - Hamburg
3 czerwca 2008 - Frankfurt
8 czerwca 2010 - Londyn
10 czerwca 2011-Drezno
25 czerwca 2011-Londyn
19 czerwca 2013 - GDANSK
21 czerwca 2019 - WEMBLEY
12 lipca 2019 - Warszawa
Loading... please wait...
Sorry, your time has expired.
Awatar użytkownika
Ricky Skywalker
Administrator
Administrator
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1648
Rejestracja: 1 sierpnia 2005, o 21:17
Ulubiona płyta: NJ+KTF+SITT+AOTL
Lokalizacja: Bydgoszcz
Kontakt:

Post autor: Ricky Skywalker »

jovizna pisze:no chyba że rych zaslkoczy i nagra kolędy..
Już kiedyś jedną nagrał, więc wprawę ma, a nigdy nic na pewno nie wiadomo :lol:

A co do samej płyty, to nie wiem, czy nastąpi to tak szybko - jeśli wszystko odbędzie się tak, jak jest zapowiadane, to na wiosnę dostaniemy album country, potem - późną jesienią - The Best Of i dopiero w przyszłym roku mógłby wskoczyć Rychu... no chyba że jego album wyjdzie razem z The Best Of i będziemy świadkami epokowego wydarzenia, kiedy to trasa koncertowa pójdzie na zasadzie Richie Sambora featuring Bon Jovi, ale jakoś w to wątpię...
***
"these days all we got is hope, we got redemption and we got forgiveness. And we got one more thing - we got us these days..."
- Richie Sambora, 29-10-2007
Awatar użytkownika
sobol_77
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 1987
Rejestracja: 17 września 2005, o 10:45
Ulubiona płyta: New Jersey +TD +SWW
Lokalizacja: Michałowice / Wa-wa, od lat już Głogów

Post autor: sobol_77 »

Nie wiem czy powinienem nagrac nowa plyte, ale na pewno nie powinien nagrywac plyty country :D.
It's a bitch, but life's a roller coaster ride,
The ups and downs will make you scream sometimes...
Awatar użytkownika
culles
It's My Life
It's My Life
Posty: 246
Rejestracja: 6 października 2005, o 20:12
Lokalizacja: z nienacka
Kontakt:

Post autor: culles »

Ja osobiscie nie wierze, ze to beda jakies kowbojskie rytmy... mam nadzieje, a nawet przeczucie, ze bedzie to stary dobry Rock'and'Roll z klasyczna domieszka bluesa.... czyli po prostu samborowy styl. Chcalbym tylko, zeby oprocz znanych nam swietnych tekstow, znajazla sie na niej wiecej niz tylko probka prawdziwego gitarowego potencjalu Richarda :)
Do piachu z tematem: "BON JOVI do piachu??"
"Bon Jovi skonczyli sie na Kill'Em All..." -Haslo roku
.:blog:.
KondZik

Post autor: KondZik »

Sam Bora

Post autor: Sam Bora »

Mając na uwadze jego ostatnie dokonania w macierzystym zespole rzekłbym NIE!!! Tyle , że nie mając żadnych ograniczeń w postaci Jona Bon Jovi(EGO) Richie może nagrać naprawdę fajny gitarowy materiał.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”