Czy Richie powinien nagrać płytę?

Twórczość Richiego

Moderator: Mod's Team

Rosie
Little Bit Of Soul
Little Bit Of Soul
Posty: 17
Rejestracja: 26 grudnia 2010, o 16:40
Lokalizacja: Daleko

Post autor: Rosie »

Uwarzam, że jak najbardziej powinien wydać swój kolejny solowy album. Jestem wielką fanką jego solowej twórczości! Od ostatniej płyty z pewnością ma dużo do powiedzenia - rozwód,śmierć ojca, problemy z alkoholem... Jestem pewna, że jeżeli po zakończeniu trasy w 2011 roku zrobią sobie przerwę, to Richie skupi się na swojej solowej twórczości. Mam tylko nadzieję, że będzie to płyta tylko Richiego, a nie "Richie Sambora & Nikki Lund"...
sebcio14
Have A Nice Day
Have A Nice Day
Posty: 868
Rejestracja: 6 lutego 2010, o 11:35
Lokalizacja: Włodawa

Post autor: sebcio14 »

Richie ma potencjał do wydawania solowych albumów. Jest świetnym muzykiem, na pewno napisze jakieś fajne teksty. Do tego doda swoją świetną grę na gitarze i będzie dobra płytka. Nie wiadomo tylko na jaki styl by się nastawiał. Wolał bym coś innego niż country. To tylko taki przykład. Najlepiej płyta z dobrymi balladami i trochę utworów z energią.
Jaro
It's My Life
It's My Life
Posty: 142
Rejestracja: 27 grudnia 2010, o 01:42
Lokalizacja: Piekary Śląskie

Post autor: Jaro »

Ja bym tylko chciał, aby na tej płycie Richie był po prostu sobą i nie korzystał z porad innych muzyków. Wtedy jestem przekonany że usłyszymy prawdziwą moc gitary. Obojętnie w jakim stylu muzycznym, byle by w stylu Richiego! ;]
PiterQ
Save a Prayer
Save a Prayer
Posty: 28
Rejestracja: 16 stycznia 2011, o 20:31
Lokalizacja: Toruń

Post autor: PiterQ »

Jak najbardziej, solowa płyta Richiego byłaby hitem. Świetne solówki, wokal również doskonały...byłaby bomba :)
KondZik

Post autor: KondZik »

Richie to leń i to chyba śmierdzący. Ale mocno ściskam kciuki, że wreszcie wyciągnie z szuflady papier z kawałkami w ręke chwyci akustyk i nagra 3 płyte. Dla siebie, bo dużo przeżył i ma co przekazać. A jeśli nie to dla nas, dla fanów bo tęsknimy za jego głosem cholera !!
Dalej RICH !! Taka dobra płytka mogłaby dać mu teraz sporo i również zaistnieć dłużej na tym gównianym rynku. :cfaniak:

ps.
Swoją drogą wiedział ktoś z Was, że Richie kiedyś powiedział, że chciałby zostać pochowany z gitarą ??
rosie1996
Keep The Faith
Keep The Faith
Posty: 291
Rejestracja: 3 kwietnia 2011, o 13:52
Lokalizacja: Płock

Post autor: rosie1996 »

KondZik pisze: ps.
Swoją drogą wiedział ktoś z Was, że Richie kiedyś powiedział, że chciałby zostać pochowany z gitarą ??
Ja nie wiedziałam. Ale to ciekawe... Gitara jego jedyna kobieta która go nigdy nie zrani. Też uważam że Rysiek się zaniedbał powinien ruszyć te swoje cztery litery(co mam nadzieje że zrobi) i nagrać coś naprawdę dobrego(Wiem że potrafi) tak prosto z serca i duszy ;p a to połączone z gitarą równa się sukces. Może ludzie by sobie przypomnieli co to jest muzyka! A nie pseudo muzyka. Szczerze Richie'emu kibicuje by nagrał krążek i ruszył tyłek w trasę i zajrzał do Polski jak to przez cały czas obiecuje. Solowy jego koncert... aż strach pomyśleć :cfaniak: :jupi: :jupi: :jupi:
Where are u now? Only in my dreams...
Rosie
ODPOWIEDZ

Wróć do „Muzyka i płyty”